Uporedi kvote: Benfica B - Torreense
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,4 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 91.8% | 92.7% | – | – | 90.2% |
| 1 | 2.73 6.2% | 2.73 6.2% | 2.65 0.0% | 2.67 4.7% | - | - | 2.62 0.0% |
| X | 3.16 4.2% | 3.16 4.2% | 3.20 0.0% | 3.25 0.0% | - | - | 3.10 0.0% |
| 2 | 2.52 2.3% | 2.52 2.3% | 2.50 0.0% | 2.52 3.8% | - | - | 2.47 0.0% |
| 0-2 | 1.81 7.2% | 1.81 7.2% | 1.80 0.0% | 1.80 2.7% | - | - | 1.75 0.0% |
| 3+ | 1.95 7.7% | 1.95 7.7% | 1.90 0.0% | 1.92 3.8% | - | - | 1.94 0.0% |
| 4+ | 3.20 13.1% | 3.20 13.1% | 3.40 0.0% | 3.25 4.8% | - | - | 3.55 0.0% |
| GG | 1.71 5.6% | 1.71 5.6% | 1.73 0.0% | 1.73 3.0% | - | - | 1.75 0.0% |
| NG | 2.02 6.9% | 2.02 6.9% | 2.00 0.0% | 2.00 2.4% | - | - | 1.95 0.0% |
| I2+ | 2.85 8.8% | 2.85 8.8% | 2.90 0.0% | 2.77 3.7% | - | - | 2.95 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Benfica B
Torreense
H2H serije
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Academica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 3 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Penafiel | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 5 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 6 | Farense | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 7 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 9 | Uniao de Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 10 | Felgueiras 1932 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Leixoes | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 12 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 15 | FC Porto B | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 16 | Torreense | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1 | 1 |
| 18 | Chaves | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 3 | Vizela | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 4 | Farense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 5 | Benfica B | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | Felgueiras 1932 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Penafiel | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Uniao de Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 9 | AVS | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Portimonense | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Amarante | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 12 | Academica | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Leixoes | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 14 | Tondela | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 15 | Feirense | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Torreense | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 17 | Chaves | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 1 |
| 18 | FC Porto B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Academica | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 3 | Penafiel | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 4 | Portimonense | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Vizela | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 6 | Farense | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 7 | Uniao de Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | Leixoes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 9 | Benfica B | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 10 | Sporting CP B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | FC Porto B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | Felgueiras 1932 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | AVS | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 14 | Amarante | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Torreense | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | Chaves | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Tondela | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 18 | Feirense | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Benfica B Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Amarante | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.08.2026 | Portimonense | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Uniao de Leiria | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 10.08.2026 | Leixoes | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.05.2026 | FC Porto B | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Academico Viseu | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 01.05.2026 | Sporting CP B | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Maritimo | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.04.2026 | Oliveirense | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Uniao de Leiria | H | 2-2 (0-1) | N | O |
Torreense Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Vizela | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Lusitania Lourosa | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 15.08.2026 | Penafiel | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 09.08.2026 | Farense | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 01.08.2026 | FC Porto | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.05.2026 | Casa Pia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 20.05.2026 | Casa Pia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Vizela | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Lusitania Lourosa | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 04.05.2026 | Penafiel | H | 3-2 (3-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Segunda Liga | Torreense | 1-0 (1-0) | Benfica B | I | U |
| 27.09.2025 | Segunda Liga | Benfica B | 3-3 (0-1) | Torreense | N | O |
| 27.01.2025 | Segunda Liga | Torreense | 1-1 (1-0) | Benfica B | N | U |
| 18.08.2024 | Segunda Liga | Benfica B | 2-0 (1-0) | Torreense | P | U |
| 17.02.2024 | Segunda Liga | Torreense | 3-1 (1-1) | Benfica B | I | O |
| 17.09.2023 | Segunda Liga | Benfica B | 0-2 (0-0) | Torreense | I | U |
| 19.02.2023 | Segunda Liga | Benfica B | 1-2 (0-1) | Torreense | I | O |
| 28.08.2022 | Segunda Liga | Torreense | 0-0 (0-0) | Benfica B | N | U |