UCD 1 - 2 Derry City — rezultat
14.08.2026 18:45 • Irska - FAI kup
Forma i statistika timova
UCD Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Wexford | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 03.08.2026 | Treaty United | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Athlone Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.07.2026 | Cork City | H | 5-2 (2-2) | P | O |
| 17.07.2026 | Treaty United | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 10.07.2026 | Bray Wanderers | A | 6-0 (2-0) | I | O |
| 04.07.2026 | Longford Town | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 26.06.2026 | Cobh Ramblers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.06.2026 | Kerry | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 12.06.2026 | Finn Harps | A | 0-5 (0-3) | P | O |
Derry City Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Sligo Rovers | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.08.2026 | St Patrick's Athl. | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.07.2026 | HNK Rijeka | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 23.07.2026 | HNK Rijeka | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.07.2026 | Tolka Rovers | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.07.2026 | CSKA Sofia | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 09.07.2026 | CSKA Sofia | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 03.07.2026 | Waterford | H | 2-4 (0-1) | I | O |
| 26.06.2026 | Drogheda United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 22.06.2026 | Shamrock Rovers | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2023 | Premier Division | Derry City | 6-0 (1-0) | UCD | I | O |
| 06.09.2023 | Premier Division | UCD | 0-5 (0-3) | Derry City | I | O |
| 19.05.2023 | Premier Division | Derry City | 4-1 (1-0) | UCD | I | O |
| 06.03.2023 | Premier Division | UCD | 0-4 (0-2) | Derry City | I | O |
| 02.09.2022 | Premier Division | Derry City | 3-0 (1-0) | UCD | I | O |
| 24.06.2022 | Premier Division | UCD | 0-1 (0-0) | Derry City | I | U |
| 22.04.2022 | Premier Division | Derry City | 7-1 (5-0) | UCD | I | O |
| 04.04.2022 | Premier Division | UCD | 0-2 (0-0) | Derry City | I | U |
| 02.08.2019 | Premier Division | UCD | 1-3 (1-1) | Derry City | I | O |
| 12.07.2019 | Premier Division | Derry City | 0-0 (0-0) | UCD | N | U |
| 12.04.2019 | Premier Division | UCD | 0-2 (0-1) | Derry City | I | U |
| 15.02.2019 | Premier Division | Derry City | 3-0 (1-0) | UCD | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.7% | 91.3% | 91.7% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 4.66 5.7% | 5.22 9.4% | 4.90 10.9% | 4.60 24.6% | 4.82 24.1% | 4.50 19.6% | 4.15 31.4% |
| X | 4.05 7.1% | 4.15 1.2% | 4.15 0.0% | 4.15 3.5% | 4.43 0.9% | 4.25 0.0% | 3.90 4.9% |
| 2 | 1.57 2.5% | 1.50 3.2% | 1.55 3.3% | 1.57 9.8% | 1.52 7.8% | 1.53 2.0% | 1.63 14.0% |
| 0-2 | 2.33 13.1% | 2.33 13.1% | 2.38 5.8% | 2.37 15.6% | 2.38 13.3% | 2.35 6.8% | 2.40 15.4% |
| 3+ | 1.48 11.9% | 1.48 11.9% | 1.50 5.1% | 1.48 11.4% | 1.55 6.1% | 1.53 4.4% | 1.49 9.7% |
| 4+ | 2.29 12.6% | 2.27 13.4% | 2.35 7.8% | 2.25 14.1% | 2.35 2.2% | 2.35 7.8% | 2.28 15.6% |
| GG | 1.55 16.2% | 1.58 14.6% | 1.58 7.1% | 1.57 16.5% | 1.59 15.0% | 1.65 2.4% | 1.52 18.3% |
| NG | 2.27 23.4% | 2.21 20.1% | 2.20 10.0% | 2.25 23.0% | 2.20 22.9% | 2.05 0.0% | 2.32 28.9% |
| I2+ | 2.22 9.0% | 2.22 9.0% | 2.25 6.3% | 2.15 7.3% | 2.27 9.6% | 2.30 4.2% | 2.22 11.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice