FC Orenburg 4 - 0 Makhachkala — rezultat
10.10.2026 10:00 • Rusija - Premier liga
Mečevi iz lige Rusija - Premier liga
Tabele Rusija - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dynamo | 14 | 10 | 1 | 3 | 23 | 13 | 10 | 2.6 | 31 |
| 2 | Zenit | 13 | 10 | 0 | 3 | 30 | 13 | 17 | 3.3 | 30 |
| 3 | Spartak Moscow | 13 | 8 | 2 | 3 | 25 | 10 | 15 | 2.7 | 26 |
| 4 | CSKA Moscow | 14 | 7 | 5 | 2 | 23 | 16 | 7 | 2.8 | 26 |
| 5 | FC Krasnodar | 14 | 7 | 5 | 2 | 25 | 18 | 7 | 3.1 | 26 |
| 6 | FC Rostov | 13 | 5 | 3 | 5 | 16 | 17 | -1 | 2.5 | 18 |
| 7 | Rubin | 14 | 4 | 6 | 4 | 14 | 18 | -4 | 2.3 | 18 |
| 8 | Baltika | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 | 14 | 3 | 2.4 | 17 |
| 9 | FC Orenburg | 13 | 3 | 8 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2 | 17 |
| 10 | Krylia Sovetov | 13 | 3 | 6 | 4 | 17 | 20 | -3 | 2.8 | 15 |
| 11 | Akhmat | 14 | 3 | 5 | 6 | 16 | 19 | -3 | 2.5 | 14 |
| 12 | Makhachkala | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 26 | -10 | 3.2 | 13 |
| 13 | Akron | 13 | 2 | 6 | 5 | 16 | 23 | -7 | 3 | 12 |
| 14 | Rodina Moskva | 14 | 3 | 3 | 8 | 15 | 29 | -14 | 3.1 | 12 |
| 15 | Lokomotiv | 14 | 2 | 5 | 7 | 16 | 21 | -5 | 2.6 | 11 |
| 16 | Fakel | 14 | 1 | 3 | 10 | 9 | 23 | -14 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dynamo | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 | 4 | 10 | 2.6 | 19 |
| 2 | CSKA Moscow | 8 | 5 | 3 | 0 | 13 | 5 | 8 | 2.2 | 18 |
| 3 | Spartak Moscow | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 16 |
| 4 | FC Krasnodar | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 9 | 4 | 3.1 | 14 |
| 5 | Zenit | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 7 | 5 | 3.2 | 12 |
| 6 | Akhmat | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3 | 11 |
| 7 | FC Rostov | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 8 | FC Orenburg | 7 | 2 | 4 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 10 |
| 9 | Baltika | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.4 | 8 |
| 10 | Rubin | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 8 |
| 11 | Makhachkala | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 7 |
| 12 | Akron | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 13 | Rodina Moskva | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 14 | -4 | 4 | 6 |
| 14 | Krylia Sovetov | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 15 | -8 | 3.1 | 5 |
| 15 | Lokomotiv | 7 | 0 | 4 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.3 | 4 |
| 16 | Fakel | 8 | 0 | 3 | 5 | 4 | 13 | -9 | 2.1 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 6 | 12 | 3.4 | 18 |
| 2 | FC Krasnodar | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 9 | 3 | 3 | 12 |
| 3 | Dynamo | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.6 | 12 |
| 4 | Krylia Sovetov | 6 | 2 | 4 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 10 |
| 5 | Spartak Moscow | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 10 |
| 6 | Rubin | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 10 |
| 7 | Baltika | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 9 |
| 8 | CSKA Moscow | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 8 |
| 9 | FC Rostov | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.6 | 8 |
| 10 | Lokomotiv | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 10 | 1 | 3 | 7 |
| 11 | FC Orenburg | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 12 | Makhachkala | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 | 17 | -7 | 3.9 | 6 |
| 13 | Rodina Moskva | 8 | 2 | 0 | 6 | 5 | 15 | -10 | 2.5 | 6 |
| 14 | Akron | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 5 |
| 15 | Fakel | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 3 |
| 16 | Akhmat | 7 | 0 | 3 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2 | 3 |
Forma i statistika timova
FC Orenburg Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | FC Krasnodar | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Dynamo | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Akron | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 02.09.2026 | Rubin | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2026 | Spartak Moscow | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Fakel | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.08.2026 | Rodina Moskva | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 14.08.2026 | Lokomotiv | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.08.2026 | Rubin | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.08.2026 | Spartak Moscow | A | 5-1 (2-0) | I | O |
Makhachkala Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | CSKA Moscow | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 13.09.2026 | Akhmat | A | 3-2 (0-0) | I | O |
| 06.09.2026 | Rodina Moskva | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Zenit | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Rubin | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 23.08.2026 | FC Krasnodar | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.08.2026 | Baltika | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.08.2026 | Krylia Sovetov | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 09.08.2026 | Dynamo | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 04.08.2026 | Krylia Sovetov | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Premier League | Makhachkala | 1-0 (1-0) | FC Orenburg | I | U |
| 27.07.2025 | Premier League | FC Orenburg | 1-1 (0-0) | Makhachkala | N | U |
| 19.04.2025 | Premier League | FC Orenburg | 2-1 (0-1) | Makhachkala | P | O |
| 09.11.2024 | Premier League | Makhachkala | 2-1 (0-1) | FC Orenburg | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 98.6% | 93.0% | 95.1% | 95.3% | 94.3% | 94.2% |
| 1 | 2.18 16.8% | 2.27 16.5% | 2.20 2.2% | 2.32 5.3% | 2.25 2.2% | 2.30 2.1% | 2.22 11.2% |
| X | 3.30 1.8% | 3.44 1.1% | 3.15 0.0% | 3.30 3.1% | 3.17 0.0% | 3.25 0.0% | 3.15 6.8% |
| 2 | 3.40 26.9% | 3.53 27.4% | 3.30 3.1% | 3.15 16.7% | 3.45 3.3% | 3.15 3.3% | 3.40 33.3% |
| 0-2 | 1.72 1.1% | 1.79 1.1% | 1.73 0.0% | 1.71 0.6% | 1.76 1.1% | 1.75 0.0% | 1.72 3.0% |
| 3+ | 2.11 1.0% | 2.19 0.9% | 2.00 0.0% | 2.02 0.0% | 2.07 1.0% | 2.05 0.0% | 2.02 1.5% |
| 4+ | 3.60 2.7% | 3.60 2.7% | 3.70 1.4% | 3.50 1.4% | - | 3.75 0.0% | 3.70 1.4% |
| GG | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.86 1.1% | 1.82 0.6% | 1.82 2.8% |
| NG | 1.89 0.0% | 1.89 0.0% | 1.90 1.6% | 1.90 0.0% | 1.95 1.0% | 1.90 2.6% | 1.90 1.6% |
| I2+ | 3.08 2.7% | 3.08 2.7% | 3.05 1.7% | 2.92 0.0% | 3.11 1.0% | 3.10 0.0% | 3.05 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice