Uporedi kvote: Tondela - FC Porto B
05.09.2026 10:00 • Portugal - Segunda Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,3 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 91.7% | 92.6% | 92.8% | – | 91.5% |
| 1 | 1.82 0.0% | 1.82 0.0% | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | - | 1.83 1.1% |
| X | 3.48 2.4% | 3.48 2.4% | 3.30 0.0% | 3.45 0.0% | 3.37 0.0% | - | 3.30 0.0% |
| 2 | 4.24 2.7% | 4.24 2.7% | 4.15 0.0% | 4.10 0.0% | 4.27 0.0% | - | 4.10 2.5% |
| 0-2 | 1.79 0.6% | 1.79 0.6% | 1.78 0.0% | 1.76 0.0% | 1.78 0.0% | - | 1.77 0.0% |
| 3+ | 1.97 0.5% | 1.97 0.5% | 1.93 0.0% | 1.95 0.0% | 1.93 0.0% | - | 1.94 1.0% |
| 4+ | 3.28 0.0% | 3.28 0.0% | 3.50 0.0% | 3.35 0.0% | 3.50 0.0% | - | 3.50 1.4% |
| GG | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | 1.85 0.0% | 1.85 0.0% | 1.86 0.0% | - | 1.87 0.5% |
| NG | 1.87 0.0% | 1.87 0.0% | 1.80 0.0% | 1.85 0.0% | 1.81 0.0% | - | 1.81 0.6% |
| I2+ | 2.85 0.0% | 2.85 0.0% | 2.95 0.0% | 2.80 0.0% | 2.94 0.0% | - | 2.95 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Tondela
FC Porto B
H2H serije
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Academica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 3 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Penafiel | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 5 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 6 | Farense | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 7 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 9 | Uniao de Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 10 | Felgueiras 1932 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Leixoes | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 12 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 15 | FC Porto B | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 16 | Torreense | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1 | 1 |
| 18 | Chaves | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 3 | Vizela | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 4 | Farense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 5 | Benfica B | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | Felgueiras 1932 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Penafiel | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Uniao de Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 9 | AVS | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Portimonense | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Amarante | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 12 | Academica | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Leixoes | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 14 | Tondela | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 15 | Feirense | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Torreense | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 17 | Chaves | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 1 |
| 18 | FC Porto B | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Academica | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 3 | Penafiel | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 4 | Portimonense | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Vizela | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 6 | Farense | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 7 | Uniao de Leiria | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | Leixoes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 9 | Benfica B | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 10 | Sporting CP B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | FC Porto B | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | Felgueiras 1932 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | AVS | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 14 | Amarante | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Torreense | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | Chaves | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Tondela | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 18 | Feirense | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Tondela Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Uniao de Leiria | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.08.2026 | Academica de Coimbra OAF | H | 0-0 | I | U |
| 21.08.2026 | Academica | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 16.08.2026 | Leixoes | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Amarante | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 16.05.2026 | Arouca | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 11.05.2026 | Moreirense | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Casa Pia | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.04.2026 | Sporting CP | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2026 | Nacional | H | 0-2 (0-2) | I | U |
FC Porto B Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Penafiel | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 24.08.2026 | Feirense | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 16.08.2026 | Farense | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 10.08.2026 | Lusitania Lourosa | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.05.2026 | Benfica B | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Sporting CP B | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.05.2026 | Felgueiras 1932 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Penafiel | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 20.04.2026 | Leixoes | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 13.04.2026 | Lusitania Lourosa | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2025 | Segunda Liga | FC Porto B | 2-2 (1-2) | Tondela | N | O |
| 19.08.2024 | Segunda Liga | Tondela | 2-2 (1-0) | FC Porto B | N | O |
| 21.01.2024 | Segunda Liga | Tondela | 0-0 (0-0) | FC Porto B | N | U |
| 13.08.2023 | Segunda Liga | FC Porto B | 1-1 (1-0) | Tondela | N | U |
| 22.05.2023 | Segunda Liga | Tondela | 0-1 (0-0) | FC Porto B | I | U |
| 15.01.2023 | Segunda Liga | FC Porto B | 1-1 (0-0) | Tondela | N | U |