Albirex Niigata 1 - 0 Fujieda MYFC — rezultat
22.08.2026 10:00 • Japan - J2 liga
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.4 | 24 |
| 2 | Omiya Ardija | 11 | 5 | 5 | 1 | 21 | 11 | 10 | 2.9 | 20 |
| 3 | Albirex Niigata | 11 | 6 | 2 | 3 | 15 | 19 | -4 | 3.1 | 20 |
| 4 | Kataller Toyama | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 | 11 | 9 | 2.8 | 19 |
| 5 | Yokohama FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 | 14 | 6 | 3.1 | 18 |
| 6 | Shonan Bellmare | 11 | 4 | 6 | 1 | 12 | 10 | 2 | 2 | 18 |
| 7 | Oita Trinita | 11 | 4 | 5 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.3 | 17 |
| 8 | Fujieda MYFC | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 14 |
| 9 | Tegevajaro Miyazaki | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 15 | 0 | 2.7 | 14 |
| 10 | Jubilo Iwata | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 14 |
| 11 | Tokushima Vortis | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2 | 14 |
| 12 | Sagan Tosu | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | 13 | -2 | 2.2 | 14 |
| 13 | Montedio Yamagata | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 | 9 | 2 | 1.8 | 13 |
| 14 | Blaublitz Akita | 11 | 3 | 4 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.2 | 13 |
| 15 | Iwaki | 10 | 4 | 0 | 6 | 13 | 17 | -4 | 3 | 12 |
| 16 | Tochigi City | 11 | 3 | 2 | 6 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 11 |
| 17 | Consadole Sapporo | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.9 | 11 |
| 18 | Imabari | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 | 22 | -8 | 3.3 | 11 |
| 19 | Vanraure Hachinohe | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 | 20 | -11 | 2.6 | 11 |
| 20 | Ventforet Kofu | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.7 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 5 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 15 |
| 2 | Sagan Tosu | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 12 |
| 3 | Omiya Ardija | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 4 | Oita Trinita | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 11 |
| 5 | Blaublitz Akita | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 6 | Yokohama FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 10 |
| 7 | Fujieda MYFC | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 10 |
| 8 | Tokushima Vortis | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 9 | Consadole Sapporo | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 10 |
| 10 | Vegalta Sendai | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 11 | Montedio Yamagata | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| 12 | Tegevajaro Miyazaki | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 9 |
| 13 | Iwaki | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 14 | Kataller Toyama | 6 | 1 | 4 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 7 |
| 15 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 16 | Ventforet Kofu | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 18 | Shonan Bellmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 19 | Tochigi City | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 4 |
| 20 | Imabari | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 15 |
| 2 | Shonan Bellmare | 7 | 3 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 3 | Kataller Toyama | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 4 | Omiya Ardija | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 9 |
| 5 | Yokohama FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 6 | Jubilo Iwata | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 7 | Tochigi City | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 8 | Imabari | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 7 |
| 9 | Oita Trinita | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 11 | Vanraure Hachinohe | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 5 |
| 12 | Albirex Niigata | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 16 | -9 | 3.8 | 5 |
| 13 | Montedio Yamagata | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 4 |
| 14 | Fujieda MYFC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 15 | Tokushima Vortis | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 4 |
| 16 | Iwaki | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 17 | Ventforet Kofu | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | -8 | 3.5 | 3 |
| 18 | Blaublitz Akita | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 2 |
| 19 | Sagan Tosu | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.6 | 2 |
| 20 | Consadole Sapporo | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Albirex Niigata Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Consadole Sapporo | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Omiya Ardija | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.06.2026 | Consadole Sapporo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Kagoshima United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Ehime FC | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Nara Club | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Kanazawa | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Tokushima Vortis | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Kamatamare Sanuki | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.04.2026 | Kataller Toyama | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Fujieda MYFC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Iwaki | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Vegalta Sendai | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.06.2026 | Ehime FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.05.2026 | Sagamihara | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Iwaki | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Jubilo Iwata | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Matsumoto Yamaga | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Fukushima United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 02.05.2026 | Parceiro Nagano | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Consadole Sapporo | A | 2-1 (1-0) | I | O |