Bohemians 0 - 2 Waterford — rezultat
Forma i statistika timova
Bohemians Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | Dundalk | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.09.2026 | Drogheda United | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 11.09.2026 | Galway United | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | St Patrick's Athl. | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Sligo Rovers | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Derry City | H | 5-3 (0-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Longford Town | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 13.08.2026 | FC Midtjylland | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 09.08.2026 | Waterford | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 06.08.2026 | FC Midtjylland | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Waterford Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Shamrock Rovers | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 14.09.2026 | Derry City | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.09.2026 | Dundalk | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2026 | Sligo Rovers | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 28.08.2026 | St Patrick's Athl. | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 21.08.2026 | Sligo Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.08.2026 | Athlone Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Bohemians | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Shelbourne | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | Galway United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Premier Division | Waterford | 3-1 (3-0) | Bohemians | I | O |
| 06.04.2026 | Premier Division | Bohemians | 1-1 (0-1) | Waterford | N | U |
| 06.03.2026 | Premier Division | Waterford | 0-1 (0-1) | Bohemians | P | U |
| 19.09.2025 | Premier Division | Bohemians | 2-1 (1-1) | Waterford | P | O |
| 20.06.2025 | Premier Division | Waterford | 2-1 (2-0) | Bohemians | I | O |
| 02.05.2025 | Premier Division | Bohemians | 1-2 (0-1) | Waterford | I | O |
| 07.03.2025 | Premier Division | Waterford | 0-3 (0-3) | Bohemians | P | O |
| 25.10.2024 | Premier Division | Waterford | 1-1 (0-0) | Bohemians | N | U |
| 09.08.2024 | Premier Division | Bohemians | 2-3 (2-0) | Waterford | I | O |
| 31.05.2024 | Premier Division | Waterford | 2-1 (1-1) | Bohemians | I | O |
| 05.04.2024 | Premier Division | Bohemians | 0-1 (0-1) | Waterford | I | U |
| 25.10.2021 | Premier Division | Bohemians | 1-2 (1-0) | Waterford | I | O |
| 22.10.2021 | FAI Cup | Bohemians | 1-0 (0-0) | Waterford | P | U |
| 07.08.2021 | Premier Division | Waterford | 1-0 (1-0) | Bohemians | I | U |
| 29.05.2021 | Premier Division | Bohemians | 3-0 (2-0) | Waterford | P | O |
| 16.04.2021 | Premier Division | Waterford | 0-1 (0-1) | Bohemians | P | U |
| 11.09.2020 | Premier Division | Bohemians | 0-2 (0-2) | Waterford | I | U |
| 21.02.2020 | Premier Division | Waterford | 0-2 (0-2) | Bohemians | P | U |
| 13.09.2019 | Premier Division | Bohemians | 1-2 (0-1) | Waterford | I | O |
| 28.06.2019 | Premier Division | Waterford | 1-2 (1-1) | Bohemians | P | O |
| 26.04.2019 | Premier Division | Bohemians | 0-0 (0-0) | Waterford | N | U |
| 01.03.2019 | Premier Division | Waterford | 0-0 (0-0) | Bohemians | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 91.6% | 91.4% | 92.0% | 92.5% | 90.1% |
| 1 | 1.49 8.0% | 1.49 8.0% | 1.60 4.6% | 1.51 3.8% | 1.53 0.0% | 1.50 5.1% | 1.58 0.6% |
| X | 4.20 10.5% | 4.20 10.5% | 3.90 3.7% | 4.20 2.4% | 4.09 0.5% | 4.25 6.3% | 3.85 1.3% |
| 2 | 5.87 28.7% | 5.87 28.7% | 4.75 9.5% | 5.15 9.6% | 5.30 1.0% | 5.60 10.9% | 4.60 1.1% |
| 0-2 | 2.19 0.0% | 2.19 0.0% | 2.15 2.3% | 2.12 3.6% | 2.19 0.5% | 2.14 4.9% | 2.15 2.3% |
| 3+ | 1.62 0.0% | 1.62 0.0% | 1.63 1.9% | 1.62 2.5% | 1.60 0.0% | 1.63 3.2% | 1.61 1.9% |
| 4+ | 2.49 0.0% | 2.49 0.0% | 2.65 1.9% | 2.52 4.1% | - | 2.60 4.0% | 2.62 2.7% |
| GG | 1.71 3.6% | 1.71 3.6% | 1.68 1.2% | 1.73 4.2% | 1.71 0.0% | 1.74 7.4% | 1.68 1.8% |
| NG | 2.02 4.3% | 2.02 4.3% | 2.05 2.5% | 2.00 4.8% | 2.02 0.0% | 2.00 7.0% | 2.05 2.4% |
| I2+ | 2.30 0.4% | 2.30 0.4% | 2.45 0.0% | 2.30 1.3% | 2.43 0.4% | 2.50 6.4% | 2.45 2.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice