Jeddah Club 2 - 2 Al-Adalah — rezultat
01.11.2026 16:45 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 10 | 9 | 1 | 0 | 25 | 6 | 19 | 3.1 | 28 |
| 2 | Al Jabalain | 10 | 6 | 3 | 1 | 12 | 5 | 7 | 1.7 | 21 |
| 3 | Al Najma | 11 | 5 | 4 | 2 | 18 | 12 | 6 | 2.7 | 19 |
| 4 | Al Zulfi | 11 | 4 | 6 | 1 | 14 | 5 | 9 | 1.7 | 18 |
| 5 | Al Wehda Club | 10 | 4 | 6 | 0 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 18 |
| 6 | Damac | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 13 | 4 | 3 | 18 |
| 7 | Al Anwar | 9 | 3 | 5 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.4 | 14 |
| 8 | Al Saqer | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 14 |
| 9 | Al Taee | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 14 |
| 10 | Al-Adalah | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 13 |
| 11 | Jeddah Club | 11 | 2 | 4 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.1 | 10 |
| 12 | Al-Raed | 10 | 3 | 1 | 6 | 8 | 14 | -6 | 2.2 | 10 |
| 13 | Al Orubah | 9 | 1 | 5 | 3 | 6 | 9 | -3 | 1.7 | 8 |
| 14 | Al Jandal | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.5 | 7 |
| 15 | Al Akhdoud | 9 | 1 | 4 | 4 | 13 | 20 | -7 | 3.7 | 7 |
| 16 | Hajer | 10 | 1 | 4 | 5 | 8 | 16 | -8 | 2.4 | 7 |
| 17 | Al Bukayriyah | 11 | 1 | 3 | 7 | 8 | 22 | -14 | 2.7 | 6 |
| 18 | Al Jeel | 8 | 1 | 2 | 5 | 1 | 8 | -7 | 1.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 12 |
| 2 | Al Wehda Club | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 | 7 | 8 | 4.4 | 11 |
| 3 | Al Jabalain | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 11 |
| 4 | Al Najma | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 11 |
| 5 | Al Zulfi | 6 | 2 | 4 | 0 | 9 | 2 | 7 | 1.8 | 10 |
| 6 | Damac | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 7 | Al Taee | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 10 |
| 8 | Al Jandal | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 9 | Al Saqer | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 10 | Al-Raed | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 11 | Al Anwar | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 5 |
| 12 | Al-Adalah | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 13 | Al Orubah | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 5 |
| 14 | Jeddah Club | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 15 | Al Bukayriyah | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 16 | Al Jeel | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | -3 | 0.8 | 2 |
| 17 | Al Akhdoud | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 18 | Hajer | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 4 | 10 | 3 | 16 |
| 2 | Al Jabalain | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 3 | Al Anwar | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 4 | Al Saqer | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 5 | Al Najma | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 8 |
| 6 | Al Zulfi | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 8 |
| 7 | Al-Adalah | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 8 | Damac | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 9 | Al Wehda Club | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 10 | Hajer | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 6 |
| 11 | Al Akhdoud | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 12 | Jeddah Club | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 5 |
| 13 | Al-Raed | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | Al Taee | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 16 | -9 | 4.6 | 4 |
| 15 | Al Orubah | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | Al Jeel | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 3 |
| 17 | Al Bukayriyah | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 16 | -11 | 3.5 | 2 |
| 18 | Al Jandal | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Jeddah Club Domaćin
- Dao
- 0
- Primio
- 1.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Al Taee | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.10.2026 | Al Jabalain | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.10.2026 | Al-Raed | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.09.2026 | Al Saqer | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 14.09.2026 | Al Ula | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 09.09.2026 | Al Orubah | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 01.09.2026 | Al Jeel | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.08.2026 | Al Najma | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Hajer | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 19.08.2026 | Al Kholood | H | 0-5 (0-4) | I | O |
Al-Adalah Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Al Jeel | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 20.10.2026 | Al Akhdoud | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 12.10.2026 | Al Anwar | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.09.2026 | Damac | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 15.09.2026 | Al Jandal | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.09.2026 | Al Saqer | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2026 | Al Bukayriyah | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 26.08.2026 | Al Taee | H | 3-4 (0-2) | I | O |
| 21.08.2026 | Al Wehda Club | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.08.2026 | Al-Fayha | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2026 | Division 1 | Al-Adalah | 2-2 (0-1) | Jeddah Club | N | O |
| 27.10.2025 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 (0-0) | Al-Adalah | P | U |
| 16.03.2025 | Division 1 | Al-Adalah | 1-2 (0-1) | Jeddah Club | P | O |
| 04.11.2024 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 (0-0) | Al-Adalah | P | U |
| 05.02.2024 | Division 1 | Al-Adalah | 1-0 (0-0) | Jeddah Club | I | U |
| 26.08.2023 | Division 1 | Jeddah Club | 0-1 (0-0) | Al-Adalah | I | U |
| 28.05.2022 | Division 1 | Jeddah Club | 0-0 (0-0) | Al-Adalah | N | U |
| 12.01.2022 | Division 1 | Al-Adalah | 1-1 (0-0) | Jeddah Club | N | U |
| 21.05.2021 | Division 1 | Jeddah Club | 2-2 | Al-Adalah | N | O |
| 24.01.2021 | Division 1 | Al-Adalah | 1-2 | Jeddah Club | P | O |
| 09.04.2019 | Division 1 | Al-Adalah | 3-2 | Jeddah Club | I | O |
| 21.11.2018 | Division 1 | Jeddah Club | 1-1 | Al-Adalah | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.4% | 90.0% | 91.8% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 3.08 7.3% | 3.08 7.3% | 3.05 8.9% | 3.05 8.2% | 3.15 8.6% | 3.00 3.4% | 3.05 8.9% |
| X | 2.90 4.0% | 2.90 4.0% | 3.00 1.6% | 3.00 0.0% | 3.04 0.7% | 3.10 3.3% | 3.00 0.0% |
| 2 | 2.27 2.6% | 2.27 2.6% | 2.25 4.3% | 2.22 5.5% | 2.26 5.8% | 2.20 4.3% | 2.22 6.7% |
| 0-2 | 1.61 3.0% | 1.61 3.0% | 1.60 3.0% | 1.60 3.6% | 1.63 2.4% | 1.63 4.1% | 1.62 2.4% |
| 3+ | 2.13 3.9% | 2.13 3.9% | 2.10 2.4% | 2.15 4.9% | 2.14 3.4% | 2.15 4.9% | 2.12 2.4% |
| 4+ | 3.72 6.3% | 3.72 6.3% | 4.00 5.3% | 3.65 7.4% | - | 4.00 6.7% | 4.05 5.2% |
| GG | 1.84 2.2% | 1.84 2.2% | 1.88 4.4% | 1.88 3.3% | 1.90 2.7% | 1.90 3.3% | 1.90 2.7% |
| NG | 1.83 2.1% | 1.83 2.1% | 1.75 4.4% | 1.80 4.3% | 1.77 2.7% | 1.77 3.3% | 1.76 2.8% |
| I2+ | 2.86 3.2% | 2.86 3.2% | 3.15 3.3% | - | 3.21 3.2% | 3.20 3.2% | 3.20 3.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice