Uporedi kvote: Imabari - Vanraure Hachinohe
17.10.2026 05:00 • Japan - J2 liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.3% | 92.3% | 92.8% | 92.8% | 89.9% |
| 1 | 2.24 3.4% | 2.24 3.4% | 2.25 0.0% | 2.35 0.8% | 2.28 0.0% | 2.35 0.0% | 2.22 7.5% |
| X | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | 3.15 0.0% | 3.20 3.2% | 3.19 0.0% | 3.25 0.0% | 3.10 0.0% |
| 2 | 2.88 4.3% | 2.88 4.3% | 3.00 0.0% | 2.90 4.7% | 3.07 0.0% | 2.90 0.0% | 2.95 11.3% |
| 0-2 | 1.75 0.6% | 1.75 0.6% | 1.78 0.0% | 1.77 0.0% | 1.78 0.0% | 1.76 0.0% | 1.77 0.0% |
| 3+ | 1.93 0.5% | 1.93 0.5% | 1.93 0.0% | 1.95 0.0% | 1.93 0.0% | 1.95 0.0% | 1.91 0.0% |
| 4+ | 3.28 0.0% | 3.28 0.0% | 3.50 0.0% | 3.30 0.0% | - | 3.45 0.0% | 3.45 0.0% |
| GG | 1.74 0.6% | 1.74 0.6% | 1.75 0.0% | 1.75 0.6% | 1.75 0.0% | 1.75 0.0% | 1.74 0.0% |
| NG | 1.96 1.0% | 1.96 1.0% | 1.98 0.0% | 1.97 0.0% | 1.97 0.0% | 1.95 0.0% | 1.96 0.5% |
| I2+ | 2.76 0.0% | 2.76 0.0% | 2.95 0.0% | 2.80 0.0% | 2.93 0.0% | 2.95 0.0% | 2.90 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Imabari
Vanraure Hachinohe
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.6 | 23 |
| 2 | Omiya Ardija | 10 | 5 | 5 | 0 | 20 | 9 | 11 | 2.9 | 20 |
| 3 | Albirex Niigata | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 20 |
| 4 | Kataller Toyama | 10 | 5 | 3 | 2 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 18 |
| 5 | Yokohama FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 13 | 6 | 3.2 | 17 |
| 6 | Shonan Bellmare | 10 | 4 | 5 | 1 | 11 | 9 | 2 | 2 | 17 |
| 7 | Oita Trinita | 10 | 3 | 5 | 2 | 11 | 8 | 3 | 1.9 | 14 |
| 8 | Fujieda MYFC | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 9 | Blaublitz Akita | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 13 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 13 |
| 11 | Jubilo Iwata | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 13 |
| 12 | Tokushima Vortis | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2.2 | 13 |
| 13 | Montedio Yamagata | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 9 | 2 | 2 | 12 |
| 14 | Iwaki | 10 | 4 | 0 | 6 | 13 | 17 | -4 | 3 | 12 |
| 15 | Sagan Tosu | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | 12 | -3 | 2.1 | 11 |
| 16 | Tochigi City | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 10 |
| 17 | Imabari | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 19 | -8 | 3 | 10 |
| 18 | Ventforet Kofu | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.7 | 10 |
| 19 | Vanraure Hachinohe | 10 | 3 | 1 | 6 | 6 | 17 | -11 | 2.3 | 10 |
| 20 | Consadole Sapporo | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 5 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 15 |
| 2 | Omiya Ardija | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 3 | Blaublitz Akita | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 4 | Yokohama FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 10 |
| 5 | Tokushima Vortis | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 6 | Fujieda MYFC | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 9 |
| 7 | Montedio Yamagata | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| 8 | Iwaki | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 9 | Sagan Tosu | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 10 | Vegalta Sendai | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 11 | Oita Trinita | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 8 |
| 12 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 13 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 14 | Ventforet Kofu | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 7 |
| 15 | Consadole Sapporo | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 7 |
| 16 | Kataller Toyama | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 6 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 18 | Shonan Bellmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 19 | Tochigi City | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 4 | 3 |
| 20 | Imabari | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 15 |
| 2 | Kataller Toyama | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 3 | Shonan Bellmare | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 4 | Omiya Ardija | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 5 | Yokohama FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 6 | Tochigi City | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 7 | Imabari | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 7 |
| 8 | Oita Trinita | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 9 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 11 | Albirex Niigata | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 12 | Fujieda MYFC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 13 | Vanraure Hachinohe | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 14 | Montedio Yamagata | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Iwaki | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 16 | Tokushima Vortis | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 3 |
| 17 | Ventforet Kofu | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | -8 | 3.5 | 3 |
| 18 | Blaublitz Akita | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 19 | Sagan Tosu | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.6 | 2 |
| 20 | Consadole Sapporo | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Imabari Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Tokushima Vortis | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 03.10.2026 | Tochigi City | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 26.09.2026 | Shonan Bellmare | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 23.09.2026 | Kashiwa Reysol | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Yokohama FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Sagan Tosu | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.09.2026 | Oita Trinita | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.09.2026 | Kanazawa | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Montedio Yamagata | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 26.08.2026 | Blaublitz Akita | H | 4-1 (2-0) | P | O |
Vanraure Hachinohe Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Omiya Ardija | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 04.10.2026 | Yokohama FC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 26.09.2026 | Jubilo Iwata | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.09.2026 | Tegevajaro Miyazaki | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Shonan Bellmare | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Fujieda MYFC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Tochigi City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Blaublitz Akita | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.08.2026 | Omiya Ardija | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Vegalta Sendai | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | J2 League | Vanraure Hachinohe | 1-1 (0-1) | Imabari | N | U |