Ranheim 5 - 0 Egersund — rezultat
Mečevi iz lige Norveska - 1. divizija
Tabele Norveska - 1. divizija
1. Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 26 | 19 | 2 | 5 | 78 | 40 | 38 | 4.5 | 59 |
| 2 | Stromsgodset | 26 | 17 | 6 | 3 | 71 | 33 | 38 | 4 | 57 |
| 3 | Kongsvinger | 26 | 17 | 5 | 4 | 77 | 42 | 35 | 4.6 | 56 |
| 4 | Stabaek | 26 | 15 | 4 | 7 | 63 | 34 | 29 | 3.7 | 49 |
| 5 | ODD Ballklubb | 26 | 13 | 6 | 7 | 53 | 39 | 14 | 3.5 | 45 |
| 6 | Bryne | 26 | 12 | 3 | 11 | 35 | 34 | 1 | 2.7 | 39 |
| 7 | hodd | 26 | 10 | 5 | 11 | 42 | 52 | -10 | 3.6 | 35 |
| 8 | Egersund | 26 | 9 | 6 | 11 | 39 | 50 | -11 | 3.4 | 33 |
| 9 | Ranheim | 26 | 9 | 5 | 12 | 64 | 65 | -1 | 5 | 32 |
| 10 | Strommen | 26 | 8 | 6 | 12 | 46 | 58 | -12 | 4 | 30 |
| 11 | Moss | 26 | 8 | 5 | 13 | 40 | 55 | -15 | 3.7 | 29 |
| 12 | Lyn | 26 | 8 | 4 | 14 | 40 | 57 | -17 | 3.7 | 28 |
| 13 | Sandnes ULF | 26 | 7 | 5 | 14 | 37 | 50 | -13 | 3.3 | 26 |
| 14 | Sogndal | 25 | 6 | 5 | 14 | 39 | 56 | -17 | 3.8 | 23 |
| 15 | Asane | 26 | 6 | 5 | 15 | 37 | 60 | -23 | 3.7 | 22* |
| 16 | Raufoss | 25 | 6 | 2 | 17 | 28 | 64 | -36 | 3.7 | 20 |
* Asane: −1 bod — NFF: kasno predat finansijski izvestaj (zalba odbijena 02.03.2026) - Asane
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 13 | 11 | 1 | 1 | 40 | 13 | 27 | 4.1 | 34 |
| 2 | Kongsvinger | 13 | 10 | 2 | 1 | 51 | 23 | 28 | 5.7 | 32 |
| 3 | Stromsgodset | 13 | 10 | 2 | 1 | 36 | 14 | 22 | 3.8 | 32 |
| 4 | Stabaek | 13 | 10 | 1 | 2 | 39 | 17 | 22 | 4.3 | 31 |
| 5 | ODD Ballklubb | 13 | 7 | 3 | 3 | 28 | 14 | 14 | 3.2 | 24 |
| 6 | Egersund | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | 17 | 5 | 3 | 24 |
| 7 | hodd | 13 | 7 | 2 | 4 | 24 | 22 | 2 | 3.5 | 23 |
| 8 | Ranheim | 13 | 6 | 3 | 4 | 39 | 28 | 11 | 5.2 | 21 |
| 9 | Bryne | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | 17 | 2 | 2.8 | 21 |
| 10 | Strommen | 13 | 5 | 3 | 5 | 24 | 28 | -4 | 4 | 18 |
| 11 | Sogndal | 12 | 5 | 2 | 5 | 23 | 21 | 2 | 3.7 | 17 |
| 12 | Asane | 13 | 5 | 2 | 6 | 25 | 26 | -1 | 3.9 | 17 |
| 13 | Sandnes ULF | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 3.2 | 15 |
| 14 | Raufoss | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 22 | -6 | 2.9 | 13 |
| 15 | Lyn | 13 | 4 | 1 | 8 | 21 | 35 | -14 | 4.3 | 13 |
| 16 | Moss | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 26 | -9 | 3.3 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stromsgodset | 13 | 7 | 4 | 2 | 35 | 19 | 16 | 4.2 | 25 |
| 2 | Haugesund | 13 | 8 | 1 | 4 | 38 | 27 | 11 | 5 | 25 |
| 3 | Kongsvinger | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 | 19 | 7 | 3.5 | 24 |
| 4 | ODD Ballklubb | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 25 | 0 | 3.8 | 21 |
| 5 | Stabaek | 13 | 5 | 3 | 5 | 24 | 17 | 7 | 3.2 | 18 |
| 6 | Bryne | 13 | 6 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 2.5 | 18 |
| 7 | Moss | 13 | 6 | 0 | 7 | 23 | 29 | -6 | 4 | 18 |
| 8 | Lyn | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 | 22 | -3 | 3.2 | 15 |
| 9 | Strommen | 13 | 3 | 3 | 7 | 22 | 30 | -8 | 4 | 12 |
| 10 | hodd | 13 | 3 | 3 | 7 | 18 | 30 | -12 | 3.7 | 12 |
| 11 | Sandnes ULF | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 | 28 | -11 | 3.5 | 11 |
| 12 | Ranheim | 13 | 3 | 2 | 8 | 25 | 37 | -12 | 4.8 | 11 |
| 13 | Egersund | 13 | 2 | 3 | 8 | 17 | 33 | -16 | 3.8 | 9 |
| 14 | Raufoss | 12 | 2 | 1 | 9 | 12 | 42 | -30 | 4.5 | 7 |
| 15 | Sogndal | 13 | 1 | 3 | 9 | 16 | 35 | -19 | 3.9 | 6 |
| 16 | Asane | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | 34 | -22 | 3.5 | 6 |
Forma i statistika timova
Ranheim Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Lyn | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 16.09.2026 | Levanger | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.09.2026 | Asane | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 05.09.2026 | Sandnes ULF | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.08.2026 | ODD Ballklubb | H | 3-5 (2-4) | I | O |
| 26.08.2026 | Stabaek | A | 4-2 (2-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Steinkjer | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 15.08.2026 | Stromsgodset | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Strommen | A | 1-4 (0-3) | P | O |
| 03.08.2026 | Haugesund | H | 3-4 (1-2) | I | O |
Egersund Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | ODD Ballklubb | A | 5-1 (2-1) | I | O |
| 16.09.2026 | jerv | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 13.09.2026 | Kongsvinger | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.09.2026 | Lyn | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2026 | Asane | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 26.08.2026 | Haugesund | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Vag | A | 2-5 (1-3) | P | O |
| 16.08.2026 | Stabaek | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Stromsgodset | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.08.2026 | Sandnes ULF | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | 1. Division | Egersund | 3-0 (2-0) | Ranheim | I | O |
| 22.11.2025 | 1. Division | Egersund | 3-2 (1-1) | Ranheim | I | O |
| 04.10.2025 | 1. Division | Ranheim | 0-4 (0-1) | Egersund | I | O |
| 15.06.2025 | 1. Division | Egersund | 3-4 (2-1) | Ranheim | P | O |
| 07.05.2025 | NM Cupen | Ranheim | 2-2 (1-0) | Egersund | N | O |
| 16.09.2024 | 1. Division | Egersund | 0-2 (0-1) | Ranheim | P | U |
| 11.05.2024 | 1. Division | Ranheim | 1-3 (1-0) | Egersund | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.3% | 91.5% | 92.1% | 93.5% | 92.5% | 92.0% |
| 1 | 1.92 9.9% | 1.92 9.9% | 1.88 8.3% | 1.95 5.8% | 1.92 6.8% | 1.93 5.9% | 1.89 7.8% |
| X | 4.78 25.8% | 4.82 26.8% | 4.30 8.9% | 4.00 8.1% | 4.35 6.4% | 4.00 3.9% | 4.25 10.4% |
| 2 | 3.10 7.6% | 3.11 8.0% | 3.05 5.2% | 3.10 9.9% | 3.14 7.5% | 3.20 6.7% | 3.10 12.7% |
| 0-2 | 3.90 26.6% | 3.90 26.6% | 4.00 27.0% | 3.55 14.5% | - | 3.55 4.4% | 4.00 29.0% |
| 3+ | 1.21 5.5% | 1.21 5.5% | 1.20 8.4% | 1.25 5.3% | - | 1.25 1.6% | 1.20 8.4% |
| 4+ | 1.62 10.0% | 1.62 10.0% | 1.58 13.7% | 1.65 7.3% | 1.59 10.2% | 1.65 2.9% | 1.58 13.7% |
| GG | 1.25 3.1% | 1.25 3.1% | 1.22 6.9% | 1.27 3.8% | 1.23 4.7% | 1.25 0.8% | 1.22 6.9% |
| NG | 3.56 8.9% | 3.56 8.9% | 3.75 21.0% | 3.40 9.7% | 3.79 15.5% | 3.60 0.0% | 3.75 21.0% |
| I2+ | 1.78 2.7% | 1.79 2.2% | 1.68 9.2% | 1.77 5.3% | 1.68 7.2% | 1.80 0.0% | 1.68 13.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice