Sandnes ULF vs Egersund
15.05.2026 16:00 • Norveška - 1. divizija
Sandnes ULF
Egersund
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2.85 | 2.80 | 2.65 | 2.75 | 2.74 | 2.80 | 2.65 |
| X | 3.50 | 3.44 | 3.55 | 3.40 | 3.61 | 3.50 | 3.55 |
| 2 | 2.40 | 2.35 | 2.30 | 2.37 | 2.33 | 2.30 | 2.30 |
| 0-2 | 2.28 | 2.25 | 2.30 | 2.25 | 2.29 | 2.26 | 2.28 |
| 3+ | 1.63 | 1.61 | 1.55 | 1.58 | 1.56 | 1.57 | 1.56 |
| 4+ | 2.47 | 2.35 | 2.45 | 2.37 | 2.49 | 2.45 | 2.47 |
| I2+ | 2.36 | 2.29 | 2.35 | 2.30 | 2.36 | 2.35 | 2.35 |
| GG | 1.53 | 1.49 | 1.48 | 1.50 | 1.50 | 1.50 | 1.49 |
Mečevi iz lige Norveška - 1. divizija
Tabele Norveška - 1. divizija
1. Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ODD Ballklubb | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 2.8 | 16 |
| 2 | Kongsvinger | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 14 |
| 3 | Stabaek | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 6 | 9 | 3.5 | 13 |
| 4 | Stromsgodset | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 13 |
| 5 | Egersund | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 4 | 6 | 2.3 | 12 |
| 6 | Haugesund | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 12 | 3 | 4.5 | 12 |
| 7 | Ranheim | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 7 | 6 | 4 | 10 |
| 8 | hodd | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 9 | Moss | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 9 |
| 10 | Sogndal | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4 | 7 |
| 11 | Lyn | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 | -5 | 3.2 | 6 |
| 12 | Sandnes ULF | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 4 |
| 13 | Bryne | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 14 | -5 | 3.8 | 4 |
| 14 | Strommen | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 14 | -6 | 4.4 | 4 |
| 15 | Raufoss | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 1 |
| 16 | Asane | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 18 | -12 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stromsgodset | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Kongsvinger | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 3 | Egersund | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 4 | Ranheim | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 7 |
| 5 | ODD Ballklubb | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 6 | Stabaek | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 7 | Haugesund | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 8 | Sogndal | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 9 | Moss | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 10 | hodd | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | Bryne | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 1 |
| 12 | Sandnes ULF | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | Raufoss | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 14 | Strommen | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 15 | Asane | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 11 | -5 | 5.7 | 0 |
| 16 | Lyn | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ODD Ballklubb | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Stabaek | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 7 |
| 3 | Lyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 4 | Haugesund | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 10 | -1 | 4.8 | 6 |
| 5 | Kongsvinger | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 5 |
| 6 | Stromsgodset | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 7 | hodd | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 8 | Egersund | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 9 | Sandnes ULF | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 10 | Ranheim | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 11 | Strommen | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 7 | -2 | 6 | 3 |
| 12 | Bryne | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 13 | Moss | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 14 | Sogndal | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 1 |
| 15 | Raufoss | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 16 | Asane | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -7 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Sandnes ULF Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Stabaek | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.05.2026 | Haugesund | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Stromsgodset | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.04.2026 | Lyn | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | ODD Ballklubb | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 07.04.2026 | hodd | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 24.09.2025 | Lillestrom | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.04.2025 | Vidar | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.11.2024 | Egersund | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 02.11.2024 | Ranheim | H | 2-6 (0-3) | I | O |
Egersund Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | ODD Ballklubb | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.05.2026 | Raufoss | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.05.2026 | Kongsvinger | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.04.2026 | Ranheim | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 19.04.2026 | Bryne | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Strommen | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 09.03.2026 | Aalesund | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 26.11.2025 | Aalesund | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 22.11.2025 | Ranheim | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Lyn | H | 3-2 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2024 | 1. Division | Egersund | 3-1 (2-0) | Sandnes ULF | P | O |
| 01.04.2024 | 1. Division | Sandnes ULF | 3-4 (1-3) | Egersund | I | O |
| 23.06.2022 | NM Cupen | Egersund | 1-2 (0-0) | Sandnes ULF | I | O |