Raufoss 0 - 3 Sandnes ULF — rezultat
30.08.2026 15:00 • Norveska - 1. divizija
Mečevi iz lige Norveska - 1. divizija
Tabele Norveska - 1. divizija
1. Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 20 | 14 | 1 | 5 | 62 | 36 | 26 | 4.9 | 43 |
| 2 | Kongsvinger | 20 | 13 | 4 | 3 | 53 | 32 | 21 | 4.2 | 43 |
| 3 | Stabaek | 20 | 13 | 3 | 4 | 53 | 23 | 30 | 3.8 | 42 |
| 4 | Stromsgodset | 20 | 12 | 5 | 3 | 53 | 29 | 24 | 4.1 | 41 |
| 5 | hodd | 20 | 10 | 3 | 7 | 35 | 36 | -1 | 3.6 | 33 |
| 6 | ODD Ballklubb | 20 | 9 | 5 | 6 | 40 | 32 | 8 | 3.6 | 32 |
| 7 | Bryne | 20 | 9 | 2 | 9 | 26 | 29 | -3 | 2.8 | 29 |
| 8 | Egersund | 20 | 8 | 3 | 9 | 33 | 37 | -4 | 3.5 | 27 |
| 9 | Lyn | 20 | 7 | 3 | 10 | 35 | 43 | -8 | 3.9 | 24 |
| 10 | Ranheim | 20 | 7 | 2 | 11 | 49 | 54 | -5 | 5.2 | 23 |
| 11 | Sandnes ULF | 20 | 7 | 2 | 11 | 29 | 35 | -6 | 3.2 | 23 |
| 12 | Sogndal | 20 | 6 | 4 | 10 | 36 | 48 | -12 | 4.2 | 22 |
| 13 | Strommen | 20 | 6 | 3 | 11 | 30 | 47 | -17 | 3.8 | 21 |
| 14 | Moss | 20 | 5 | 4 | 11 | 32 | 45 | -13 | 3.8 | 19 |
| 15 | Asane | 20 | 5 | 3 | 12 | 30 | 44 | -14 | 3.7 | 18 |
| 16 | Raufoss | 20 | 5 | 1 | 14 | 23 | 49 | -26 | 3.6 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stabaek | 9 | 8 | 0 | 1 | 29 | 10 | 19 | 4.3 | 24 |
| 2 | Stromsgodset | 10 | 7 | 2 | 1 | 26 | 12 | 14 | 3.8 | 23 |
| 3 | Kongsvinger | 10 | 7 | 2 | 1 | 31 | 19 | 12 | 5 | 23 |
| 4 | Haugesund | 9 | 7 | 1 | 1 | 29 | 11 | 18 | 4.4 | 22 |
| 5 | hodd | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 16 | 5 | 3.7 | 22 |
| 6 | Egersund | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | 15 | 3 | 3 | 20 |
| 7 | ODD Ballklubb | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 11 | 9 | 3.1 | 17 |
| 8 | Ranheim | 11 | 5 | 2 | 4 | 32 | 26 | 6 | 5.3 | 17 |
| 9 | Sogndal | 10 | 5 | 1 | 4 | 22 | 19 | 3 | 4.1 | 16 |
| 10 | Bryne | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.1 | 14 |
| 11 | Asane | 10 | 4 | 1 | 5 | 21 | 19 | 2 | 4 | 13 |
| 12 | Sandnes ULF | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 18 | -1 | 3.5 | 13 |
| 13 | Lyn | 10 | 4 | 0 | 6 | 18 | 25 | -7 | 4.3 | 12 |
| 14 | Strommen | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 24 | -11 | 3.7 | 11 |
| 15 | Moss | 10 | 2 | 4 | 4 | 16 | 20 | -4 | 3.6 | 10 |
| 16 | Raufoss | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 17 | -4 | 3 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 11 | 7 | 0 | 4 | 33 | 25 | 8 | 5.3 | 21 |
| 2 | Kongsvinger | 10 | 6 | 2 | 2 | 22 | 13 | 9 | 3.5 | 20 |
| 3 | Stabaek | 11 | 5 | 3 | 3 | 24 | 13 | 11 | 3.4 | 18 |
| 4 | Stromsgodset | 10 | 5 | 3 | 2 | 27 | 17 | 10 | 4.4 | 18 |
| 5 | ODD Ballklubb | 10 | 4 | 3 | 3 | 20 | 21 | -1 | 4.1 | 15 |
| 6 | Bryne | 10 | 5 | 0 | 5 | 11 | 13 | -2 | 2.4 | 15 |
| 7 | Lyn | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 18 | -1 | 3.5 | 12 |
| 8 | hodd | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 11 |
| 9 | Sandnes ULF | 10 | 3 | 1 | 6 | 12 | 17 | -5 | 2.9 | 10 |
| 10 | Strommen | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 23 | -6 | 4 | 10 |
| 11 | Moss | 10 | 3 | 0 | 7 | 16 | 25 | -9 | 4.1 | 9 |
| 12 | Egersund | 9 | 2 | 1 | 6 | 15 | 22 | -7 | 4.1 | 7 |
| 13 | Ranheim | 9 | 2 | 0 | 7 | 17 | 28 | -11 | 5 | 6 |
| 14 | Sogndal | 10 | 1 | 3 | 6 | 14 | 29 | -15 | 4.3 | 6 |
| 15 | Raufoss | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | 32 | -22 | 4.2 | 6 |
| 16 | Asane | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 25 | -16 | 3.4 | 5 |
Forma i statistika timova
Raufoss Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Strommen | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Ridabu | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 16.08.2026 | Asane | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Haugesund | A | 7-2 (4-1) | I | O |
| 02.08.2026 | Stabaek | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 26.07.2026 | Moss | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 03.07.2026 | Strommen | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.06.2026 | Sandnes ULF | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 21.06.2026 | Sogndal | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 14.06.2026 | Stromsgodset | A | 6-1 (2-1) | I | O |
Sandnes ULF Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Varhaug | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Bryne | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Sogndal | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.08.2026 | hodd | H | 3-4 (1-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Egersund | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 26.07.2026 | Kongsvinger | H | 1-6 (0-3) | I | O |
| 04.07.2026 | Bryne | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.06.2026 | Raufoss | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 21.06.2026 | Moss | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 14.06.2026 | Strommen | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.06.2026 | 1. Division | Sandnes ULF | 3-0 (0-0) | Raufoss | I | O |
| 02.10.2024 | 1. Division | Raufoss | 1-1 (1-1) | Sandnes ULF | N | U |
| 15.04.2024 | 1. Division | Sandnes ULF | 2-0 (1-0) | Raufoss | I | U |
| 24.09.2023 | 1. Division | Raufoss | 1-1 (0-0) | Sandnes ULF | N | U |
| 22.04.2023 | 1. Division | Sandnes ULF | 0-0 (0-0) | Raufoss | N | U |
| 31.07.2022 | 1. Division | Raufoss | 1-1 (0-1) | Sandnes ULF | N | U |
| 04.07.2022 | 1. Division | Sandnes ULF | 1-4 (0-3) | Raufoss | P | O |
| 11.09.2021 | 1. Division | Raufoss | 1-0 (0-0) | Sandnes ULF | P | U |
| 12.06.2021 | 1. Division | Sandnes ULF | 1-1 (1-0) | Raufoss | N | U |
| 25.09.2020 | 1. Division | Raufoss | 0-0 (0-0) | Sandnes ULF | N | U |
| 27.08.2020 | 1. Division | Sandnes ULF | 2-1 (1-1) | Raufoss | I | O |
| 22.09.2019 | 1. Division | Sandnes ULF | 3-1 (1-0) | Raufoss | I | O |
| 16.05.2019 | 1. Division | Raufoss | 2-5 (1-0) | Sandnes ULF | I | O |
| 25.09.2016 | 1. Division | Sandnes ULF | 3-0 (2-0) | Raufoss | I | O |
| 11.05.2016 | 1. Division | Raufoss | 1-2 (0-1) | Sandnes ULF | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 92.1% | 92.5% | 93.4% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 2.85 13.5% | 2.85 13.5% | 2.80 14.3% | 2.87 11.7% | 2.85 14.5% | 2.85 9.6% | 2.80 14.3% |
| X | 3.50 0.6% | 3.50 0.6% | 3.65 0.0% | 3.55 1.4% | 3.68 1.1% | 3.65 4.3% | 3.60 1.4% |
| 2 | 2.29 9.1% | 2.29 9.1% | 2.20 10.2% | 2.22 9.4% | 2.23 10.4% | 2.20 10.2% | 2.20 10.2% |
| 0-2 | 2.28 3.0% | 2.28 3.0% | 2.40 2.0% | 2.30 2.1% | 2.42 1.6% | 2.30 2.1% | 2.40 2.0% |
| 3+ | 1.50 2.0% | 1.50 2.0% | 1.50 1.4% | 1.55 1.3% | 1.53 0.0% | 1.55 1.3% | 1.50 0.7% |
| 4+ | 2.35 3.5% | 2.35 3.5% | 2.30 0.0% | 2.32 2.2% | 2.34 1.7% | 2.40 2.1% | 2.32 0.9% |
| GG | 1.45 2.1% | 1.45 2.1% | 1.45 2.1% | 1.48 1.4% | 1.46 1.4% | 1.45 0.7% | 1.46 1.4% |
| NG | 2.56 3.8% | 2.56 3.8% | 2.55 1.9% | 2.47 2.0% | 2.55 1.9% | 2.55 1.9% | 2.55 1.9% |
| I2+ | 2.25 2.3% | 2.25 2.3% | 2.25 0.0% | 2.25 1.4% | 2.27 1.3% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice