Fujieda MYFC 0 - 0 Vanraure Hachinohe — rezultat
05.09.2026 09:30 • Japan - J2 liga
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.6 | 23 |
| 2 | Omiya Ardija | 10 | 5 | 5 | 0 | 20 | 9 | 11 | 2.9 | 20 |
| 3 | Albirex Niigata | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 20 |
| 4 | Kataller Toyama | 10 | 5 | 3 | 2 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 18 |
| 5 | Yokohama FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 13 | 6 | 3.2 | 17 |
| 6 | Shonan Bellmare | 10 | 4 | 5 | 1 | 11 | 9 | 2 | 2 | 17 |
| 7 | Oita Trinita | 10 | 3 | 5 | 2 | 11 | 8 | 3 | 1.9 | 14 |
| 8 | Fujieda MYFC | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 9 | Blaublitz Akita | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 13 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 13 |
| 11 | Jubilo Iwata | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 13 |
| 12 | Tokushima Vortis | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 12 | -2 | 2.2 | 13 |
| 13 | Montedio Yamagata | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 9 | 2 | 2 | 12 |
| 14 | Iwaki | 10 | 4 | 0 | 6 | 13 | 17 | -4 | 3 | 12 |
| 15 | Sagan Tosu | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | 12 | -3 | 2.1 | 11 |
| 16 | Tochigi City | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 10 |
| 17 | Imabari | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 19 | -8 | 3 | 10 |
| 18 | Ventforet Kofu | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | 18 | -9 | 2.7 | 10 |
| 19 | Vanraure Hachinohe | 10 | 3 | 1 | 6 | 6 | 17 | -11 | 2.3 | 10 |
| 20 | Consadole Sapporo | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 5 | 5 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 15 |
| 2 | Omiya Ardija | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3 | 11 |
| 3 | Blaublitz Akita | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 4 | Yokohama FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 10 |
| 5 | Tokushima Vortis | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 6 | Fujieda MYFC | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 9 |
| 7 | Montedio Yamagata | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| 8 | Iwaki | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 9 | Sagan Tosu | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 10 | Vegalta Sendai | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 11 | Oita Trinita | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 8 |
| 12 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 13 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 14 | Ventforet Kofu | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 7 |
| 15 | Consadole Sapporo | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 7 |
| 16 | Kataller Toyama | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 6 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 6 |
| 18 | Shonan Bellmare | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 19 | Tochigi City | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 4 | 3 |
| 20 | Imabari | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vegalta Sendai | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 15 |
| 2 | Kataller Toyama | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 3 | Shonan Bellmare | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 4 | Omiya Ardija | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 5 | Yokohama FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 6 | Tochigi City | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 7 | Imabari | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 7 |
| 8 | Oita Trinita | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 9 | Jubilo Iwata | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 10 | Tegevajaro Miyazaki | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 11 | Albirex Niigata | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 12 | Fujieda MYFC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 13 | Vanraure Hachinohe | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 14 | Montedio Yamagata | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Iwaki | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 3 |
| 16 | Tokushima Vortis | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 3 |
| 17 | Ventforet Kofu | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | -8 | 3.5 | 3 |
| 18 | Blaublitz Akita | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 19 | Sagan Tosu | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.6 | 2 |
| 20 | Consadole Sapporo | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Fujieda MYFC Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Renofa Yamaguchi | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Kataller Toyama | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 26.08.2026 | Montedio Yamagata | A | 3-3 (3-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Albirex Niigata | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Iwaki | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Vegalta Sendai | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.06.2026 | Ehime FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.05.2026 | Sagamihara | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Iwaki | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Jubilo Iwata | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Vanraure Hachinohe Gost
- Dao
- 0.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tochigi City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Blaublitz Akita | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.08.2026 | Omiya Ardija | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Vegalta Sendai | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Tochigi City | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Kataller Toyama | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.06.2026 | Imabari | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.06.2026 | Fukushima United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 24.05.2026 | Tochigi SC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Sagamihara | A | 1-1 (1-0) | N | U |