Bryne vs Strommen
Bryne
Strommen
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.72 | 1.69 | 1.73 | 1.70 | 1.72 | 1.67 | 1.70 |
| X | 4.12 | 4.05 | 3.75 | 3.90 | 3.97 | 4.00 | 3.90 |
| 2 | 4.34 | 4.27 | 4.15 | 4.15 | 4.23 | 4.35 | 4.10 |
| 0-2 | 2.36 | 2.33 | 2.25 | 2.32 | 2.40 | 2.26 | 2.38 |
| 3+ | 1.59 | 1.57 | 1.58 | 1.54 | 1.55 | 1.57 | 1.51 |
| 4+ | 2.42 | 2.30 | 2.50 | 2.32 | 2.36 | 2.45 | 2.35 |
| I2+ | 2.32 | 2.27 | 2.38 | 2.25 | 2.28 | 2.35 | 2.28 |
| GG | 1.60 | 1.56 | 1.58 | 1.57 | 1.53 | 1.56 | 1.53 |
Mečevi iz lige Norveška - 1. divizija
Tabele Norveška - 1. divizija
1. Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ODD Ballklubb | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 2.8 | 16 |
| 2 | Kongsvinger | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 14 |
| 3 | Stabaek | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 6 | 9 | 3.5 | 13 |
| 4 | Stromsgodset | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 13 |
| 5 | Egersund | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 4 | 6 | 2.3 | 12 |
| 6 | Haugesund | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 12 | 3 | 4.5 | 12 |
| 7 | Ranheim | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 7 | 6 | 4 | 10 |
| 8 | hodd | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 9 | Moss | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 9 |
| 10 | Sogndal | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4 | 7 |
| 11 | Lyn | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 | -5 | 3.2 | 6 |
| 12 | Sandnes ULF | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 4 |
| 13 | Bryne | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 14 | -5 | 3.8 | 4 |
| 14 | Strommen | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 14 | -6 | 4.4 | 4 |
| 15 | Raufoss | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 1 |
| 16 | Asane | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 18 | -12 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stromsgodset | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Kongsvinger | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 3 | Egersund | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 4 | Ranheim | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 7 |
| 5 | ODD Ballklubb | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 6 | Stabaek | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 7 | Haugesund | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 8 | Sogndal | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 9 | Moss | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 10 | hodd | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | Bryne | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 1 |
| 12 | Sandnes ULF | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | Raufoss | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 14 | Strommen | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 15 | Asane | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5.7 | 0 |
| 16 | Lyn | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ODD Ballklubb | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Stabaek | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 3 | Lyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 4 | Haugesund | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 10 | -1 | 4.8 | 6 |
| 5 | Kongsvinger | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 5 |
| 6 | Stromsgodset | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 7 | hodd | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 8 | Egersund | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 9 | Sandnes ULF | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 10 | Ranheim | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 11 | Strommen | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 7 | -2 | 6 | 3 |
| 12 | Bryne | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 13 | Moss | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 14 | Sogndal | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 1 |
| 15 | Raufoss | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 16 | Asane | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -7 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Bryne Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Moss | A | 2-3 (0-3) | P | O |
| 01.05.2026 | Sogndal | H | 3-3 (1-0) | N | O |
| 25.04.2026 | ODD Ballklubb | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 19.04.2026 | Egersund | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.04.2026 | Ranheim | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 07.04.2026 | Kongsvinger | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 19.03.2026 | Brann | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.03.2026 | Rosenborg | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 11.12.2025 | Aalesund | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.12.2025 | Aalesund | H | 0-4 (0-4) | I | O |
Strommen Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | hodd | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 01.05.2026 | Stromsgodset | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Kongsvinger | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 19.04.2026 | Asane | A | 4-5 (1-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Egersund | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 06.04.2026 | Ranheim | A | 0-0 | I | U |
| 27.08.2025 | ODD Ballklubb | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.05.2025 | Mjondalen | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 24.04.2025 | Raufoss | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.04.2025 | Bjorkelangen | A | 1-6 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2021 | 1. Division | Bryne | 0-2 (0-2) | Strommen | I | U |
| 25.05.2021 | 1. Division | Strommen | 0-2 (0-1) | Bryne | I | U |
| 03.07.2016 | 1. Division | Bryne | 0-1 (0-0) | Strommen | I | U |
| 29.05.2016 | 1. Division | Strommen | 2-2 (1-0) | Bryne | N | O |