Galway United 1 - 1 Bray Wanderers — rezultat
14.08.2026 18:45 • Irska - FAI kup
Forma i statistika timova
Galway United Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Drogheda United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Bohemians | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 25.07.2026 | Waterford | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.07.2026 | Crumlin United | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 11.07.2026 | Sligo Rovers | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 03.07.2026 | St Patrick's Athl. | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 26.06.2026 | Shamrock Rovers | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 19.06.2026 | Derry City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 12.06.2026 | Dundalk | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.05.2026 | Shelbourne | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Bray Wanderers Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Finn Harps | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 03.08.2026 | Wexford | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 31.07.2026 | Kerry | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 24.07.2026 | Cobh Ramblers | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 17.07.2026 | Finn Harps | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.07.2026 | UCD | H | 6-0 (2-0) | P | O |
| 03.07.2026 | Athlone Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.06.2026 | Cork City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.06.2026 | Longford Town | H | 5-2 (1-0) | P | O |
| 12.06.2026 | Treaty United | A | 2-2 (2-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2023 | First Division | Bray Wanderers | 1-4 (1-1) | Galway United | P | O |
| 28.07.2023 | First Division | Galway United | 3-0 (1-0) | Bray Wanderers | P | O |
| 02.06.2023 | First Division | Bray Wanderers | 1-1 (0-1) | Galway United | N | U |
| 14.04.2023 | First Division | Galway United | 6-0 (3-0) | Bray Wanderers | P | O |
| 19.08.2022 | First Division | Galway United | 1-2 (0-2) | Bray Wanderers | I | O |
| 17.06.2022 | First Division | Bray Wanderers | 1-5 (0-2) | Galway United | P | O |
| 22.04.2022 | First Division | Galway United | 2-0 (1-0) | Bray Wanderers | P | U |
| 11.03.2022 | First Division | Bray Wanderers | 1-3 (0-0) | Galway United | P | O |
| 07.11.2021 | First Division | Galway United | 0-1 (0-1) | Bray Wanderers | I | U |
| 03.11.2021 | First Division | Bray Wanderers | 0-0 (0-0) | Galway United | N | U |
| 22.10.2021 | First Division | Galway United | 1-0 (0-0) | Bray Wanderers | P | U |
| 16.07.2021 | First Division | Bray Wanderers | 0-0 (0-0) | Galway United | N | U |
| 07.05.2021 | First Division | Galway United | 1-2 (1-1) | Bray Wanderers | I | O |
| 31.10.2020 | First Division | Bray Wanderers | 0-1 (0-0) | Galway United | P | U |
| 24.10.2020 | First Division | Bray Wanderers | 0-1 (0-0) | Galway United | P | U |
| 21.08.2020 | First Division | Galway United | 0-0 (0-0) | Bray Wanderers | N | U |
| 19.07.2019 | First Division | Galway United | 2-2 (1-1) | Bray Wanderers | N | O |
| 20.05.2019 | First Division | Bray Wanderers | 2-1 (0-1) | Galway United | I | O |
| 08.03.2019 | First Division | Galway United | 0-1 (0-0) | Bray Wanderers | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 91.0% | 91.4% | 91.6% | 91.8% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.67 16.8% | 1.67 21.9% | 1.68 5.0% | 1.74 5.5% | 1.72 3.0% | 1.70 3.0% | 1.70 3.0% |
| X | 3.75 20.9% | 3.76 14.5% | 3.80 6.2% | 3.75 1.3% | 3.78 3.3% | 3.75 0.0% | 3.70 2.6% |
| 2 | 4.26 37.8% | 4.26 33.0% | 4.25 7.6% | 4.00 11.1% | 4.10 3.5% | 3.90 7.1% | 3.95 3.7% |
| 0-2 | 2.21 1.3% | 2.21 1.3% | 2.20 7.6% | 2.20 2.2% | 2.26 2.2% | 2.25 0.4% | 2.25 2.2% |
| 3+ | 1.59 4.6% | 1.59 4.6% | 1.58 5.3% | 1.58 1.9% | 1.57 1.9% | 1.58 0.6% | 1.56 2.0% |
| 4+ | 2.43 3.0% | 2.43 3.0% | 2.55 8.5% | 2.40 3.4% | 2.50 2.9% | 2.50 2.0% | 2.47 2.9% |
| GG | 1.57 0.0% | 1.57 0.0% | 1.60 1.3% | 1.58 0.0% | 1.57 0.6% | 1.60 0.0% | 1.56 0.0% |
| NG | 2.23 0.0% | 2.23 0.0% | 2.20 2.2% | 2.22 1.3% | 2.25 0.0% | 2.15 0.0% | 2.25 0.0% |
| I2+ | 2.33 1.7% | 2.33 1.7% | 2.40 4.3% | 2.27 2.3% | 2.35 1.7% | 2.35 0.0% | 2.35 2.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice