Norveska - 1. divizija — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 207 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 26 | 19 | 2 | 5 | 78 | 40 | 38 | 4.5 | 59 |
| 2 | Stromsgodset | 26 | 17 | 6 | 3 | 71 | 33 | 38 | 4 | 57 |
| 3 | Kongsvinger | 26 | 17 | 5 | 4 | 77 | 42 | 35 | 4.6 | 56 |
| 4 | Stabaek | 26 | 15 | 4 | 7 | 63 | 34 | 29 | 3.7 | 49 |
| 5 | ODD Ballklubb | 26 | 13 | 6 | 7 | 53 | 39 | 14 | 3.5 | 45 |
| 6 | Bryne | 26 | 12 | 3 | 11 | 35 | 34 | 1 | 2.7 | 39 |
| 7 | hodd | 26 | 10 | 5 | 11 | 42 | 52 | -10 | 3.6 | 35 |
| 8 | Egersund | 26 | 9 | 6 | 11 | 39 | 50 | -11 | 3.4 | 33 |
| 9 | Ranheim | 26 | 9 | 5 | 12 | 64 | 65 | -1 | 5 | 32 |
| 10 | Strommen | 26 | 8 | 6 | 12 | 46 | 58 | -12 | 4 | 30 |
| 11 | Moss | 26 | 8 | 5 | 13 | 40 | 55 | -15 | 3.7 | 29 |
| 12 | Lyn | 26 | 8 | 4 | 14 | 40 | 57 | -17 | 3.7 | 28 |
| 13 | Sandnes ULF | 26 | 7 | 5 | 14 | 37 | 50 | -13 | 3.3 | 26 |
| 14 | Sogndal | 25 | 6 | 5 | 14 | 39 | 56 | -17 | 3.8 | 23 |
| 15 | Asane | 26 | 6 | 5 | 15 | 37 | 60 | -23 | 3.7 | 22* |
| 16 | Raufoss | 25 | 6 | 2 | 17 | 28 | 64 | -36 | 3.7 | 20 |
* Asane: −1 bod — NFF: kasno predat finansijski izvestaj (zalba odbijena 02.03.2026) - Asane
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 13 | 11 | 1 | 1 | 40 | 13 | 27 | 4.1 | 34 |
| 2 | Kongsvinger | 13 | 10 | 2 | 1 | 51 | 23 | 28 | 5.7 | 32 |
| 3 | Stromsgodset | 13 | 10 | 2 | 1 | 36 | 14 | 22 | 3.8 | 32 |
| 4 | Stabaek | 13 | 10 | 1 | 2 | 39 | 17 | 22 | 4.3 | 31 |
| 5 | ODD Ballklubb | 13 | 7 | 3 | 3 | 28 | 14 | 14 | 3.2 | 24 |
| 6 | Egersund | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | 17 | 5 | 3 | 24 |
| 7 | hodd | 13 | 7 | 2 | 4 | 24 | 22 | 2 | 3.5 | 23 |
| 8 | Ranheim | 13 | 6 | 3 | 4 | 39 | 28 | 11 | 5.2 | 21 |
| 9 | Bryne | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | 17 | 2 | 2.8 | 21 |
| 10 | Strommen | 13 | 5 | 3 | 5 | 24 | 28 | -4 | 4 | 18 |
| 11 | Sogndal | 12 | 5 | 2 | 5 | 23 | 21 | 2 | 3.7 | 17 |
| 12 | Asane | 13 | 5 | 2 | 6 | 25 | 26 | -1 | 3.9 | 17 |
| 13 | Sandnes ULF | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 3.2 | 15 |
| 14 | Raufoss | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 22 | -6 | 2.9 | 13 |
| 15 | Lyn | 13 | 4 | 1 | 8 | 21 | 35 | -14 | 4.3 | 13 |
| 16 | Moss | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 26 | -9 | 3.3 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stromsgodset | 13 | 7 | 4 | 2 | 35 | 19 | 16 | 4.2 | 25 |
| 2 | Haugesund | 13 | 8 | 1 | 4 | 38 | 27 | 11 | 5 | 25 |
| 3 | Kongsvinger | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 | 19 | 7 | 3.5 | 24 |
| 4 | ODD Ballklubb | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 25 | 0 | 3.8 | 21 |
| 5 | Stabaek | 13 | 5 | 3 | 5 | 24 | 17 | 7 | 3.2 | 18 |
| 6 | Bryne | 13 | 6 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 2.5 | 18 |
| 7 | Moss | 13 | 6 | 0 | 7 | 23 | 29 | -6 | 4 | 18 |
| 8 | Lyn | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 | 22 | -3 | 3.2 | 15 |
| 9 | Strommen | 13 | 3 | 3 | 7 | 22 | 30 | -8 | 4 | 12 |
| 10 | hodd | 13 | 3 | 3 | 7 | 18 | 30 | -12 | 3.7 | 12 |
| 11 | Sandnes ULF | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 | 28 | -11 | 3.5 | 11 |
| 12 | Ranheim | 13 | 3 | 2 | 8 | 25 | 37 | -12 | 4.8 | 11 |
| 13 | Egersund | 13 | 2 | 3 | 8 | 17 | 33 | -16 | 3.8 | 9 |
| 14 | Raufoss | 12 | 2 | 1 | 9 | 12 | 42 | -30 | 4.5 | 7 |
| 15 | Sogndal | 13 | 1 | 3 | 9 | 16 | 35 | -19 | 3.9 | 6 |
| 16 | Asane | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | 34 | -22 | 3.5 | 6 |
Rezultati
sreda, 14. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
ponedeljak, 05. oktobar 2026
nedelja, 04. oktobar 2026
subota, 03. oktobar 2026
petak, 02. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
sreda, 26. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
ponedeljak, 10. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
ponedeljak, 03. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
ponedeljak, 27. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
nedelja, 05. jul 2026
subota, 04. jul 2026
petak, 03. jul 2026
četvrtak, 02. jul 2026
subota, 27. jun 2026
nedelja, 21. jun 2026
petak, 19. jun 2026
nedelja, 14. jun 2026
nedelja, 07. jun 2026
nedelja, 31. maj 2026
subota, 30. maj 2026
ponedeljak, 25. maj 2026
sreda, 20. maj 2026
subota, 16. maj 2026
petak, 15. maj 2026
ponedeljak, 11. maj 2026
nedelja, 10. maj 2026
petak, 08. maj 2026
sreda, 06. maj 2026
petak, 01. maj 2026
ponedeljak, 27. april 2026
nedelja, 26. april 2026
subota, 25. april 2026
ponedeljak, 20. april 2026
nedelja, 19. april 2026
subota, 18. april 2026
petak, 17. april 2026
ponedeljak, 13. april 2026
nedelja, 12. april 2026
subota, 11. april 2026
utorak, 07. april 2026
ponedeljak, 06. april 2026
nedelja, 05. april 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 78% mečeva, a preokret se desi u 9% (uzorak: 141 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 2% (4)
- 1 9% (18)
- 2 18% (38)
- 3 21% (44)
- 4 15% (32)
- 5+ 34% (71)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.21 | 3.81 | +0.60 |
| 3+ golova | 64% | 71% | +7 pp |
| Oba tima daju gol | 64% | 65% | +1 pp |
| Pobede domaćina | 41% | 50% | +9 pp |
Uzorak prošle sezone: 247 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ranheim | 26 | 4.96 | 2.46 | 2.50 | 88% | 85% | 8% | D L W W D |
| Kongsvinger | 26 | 4.58 | 2.96 | 1.62 | 81% | 81% | 15% | L W W W D |
| Haugesund | 26 | 4.54 | 3.00 | 1.54 | 73% | 69% | 31% | W D W W W |
| Strommen | 26 | 4.00 | 1.77 | 2.23 | 73% | 65% | 12% | W D D L D |
| Stromsgodset | 26 | 4.00 | 2.73 | 1.27 | 65% | 65% | 31% | W W W W W |
| Sogndal | 25 | 3.80 | 1.56 | 2.24 | 72% | 64% | 8% | L L L D L |
| Asane | 26 | 3.73 | 1.42 | 2.31 | 77% | 62% | 12% | L W L L D |
| Lyn | 26 | 3.73 | 1.54 | 2.19 | 69% | 54% | 19% | L L L L W |
| Stabaek | 26 | 3.73 | 2.42 | 1.31 | 73% | 58% | 31% | W D L W L |
| Raufoss | 25 | 3.68 | 1.12 | 2.56 | 72% | 64% | 8% | D L L W L |
| Moss | 26 | 3.65 | 1.54 | 2.12 | 85% | 81% | 8% | D W L W L |
| hodd | 26 | 3.62 | 1.62 | 2.00 | 69% | 73% | 8% | D L L L L |
| ODD Ballklubb | 26 | 3.54 | 2.04 | 1.50 | 73% | 69% | 27% | W W W W L |
| Egersund | 26 | 3.42 | 1.50 | 1.92 | 69% | 50% | 31% | D W L L D |
| Sandnes ULF | 26 | 3.35 | 1.42 | 1.92 | 50% | 58% | 19% | L D D L L |
| Bryne | 26 | 2.65 | 1.35 | 1.31 | 46% | 38% | 31% | D L W W W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.