Uporedi kvote: Jubilo Iwata - Kataller Toyama
06.09.2026 10:00 • Japan - J2 liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | – | 92.9% | 92.7% | 92.9% | 90.2% |
| 1 | 2.30 0.9% | 2.30 0.9% | - | 2.40 3.4% | 2.36 0.0% | 2.40 0.0% | 2.32 0.0% |
| X | 3.32 1.2% | 3.32 1.2% | - | 3.30 2.9% | 3.32 0.0% | 3.30 0.0% | 3.25 0.0% |
| 2 | 2.67 2.9% | 2.67 2.9% | - | 2.80 0.0% | 2.83 0.0% | 2.80 0.0% | 2.70 0.0% |
| 0-2 | 1.93 0.5% | 1.93 0.5% | - | 1.92 1.5% | 1.96 0.0% | 1.93 0.0% | 1.94 0.0% |
| 3+ | 1.78 0.6% | 1.78 0.6% | - | 1.80 2.3% | 1.76 0.0% | 1.78 0.0% | 1.75 0.0% |
| 4+ | 2.88 0.0% | 2.88 0.0% | - | 2.92 1.7% | 3.01 0.0% | 3.00 0.0% | 3.00 0.0% |
| GG | 1.61 0.0% | 1.61 0.0% | - | 1.64 0.0% | 1.63 0.0% | 1.65 0.0% | 1.63 0.0% |
| NG | 2.16 0.0% | 2.16 0.0% | - | 2.12 0.0% | 2.15 0.0% | 2.10 0.0% | 2.12 0.0% |
| I2+ | 2.59 0.0% | 2.59 0.0% | - | 2.60 2.0% | 2.68 0.0% | 2.75 0.0% | 2.65 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Jubilo Iwata
Kataller Toyama
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Omiya Ardija | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Montedio Yamagata | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 1 | 6 | 2 | 9 |
| 3 | Fujieda MYFC | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 9 |
| 4 | Albirex Niigata | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 9 |
| 5 | Shonan Bellmare | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 6 | Vegalta Sendai | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 7 | Yokohama FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 8 | Jubilo Iwata | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 9 | Kataller Toyama | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 6 |
| 10 | Tochigi City | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 6 |
| 11 | Vanraure Hachinohe | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 6 |
| 12 | Sagan Tosu | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 13 | Oita Trinita | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 4 |
| 14 | Blaublitz Akita | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Tokushima Vortis | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 16 | Ventforet Kofu | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 17 | Consadole Sapporo | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 3 |
| 18 | Iwaki | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 3 |
| 19 | Tegevajaro Miyazaki | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 20 | Imabari | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 12 | -9 | 3.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montedio Yamagata | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Fujieda MYFC | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 3 | Albirex Niigata | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Vanraure Hachinohe | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 5 | Vegalta Sendai | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 6 | Yokohama FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 7 | Omiya Ardija | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 8 | Jubilo Iwata | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 9 | Tokushima Vortis | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 10 | Ventforet Kofu | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 11 | Kataller Toyama | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 12 | Tochigi City | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 13 | Oita Trinita | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 14 | Shonan Bellmare | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 15 | Sagan Tosu | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 16 | Iwaki | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 17 | Blaublitz Akita | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 18 | Consadole Sapporo | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 19 | Tegevajaro Miyazaki | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 20 | Imabari | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Omiya Ardija | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| 2 | Shonan Bellmare | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 3 | Montedio Yamagata | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Kataller Toyama | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 5 | Fujieda MYFC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 6 | Albirex Niigata | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 7 | Vegalta Sendai | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Jubilo Iwata | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 9 | Tochigi City | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Yokohama FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | Sagan Tosu | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 12 | Oita Trinita | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 13 | Blaublitz Akita | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Tegevajaro Miyazaki | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 15 | Consadole Sapporo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 16 | Tokushima Vortis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 5 | 0 |
| 18 | Ventforet Kofu | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
| 19 | Iwaki | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 20 | Imabari | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Jubilo Iwata Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Sagamihara | A | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | Tochigi City | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 26.08.2026 | Tegevajaro Miyazaki | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Tokushima Vortis | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Yokohama FC | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Blaublitz Akita | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.06.2026 | Osaka | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Tochigi City | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.05.2026 | Consadole Sapporo | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 16.05.2026 | Fujieda MYFC | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Kataller Toyama Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tegevajaro Miyazaki | A | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | Fujieda MYFC | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 26.08.2026 | Sagan Tosu | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Imabari | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Blaublitz Akita | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 08.08.2026 | Vanraure Hachinohe | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Vanraure | A | 0-0 | I | U |
| 06.06.2026 | Vegalta Sendai | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Tegevajaro Miyazaki | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Nara Club | A | 5-1 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | J2 League | Jubilo Iwata | 2-0 (2-0) | Kataller Toyama | P | U |
| 09.03.2025 | J2 League | Kataller Toyama | 3-1 (1-0) | Jubilo Iwata | I | O |
| 17.08.2014 | J2 League | Jubilo Iwata | 3-2 (0-0) | Kataller Toyama | P | O |
| 18.05.2014 | J2 League | Kataller Toyama | 0-1 (0-1) | Jubilo Iwata | P | U |