Hajer 1 - 3 Al Ula — rezultat
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 10 | 9 | 1 | 0 | 25 | 6 | 19 | 3.1 | 28 |
| 2 | Al Jabalain | 10 | 6 | 3 | 1 | 12 | 5 | 7 | 1.7 | 21 |
| 3 | Al Najma | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 12 | 6 | 2.7 | 19 |
| 4 | Al Zulfi | 11 | 4 | 6 | 1 | 14 | 5 | 9 | 1.7 | 18 |
| 5 | Al Wehda Club | 10 | 4 | 6 | 0 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 18 |
| 6 | Damac | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 13 | 4 | 3 | 18 |
| 7 | Al Anwar | 9 | 3 | 5 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.4 | 14 |
| 8 | Al Saqer | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 14 |
| 9 | Al Taee | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 14 |
| 10 | Al-Adalah | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 13 |
| 11 | Jeddah Club | 11 | 2 | 4 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.1 | 10 |
| 12 | Al-Raed | 10 | 3 | 1 | 6 | 8 | 14 | -6 | 2.2 | 10 |
| 13 | Al Orubah | 9 | 1 | 5 | 3 | 6 | 9 | -3 | 1.7 | 8 |
| 14 | Al Jandal | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.5 | 7 |
| 15 | Al Akhdoud | 9 | 1 | 4 | 4 | 13 | 20 | -7 | 3.7 | 7 |
| 16 | Hajer | 10 | 1 | 4 | 5 | 8 | 16 | -8 | 2.4 | 7 |
| 17 | Al Bukayriyah | 11 | 1 | 3 | 7 | 8 | 22 | -14 | 2.7 | 6 |
| 18 | Al Jeel | 8 | 1 | 2 | 5 | 1 | 8 | -7 | 1.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 12 |
| 2 | Al Wehda Club | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 | 7 | 8 | 4.4 | 11 |
| 3 | Al Jabalain | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 11 |
| 4 | Al Najma | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 11 |
| 5 | Al Zulfi | 6 | 2 | 4 | 0 | 9 | 2 | 7 | 1.8 | 10 |
| 6 | Damac | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 7 | Al Taee | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 10 |
| 8 | Al Jandal | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 9 | Al Saqer | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 10 | Al-Raed | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 11 | Al Anwar | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 5 |
| 12 | Al-Adalah | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 13 | Al Orubah | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 5 |
| 14 | Jeddah Club | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 15 | Al Bukayriyah | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 16 | Al Jeel | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | -3 | 0.8 | 2 |
| 17 | Al Akhdoud | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 18 | Hajer | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 4 | 10 | 3 | 16 |
| 2 | Al Jabalain | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 3 | Al Anwar | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 4 | Al Saqer | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 5 | Al Najma | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 8 |
| 6 | Al Zulfi | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 8 |
| 7 | Al-Adalah | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 8 | Damac | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 9 | Al Wehda Club | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 10 | Hajer | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 6 |
| 11 | Al Akhdoud | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 12 | Jeddah Club | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 5 |
| 13 | Al-Raed | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | Al Taee | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 16 | -9 | 4.6 | 4 |
| 15 | Al Orubah | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | Al Jeel | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 3 |
| 17 | Al Bukayriyah | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 16 | -11 | 3.5 | 2 |
| 18 | Al Jandal | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Hajer Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Al Bukayriyah | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 20.10.2026 | Al Najma | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 14.10.2026 | Al Orubah | H | - | I | U |
| 20.09.2026 | Al Jeel | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Al Jabalain | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Al Zulfi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Al Anwar | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Al-Raed | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Jeddah Club | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 28.05.2024 | Al Qaisoma | A | 2-3 (1-2) | P | O |
Al Ula Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 0.8
- GG
- 75%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Al Orubah | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 19.10.2026 | Al Zulfi | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.10.2026 | Al Jeel | H | - | I | U |
| 08.10.2026 | Al Akhdoud | A | 1-5 (0-0) | P | O |
| 14.09.2026 | Jeddah Club | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Damac | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Al-Raed | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Al Anwar | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Al Jabalain | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 19.08.2026 | Al-Fateh | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 90.2% | 88.9% | 91.7% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 8.25 5.2% | 8.25 5.2% | 8.50 9.7% | 6.80 4.2% | 7.75 4.9% | 7.70 8.9% | 8.35 8.4% |
| X | 4.65 1.1% | 4.65 1.1% | 4.50 3.9% | 4.55 1.1% | 4.32 2.7% | 4.50 0.0% | 4.60 3.4% |
| 2 | 1.30 1.6% | 1.30 1.6% | 1.30 2.3% | 1.32 0.8% | 1.37 1.5% | 1.32 1.5% | 1.29 2.3% |
| 0-2 | 1.98 3.9% | 1.98 3.9% | 2.00 1.0% | 2.00 1.0% | 1.98 1.5% | 2.03 0.0% | 2.03 1.5% |
| 3+ | 1.71 3.6% | 1.71 3.6% | 1.65 1.8% | 1.70 1.8% | 1.73 1.2% | 1.70 0.0% | 1.68 1.2% |
| 4+ | 2.78 7.3% | 2.78 7.3% | 2.75 3.5% | 2.67 0.0% | - | 2.75 0.0% | 2.80 2.8% |
| GG | 2.01 2.0% | 2.01 2.0% | 2.12 3.4% | 2.05 0.0% | 2.09 0.9% | 2.10 2.3% | 2.15 2.4% |
| NG | 1.68 2.3% | 1.68 2.3% | 1.58 1.3% | 1.67 0.6% | 1.63 0.6% | 1.63 1.9% | 1.59 1.9% |
| I2+ | 2.38 3.5% | 2.38 3.5% | 2.55 0.0% | - | 2.64 1.5% | 2.60 0.0% | 2.55 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice