Uporedi kvote: Fujieda MYFC - Montedio Yamagata
17.10.2026 05:00 • Japan - J2 liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.4% | 89.4% | 91.8% | 92.3% | 92.8% | 92.8% | – |
| 1 | 2.39 0.0% | 2.39 0.0% | 2.50 0.0% | 2.50 0.8% | 2.52 0.0% | 2.50 0.0% | - |
| X | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | 3.20 4.9% | 3.24 0.0% | 3.25 0.0% | - |
| 2 | 2.58 0.0% | 2.58 0.0% | 2.65 0.0% | 2.70 3.1% | 2.69 0.0% | 2.70 0.0% | - |
| 0-2 | 1.77 0.0% | 1.77 0.0% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | - |
| 3+ | 1.90 0.0% | 1.90 0.0% | 1.90 0.0% | 1.92 0.0% | 1.91 0.0% | 1.92 0.0% | - |
| 4+ | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | 3.40 0.0% | 3.25 1.6% | - | 3.35 0.0% | - |
| GG | 1.71 0.0% | 1.71 0.0% | 1.73 0.0% | 1.72 0.6% | 1.72 0.0% | 1.74 0.0% | - |
| NG | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | 2.00 1.0% | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | - |
| I2+ | 2.72 0.0% | 2.72 0.0% | 2.90 0.0% | 2.77 0.7% | 2.90 0.0% | 2.90 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Fujieda MYFC
Montedio Yamagata
H2H serije
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.6 | 23 |
| 2 | Omiya Ardija | 10 | 5 | 5 | 0 | 20 | 9 | 11 | 2.9 | 20 |
| 3 | Albirex Niigata | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 20 |
| 4 | Kataller Toyama | 10 | 5 | 3 | 2 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 18 |
| 5 | Yokohama FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 13 | 6 | 3.2 | 17 |
| 6 | Shonan Bellmare | 10 | 4 | 5 | 1 | 11 | 9 | 2 | 2 | 17 |
| 7 | Oita Trinita | 10 | 3 | 5 | 2 | 11 | 8 | 3 | 1.9 | 14 |
| 8 | Fujieda MYFC | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 9 | Blaublitz Akita | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 13 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 13 |
| 11 | Jubilo Iwata | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 13 |
| 12 | Tokushima Vortis | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2.2 | 13 |
| 13 | Montedio Yamagata | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 9 | 2 | 2 | 12 |
| 14 | Iwaki | 10 | 4 | 0 | 6 | 13 | 17 | -4 | 3 | 12 |
| 15 | Sagan Tosu | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | 12 | -3 | 2.1 | 11 |
| 16 | Tochigi City | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 10 |
| 17 | Imabari | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 19 | -8 | 3 | 10 |
| 18 | Ventforet Kofu | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.7 | 10 |
| 19 | Vanraure Hachinohe | 10 | 3 | 1 | 6 | 6 | 17 | -11 | 2.3 | 10 |
| 20 | Consadole Sapporo | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 5 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 15 |
| 2 | Omiya Ardija | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 3 | Blaublitz Akita | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 4 | Yokohama FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 10 |
| 5 | Tokushima Vortis | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 6 | Fujieda MYFC | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 9 |
| 7 | Montedio Yamagata | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| 8 | Iwaki | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 9 | Sagan Tosu | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 10 | Vegalta Sendai | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 11 | Oita Trinita | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 8 |
| 12 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 13 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 14 | Ventforet Kofu | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 7 |
| 15 | Consadole Sapporo | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 7 |
| 16 | Kataller Toyama | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 6 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 18 | Shonan Bellmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 19 | Tochigi City | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 4 | 3 |
| 20 | Imabari | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 15 |
| 2 | Kataller Toyama | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 3 | Shonan Bellmare | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 4 | Omiya Ardija | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 5 | Yokohama FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 6 | Tochigi City | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 7 | Imabari | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 7 |
| 8 | Oita Trinita | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 9 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 11 | Albirex Niigata | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 12 | Fujieda MYFC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 13 | Vanraure Hachinohe | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 14 | Montedio Yamagata | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Iwaki | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 16 | Tokushima Vortis | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 3 |
| 17 | Ventforet Kofu | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | -8 | 3.5 | 3 |
| 18 | Blaublitz Akita | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 19 | Sagan Tosu | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.6 | 2 |
| 20 | Consadole Sapporo | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Fujieda MYFC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Sagan Tosu | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.10.2026 | Shonan Bellmare | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.09.2026 | Cerezo Osaka | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 26.09.2026 | Oita Trinita | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.09.2026 | Kyoto Sanga | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Omiya Ardija | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Tegevajaro Miyazaki | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Vanraure Hachinohe | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Renofa Yamaguchi | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Kataller Toyama | A | 2-3 (1-3) | P | O |
Montedio Yamagata Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Vegalta Sendai | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.10.2026 | Oita Trinita | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.09.2026 | Yokohama F. Marinos | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 26.09.2026 | Sagan Tosu | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Kataller Toyama | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Albirex Niigata | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.09.2026 | Tochigi SC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.09.2026 | Ventforet Kofu | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 29.08.2026 | Imabari | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Fujieda MYFC | H | 3-3 (3-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Emperor Cup | Montedio Yamagata | 3-3 (3-2) | Fujieda MYFC | N | O |
| 29.11.2025 | J2 League | Montedio Yamagata | 2-1 (1-0) | Fujieda MYFC | I | O |
| 31.05.2025 | J2 League | Fujieda MYFC | 2-1 (1-1) | Montedio Yamagata | P | O |
| 24.08.2024 | J2 League | Fujieda MYFC | 0-1 (0-0) | Montedio Yamagata | I | U |
| 20.03.2024 | J2 League | Montedio Yamagata | 0-1 (0-0) | Fujieda MYFC | P | U |
| 05.08.2023 | J2 League | Fujieda MYFC | 1-2 (0-1) | Montedio Yamagata | I | O |
| 07.05.2023 | J2 League | Montedio Yamagata | 3-2 (0-2) | Fujieda MYFC | I | O |
| 14.10.2015 | Emperor Cup | Fujieda MYFC | 1-2 | Montedio Yamagata | I | O |