Uporedi kvote: Feirense - Sporting CP B
05.09.2026 14:30 • Portugal - Segunda Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,2 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.8% | 92.8% | 91.9% | 92.5% | – | – | 89.9% |
| 1 | 2.66 0.4% | 2.66 0.4% | 2.65 0.0% | 2.60 3.2% | - | - | 2.62 0.0% |
| X | 3.12 0.0% | 3.12 0.0% | 3.00 0.0% | 3.00 1.6% | - | - | 2.95 0.0% |
| 2 | 2.62 0.4% | 2.62 0.4% | 2.65 0.0% | 2.75 0.7% | - | - | 2.55 0.0% |
| 0-2 | 1.57 0.0% | 1.57 0.0% | 1.58 0.0% | 1.57 0.0% | - | - | 1.56 0.0% |
| 3+ | 2.33 0.0% | 2.33 0.0% | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% | - | - | 2.25 0.0% |
| 4+ | 4.35 0.5% | 4.35 0.5% | 4.40 0.0% | 4.10 0.0% | - | - | 4.40 0.0% |
| GG | 1.94 0.0% | 1.94 0.0% | 1.95 0.0% | 1.92 0.0% | - | - | 1.96 0.0% |
| NG | 1.77 0.0% | 1.77 0.0% | 1.73 0.0% | 1.78 0.0% | - | - | 1.72 0.0% |
| I2+ | 3.35 0.0% | 3.35 0.0% | 3.35 0.0% | 3.15 0.0% | - | - | 3.35 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Feirense
Sporting CP B
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Academica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 3 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Penafiel | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 5 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 6 | Farense | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 7 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 9 | Uniao de Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 10 | Felgueiras 1932 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Leixoes | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 12 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 15 | FC Porto B | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 16 | Torreense | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1 | 1 |
| 18 | Chaves | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 3 | Vizela | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 4 | Farense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 5 | Benfica B | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | Felgueiras 1932 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Penafiel | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Uniao de Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 9 | AVS | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Portimonense | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Amarante | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 12 | Academica | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Leixoes | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 14 | Tondela | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 15 | Feirense | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Torreense | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 17 | Chaves | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 1 |
| 18 | FC Porto B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Academica | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 3 | Penafiel | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 4 | Portimonense | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Vizela | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 6 | Farense | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 7 | Uniao de Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | Leixoes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 9 | Benfica B | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 10 | Sporting CP B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | FC Porto B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | Felgueiras 1932 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | AVS | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 14 | Amarante | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Torreense | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | Chaves | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Tondela | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 18 | Feirense | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Feirense Domaćin
- Dao
- 0
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | AVS | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.08.2026 | FC Porto B | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.08.2026 | Academica de Coimbra OAF | A | 0-0 | I | U |
| 14.08.2026 | Academica | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 09.08.2026 | Felgueiras 1932 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Uniao de Leiria | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 09.05.2026 | Oliveirense | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Pacos Ferreira | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 28.04.2026 | Torreense | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Academico Viseu | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Sporting CP B Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Farense | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Penafiel | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Chaves | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | AVS | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Academico Viseu | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | FC Porto B | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.05.2026 | Benfica B | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Vizela | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 20.04.2026 | Felgueiras 1932 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Farense | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Segunda Liga | Feirense | 1-2 (1-1) | Sporting CP B | I | O |
| 01.11.2025 | Segunda Liga | Sporting CP B | 3-2 (2-1) | Feirense | I | O |