Japan - J2 liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 109 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.4 | 24 |
| 2 | Omiya Ardija | 11 | 5 | 5 | 1 | 21 | 11 | 10 | 2.9 | 20 |
| 3 | Albirex Niigata | 11 | 6 | 2 | 3 | 15 | 19 | -4 | 3.1 | 20 |
| 4 | Kataller Toyama | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | 11 | 9 | 2.8 | 19 |
| 5 | Yokohama FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 | 14 | 6 | 3.1 | 18 |
| 6 | Shonan Bellmare | 11 | 4 | 6 | 1 | 12 | 10 | 2 | 2 | 18 |
| 7 | Oita Trinita | 11 | 4 | 5 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.3 | 17 |
| 8 | Fujieda MYFC | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 14 |
| 9 | Tegevajaro Miyazaki | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2.7 | 14 |
| 10 | Jubilo Iwata | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 14 |
| 11 | Tokushima Vortis | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2 | 14 |
| 12 | Sagan Tosu | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | 13 | -2 | 2.2 | 14 |
| 13 | Montedio Yamagata | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 | 9 | 2 | 1.8 | 13 |
| 14 | Blaublitz Akita | 11 | 3 | 4 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.2 | 13 |
| 15 | Iwaki | 10 | 4 | 0 | 6 | 13 | 17 | -4 | 3 | 12 |
| 16 | Tochigi City | 11 | 3 | 2 | 6 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 11 |
| 17 | Consadole Sapporo | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.9 | 11 |
| 18 | Imabari | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 | 22 | -8 | 3.3 | 11 |
| 19 | Vanraure Hachinohe | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 | 20 | -11 | 2.6 | 11 |
| 20 | Ventforet Kofu | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.7 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 5 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 15 |
| 2 | Sagan Tosu | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 12 |
| 3 | Omiya Ardija | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 4 | Oita Trinita | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 11 |
| 5 | Blaublitz Akita | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 6 | Yokohama FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 10 |
| 7 | Fujieda MYFC | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 10 |
| 8 | Tokushima Vortis | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 9 | Consadole Sapporo | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 10 |
| 10 | Vegalta Sendai | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 11 | Montedio Yamagata | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| 12 | Tegevajaro Miyazaki | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 9 |
| 13 | Iwaki | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 14 | Kataller Toyama | 6 | 1 | 4 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 7 |
| 15 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 16 | Ventforet Kofu | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 18 | Shonan Bellmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 19 | Tochigi City | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 4 |
| 20 | Imabari | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 15 |
| 2 | Shonan Bellmare | 7 | 3 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 3 | Kataller Toyama | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 4 | Omiya Ardija | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 9 |
| 5 | Yokohama FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 6 | Jubilo Iwata | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 7 | Tochigi City | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 8 | Imabari | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 7 |
| 9 | Oita Trinita | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 11 | Vanraure Hachinohe | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 5 |
| 12 | Albirex Niigata | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 16 | -9 | 3.8 | 5 |
| 13 | Montedio Yamagata | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 4 |
| 14 | Fujieda MYFC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 15 | Tokushima Vortis | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 4 |
| 16 | Iwaki | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 17 | Ventforet Kofu | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | -8 | 3.5 | 3 |
| 18 | Blaublitz Akita | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 2 |
| 19 | Sagan Tosu | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.6 | 2 |
| 20 | Consadole Sapporo | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 1 |
Rezultati
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
nedelja, 04. oktobar 2026
subota, 03. oktobar 2026
subota, 26. septembar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
subota, 29. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 79% mečeva, a preokret se desi u 3% (uzorak: 62 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (9)
- 1 18% (20)
- 2 26% (28)
- 3 21% (23)
- 4 12% (13)
- 5+ 15% (16)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.46 | 2.59 | +0.13 |
| 3+ golova | 45% | 48% | +3 pp |
| Oba tima daju gol | 51% | 54% | +3 pp |
| Pobede domaćina | 38% | 45% | +7 pp |
Uzorak prošle sezone: 383 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Imabari | 11 | 3.27 | 1.27 | 2.00 | 82% | 73% | 9% | D W W L L |
| Tochigi City | 11 | 3.18 | 1.55 | 1.64 | 73% | 64% | 18% | D L L L L |
| Albirex Niigata | 11 | 3.09 | 1.36 | 1.73 | 64% | 64% | 18% | L D W D W |
| Yokohama FC | 11 | 3.09 | 1.82 | 1.27 | 55% | 55% | 27% | D L W D W |
| Iwaki | 10 | 3.00 | 1.30 | 1.70 | 60% | 60% | 20% | W L L W W |
| Consadole Sapporo | 11 | 2.91 | 1.18 | 1.73 | 55% | 73% | 18% | W L W L D |
| Omiya Ardija | 11 | 2.91 | 1.91 | 1.00 | 55% | 73% | 27% | L W D W D |
| Kataller Toyama | 11 | 2.82 | 1.82 | 1.00 | 45% | 45% | 45% | D D W D W |
| Tegevajaro Miyazaki | 11 | 2.73 | 1.36 | 1.36 | 36% | 64% | 18% | D D D W W |
| Ventforet Kofu | 10 | 2.70 | 0.90 | 1.80 | 60% | 60% | 0% | W L L L L |
| Vanraure Hachinohe | 11 | 2.64 | 0.82 | 1.82 | 45% | 27% | 27% | D L L W L |
| Jubilo Iwata | 11 | 2.45 | 1.18 | 1.27 | 55% | 73% | 18% | D W L L L |
| Vegalta Sendai | 11 | 2.36 | 1.64 | 0.73 | 36% | 45% | 45% | D W W W W |
| Oita Trinita | 11 | 2.27 | 1.45 | 0.82 | 36% | 64% | 18% | W W W D D |
| Blaublitz Akita | 11 | 2.18 | 1.09 | 1.09 | 36% | 36% | 27% | L L W D D |
| Fujieda MYFC | 11 | 2.18 | 1.18 | 1.00 | 27% | 55% | 27% | D L D D D |
| Sagan Tosu | 11 | 2.18 | 1.00 | 1.18 | 36% | 36% | 36% | W W L L L |
| Shonan Bellmare | 11 | 2.00 | 1.09 | 0.91 | 27% | 64% | 36% | D D D W D |
| Tokushima Vortis | 11 | 2.00 | 0.91 | 1.09 | 45% | 36% | 55% | D L L W W |
| Montedio Yamagata | 11 | 1.82 | 1.00 | 0.82 | 27% | 18% | 45% | D L L W L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.