Sogndal 0 - 1 ODD Ballklubb — rezultat
14.10.2026 17:00 • Norveska - 1. divizija
Mečevi iz lige Norveska - 1. divizija
Tabele Norveska - 1. divizija
1. Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 26 | 19 | 2 | 5 | 78 | 40 | 38 | 4.5 | 59 |
| 2 | Stromsgodset | 26 | 17 | 6 | 3 | 71 | 33 | 38 | 4 | 57 |
| 3 | Kongsvinger | 26 | 17 | 5 | 4 | 77 | 42 | 35 | 4.6 | 56 |
| 4 | Stabaek | 26 | 15 | 4 | 7 | 63 | 34 | 29 | 3.7 | 49 |
| 5 | ODD Ballklubb | 26 | 13 | 6 | 7 | 53 | 39 | 14 | 3.5 | 45 |
| 6 | Bryne | 26 | 12 | 3 | 11 | 35 | 34 | 1 | 2.7 | 39 |
| 7 | hodd | 26 | 10 | 5 | 11 | 42 | 52 | -10 | 3.6 | 35 |
| 8 | Egersund | 26 | 9 | 6 | 11 | 39 | 50 | -11 | 3.4 | 33 |
| 9 | Ranheim | 26 | 9 | 5 | 12 | 64 | 65 | -1 | 5 | 32 |
| 10 | Strommen | 26 | 8 | 6 | 12 | 46 | 58 | -12 | 4 | 30 |
| 11 | Moss | 26 | 8 | 5 | 13 | 40 | 55 | -15 | 3.7 | 29 |
| 12 | Lyn | 26 | 8 | 4 | 14 | 40 | 57 | -17 | 3.7 | 28 |
| 13 | Sandnes ULF | 26 | 7 | 5 | 14 | 37 | 50 | -13 | 3.3 | 26 |
| 14 | Sogndal | 25 | 6 | 5 | 14 | 39 | 56 | -17 | 3.8 | 23 |
| 15 | Asane | 26 | 6 | 5 | 15 | 37 | 60 | -23 | 3.7 | 22* |
| 16 | Raufoss | 25 | 6 | 2 | 17 | 28 | 64 | -36 | 3.7 | 20 |
* Asane: −1 bod — NFF: kasno predat finansijski izvestaj (zalba odbijena 02.03.2026) - Asane
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 13 | 11 | 1 | 1 | 40 | 13 | 27 | 4.1 | 34 |
| 2 | Kongsvinger | 13 | 10 | 2 | 1 | 51 | 23 | 28 | 5.7 | 32 |
| 3 | Stromsgodset | 13 | 10 | 2 | 1 | 36 | 14 | 22 | 3.8 | 32 |
| 4 | Stabaek | 13 | 10 | 1 | 2 | 39 | 17 | 22 | 4.3 | 31 |
| 5 | ODD Ballklubb | 13 | 7 | 3 | 3 | 28 | 14 | 14 | 3.2 | 24 |
| 6 | Egersund | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | 17 | 5 | 3 | 24 |
| 7 | hodd | 13 | 7 | 2 | 4 | 24 | 22 | 2 | 3.5 | 23 |
| 8 | Ranheim | 13 | 6 | 3 | 4 | 39 | 28 | 11 | 5.2 | 21 |
| 9 | Bryne | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | 17 | 2 | 2.8 | 21 |
| 10 | Strommen | 13 | 5 | 3 | 5 | 24 | 28 | -4 | 4 | 18 |
| 11 | Sogndal | 12 | 5 | 2 | 5 | 23 | 21 | 2 | 3.7 | 17 |
| 12 | Asane | 13 | 5 | 2 | 6 | 25 | 26 | -1 | 3.9 | 17 |
| 13 | Sandnes ULF | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 3.2 | 15 |
| 14 | Raufoss | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 22 | -6 | 2.9 | 13 |
| 15 | Lyn | 13 | 4 | 1 | 8 | 21 | 35 | -14 | 4.3 | 13 |
| 16 | Moss | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | 26 | -9 | 3.3 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stromsgodset | 13 | 7 | 4 | 2 | 35 | 19 | 16 | 4.2 | 25 |
| 2 | Haugesund | 13 | 8 | 1 | 4 | 38 | 27 | 11 | 5 | 25 |
| 3 | Kongsvinger | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 | 19 | 7 | 3.5 | 24 |
| 4 | ODD Ballklubb | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | 25 | 0 | 3.8 | 21 |
| 5 | Stabaek | 13 | 5 | 3 | 5 | 24 | 17 | 7 | 3.2 | 18 |
| 6 | Bryne | 13 | 6 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 2.5 | 18 |
| 7 | Moss | 13 | 6 | 0 | 7 | 23 | 29 | -6 | 4 | 18 |
| 8 | Lyn | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 | 22 | -3 | 3.2 | 15 |
| 9 | Strommen | 13 | 3 | 3 | 7 | 22 | 30 | -8 | 4 | 12 |
| 10 | hodd | 13 | 3 | 3 | 7 | 18 | 30 | -12 | 3.7 | 12 |
| 11 | Sandnes ULF | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 | 28 | -11 | 3.5 | 11 |
| 12 | Ranheim | 13 | 3 | 2 | 8 | 25 | 37 | -12 | 4.8 | 11 |
| 13 | Egersund | 13 | 2 | 3 | 8 | 17 | 33 | -16 | 3.8 | 9 |
| 14 | Raufoss | 12 | 2 | 1 | 9 | 12 | 42 | -30 | 4.5 | 7 |
| 15 | Sogndal | 13 | 1 | 3 | 9 | 16 | 35 | -19 | 3.9 | 6 |
| 16 | Asane | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | 34 | -22 | 3.5 | 6 |
Forma i statistika timova
Sogndal Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.5
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Asane | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 03.10.2026 | Raufoss | H | - | I | U |
| 20.09.2026 | Stabaek | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 16.09.2026 | Sotra | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.09.2026 | Strommen | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Haugesund | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Stromsgodset | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 26.08.2026 | Moss | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.08.2026 | Fjora | A | 0-8 (0-4) | P | O |
| 16.08.2026 | Sandnes ULF | H | 2-0 (1-0) | P | U |
ODD Ballklubb Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Bryne | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 03.10.2026 | hodd | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 20.09.2026 | Egersund | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 16.09.2026 | Notodden | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Raufoss | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Stromsgodset | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2026 | Ranheim | A | 3-5 (2-4) | P | O |
| 26.08.2026 | Kongsvinger | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.08.2026 | Teie | A | 0-10 (0-7) | P | O |
| 15.08.2026 | Lyn | A | 5-1 (4-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | 1. Division | ODD Ballklubb | 4-0 (2-0) | Sogndal | I | O |
| 01.11.2025 | 1. Division | ODD Ballklubb | 1-4 (0-1) | Sogndal | P | O |
| 28.04.2025 | 1. Division | Sogndal | 3-2 (0-1) | ODD Ballklubb | P | O |
| 06.08.2017 | Eliteserien | ODD Ballklubb | 2-1 (2-0) | Sogndal | I | O |
| 18.06.2017 | Eliteserien | Sogndal | 0-0 (0-0) | ODD Ballklubb | N | U |
| 30.10.2016 | Eliteserien | ODD Ballklubb | 3-1 (0-1) | Sogndal | I | O |
| 20.04.2016 | Eliteserien | Sogndal | 0-1 (0-0) | ODD Ballklubb | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | 91.6% | 92.3% | 93.4% | 92.4% | 91.9% |
| 1 | 3.70 20.1% | 3.70 20.1% | 3.55 24.6% | 3.60 16.1% | 3.63 23.5% | 3.55 18.3% | 3.55 24.6% |
| X | 4.10 3.5% | 4.10 3.5% | 4.20 2.4% | 4.10 5.1% | 4.46 3.2% | 4.25 10.4% | 4.20 2.4% |
| 2 | 1.77 11.1% | 1.77 11.1% | 1.75 14.6% | 1.78 11.0% | 1.75 12.5% | 1.77 13.7% | 1.76 13.3% |
| 0-2 | 3.28 1.8% | 3.28 1.8% | 3.40 5.6% | 3.15 6.0% | - | 3.05 9.0% | 3.40 4.2% |
| 3+ | 1.25 0.8% | 1.25 0.8% | 1.27 1.6% | 1.31 2.3% | - | 1.33 3.9% | 1.27 1.6% |
| 4+ | 1.75 2.3% | 1.75 2.3% | 1.73 3.0% | 1.78 4.1% | 1.75 2.9% | 1.85 5.7% | 1.74 3.0% |
| GG | 1.30 2.4% | 1.30 2.4% | 1.30 3.2% | 1.34 3.9% | 1.31 3.1% | 1.31 4.8% | 1.30 2.4% |
| NG | 3.21 6.1% | 3.21 6.1% | 3.20 5.9% | 3.00 9.1% | 3.20 6.7% | 3.20 9.9% | 3.20 5.9% |
| I2+ | 1.81 1.1% | 1.81 1.1% | 1.80 2.9% | 1.83 1.7% | 1.80 2.3% | 1.90 2.7% | 1.79 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice