Shkendija 2 - 1 Struga — rezultat
Tabele Makedonija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 9 | 12 | 3.3 | 20 |
| 2 | Struga | 8 | 5 | 2 | 1 | 19 | 5 | 14 | 3 | 17 |
| 3 | Vardar Skopje | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 17 |
| 4 | Tikves | 9 | 4 | 4 | 1 | 20 | 7 | 13 | 3 | 16 |
| 5 | Shkendija Haracine | 9 | 4 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 14 |
| 6 | Sileks | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bregalnica Stip | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 10 |
| 8 | Aresimi | 9 | 2 | 3 | 4 | 7 | 20 | -13 | 3 | 9 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 8 | 1 | 1 | 6 | 7 | 25 | -18 | 4 | 4 |
| 10 | Skopje | 9 | 0 | 3 | 6 | 4 | 14 | -10 | 2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Struga | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 0 | 15 | 3 | 15 |
| 2 | Shkendija | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 12 |
| 3 | Vardar Skopje | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Bregalnica Stip | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 9 |
| 5 | Sileks | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3 | 8 |
| 6 | Tikves | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 8 |
| 7 | Aresimi | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Shkendija Haracine | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 9 | Skopje | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 10 | Bashkimi Kumanovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Haracine | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 9 |
| 2 | Tikves | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 8 |
| 3 | Shkendija | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 4 | Vardar Skopje | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 5 | Bashkimi Kumanovo | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 3 |
| 6 | Aresimi | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 17 | -14 | 4 | 3 |
| 7 | Struga | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 8 | Sileks | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 9 | Skopje | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 | -8 | 1.6 | 1 |
| 10 | Bregalnica Stip | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 15 | -12 | 3.6 | 1 |
Forma i statistika timova
Shkendija Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Bregalnica Stip | H | 4-1 (0-0) | P | O |
| 13.08.2026 | Hibernian | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Vardar Skopje | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 06.08.2026 | Hibernian | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 30.07.2026 | Bravo | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 26.07.2026 | Skopje | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 23.07.2026 | Bravo | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 16.07.2026 | Europa | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.07.2026 | Europa | A | 0-5 (0-1) | P | O |
| 23.05.2026 | Vardar Skopje | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Struga Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Vardar Skopje | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Skopje | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Shkendija Haracine | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Aresimi | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.05.2026 | Vardar Skopje | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.05.2026 | Shkendija | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 03.05.2026 | Akademija Pandev | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.04.2026 | Sileks | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.04.2026 | Bashkimi Kumanovo | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 13.04.2026 | Tikves | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | First League | Shkendija | 3-1 (2-1) | Struga | P | O |
| 18.03.2026 | Cup | Struga | 2-2 (1-0) | Shkendija | N | O |
| 10.02.2026 | First League | Shkendija | 2-0 (0-0) | Struga | P | U |
| 17.09.2025 | First League | Struga | 1-1 (0-0) | Shkendija | N | U |
| 04.05.2025 | First League | Struga | 1-1 (0-0) | Shkendija | N | U |
| 23.04.2025 | Cup | Struga | 1-1 (1-0) | Shkendija | N | U |
| 09.04.2025 | Cup | Shkendija | 1-2 (1-0) | Struga | I | O |
| 05.03.2025 | First League | Struga | 3-0 (0-0) | Shkendija | I | O |
| 27.10.2024 | First League | Shkendija | 1-1 (1-0) | Struga | N | U |
| 12.05.2024 | First League | Shkendija | 0-2 (0-1) | Struga | I | U |
| 05.11.2023 | First League | Struga | 2-1 (0-0) | Shkendija | I | O |
| 04.10.2023 | First League | Shkendija | 1-0 (0-0) | Struga | P | U |
| 10.05.2023 | First League | Shkendija | 1-2 (0-0) | Struga | I | O |
| 12.11.2022 | First League | Struga | 1-0 (1-0) | Shkendija | I | U |
| 28.08.2022 | First League | Shkendija | 0-2 (0-0) | Struga | I | U |
| 15.05.2022 | First League | Struga | 1-1 (0-0) | Shkendija | N | U |
| 13.02.2022 | First League | Shkendija | 3-1 (2-0) | Struga | P | O |
| 01.12.2021 | Cup | Shkendija | 0-0 (0-0) | Struga | N | U |
| 26.09.2021 | First League | Struga | 1-1 (1-0) | Shkendija | N | U |
| 01.05.2021 | First League | Shkendija | 0-2 (0-2) | Struga | I | U |
| 29.11.2020 | First League | Struga | 1-1 (1-0) | Shkendija | N | U |
| 16.08.2020 | First League | Shkendija | 2-0 (1-0) | Struga | P | U |
| 18.03.2020 | First League | Shkendija | 0-0 | Struga | N | U |
| 27.11.2019 | First League | Struga | 2-1 (0-1) | Shkendija | I | O |
| 22.09.2019 | First League | Shkendija | 2-0 (1-0) | Struga | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 90.0% | 90.2% | 90.2% | 90.0% |
| 1 | 1.72 0.0% | 1.72 0.0% | 1.73 1.8% | 1.72 4.4% | 1.76 2.3% | 1.70 1.7% | 1.72 3.4% |
| X | 3.40 1.4% | 3.40 1.4% | 3.30 0.0% | 3.40 0.0% | 3.28 0.6% | 3.35 0.0% | 3.30 1.5% |
| 2 | 4.42 1.8% | 4.42 1.8% | 4.40 1.1% | 4.25 10.4% | 4.25 4.9% | 4.50 4.7% | 4.40 6.0% |
| 0-2 | 1.75 1.2% | 1.75 1.2% | 1.73 1.8% | 1.75 1.2% | 1.74 0.6% | 1.76 1.1% | 1.76 1.7% |
| 3+ | 1.94 1.5% | 1.94 1.5% | 1.90 2.6% | 1.95 1.0% | 1.95 0.5% | 1.95 1.5% | 1.93 1.5% |
| 4+ | 3.28 1.8% | 3.28 1.8% | 3.45 2.8% | 3.25 1.5% | 3.54 0.8% | 3.45 2.8% | 3.50 1.4% |
| GG | 1.85 0.5% | 1.85 0.5% | 1.85 2.6% | 1.88 0.0% | 1.89 1.6% | 1.95 0.0% | 1.90 0.0% |
| NG | 1.82 0.6% | 1.82 0.6% | 1.75 1.2% | 1.82 0.0% | 1.76 1.1% | 1.73 0.0% | 1.77 0.6% |
| I2+ | 2.83 0.0% | 2.83 0.0% | 2.90 1.7% | - | 2.96 0.3% | 2.95 1.7% | 2.95 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice