Uporedi kvote: Dekani - Tabor Sezana
04.09.2026 15:00 • Slovenija - 2. SNL
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,6 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | – | – | – | – |
| 1 | 5.27 56.1% | 8.45 29.6% | - | - | - | - | - |
| X | 4.33 28.4% | 4.95 18.2% | - | - | - | - | - |
| 2 | 1.47 25.6% | 1.28 9.4% | - | - | - | - | - |
| 0-2 | 1.98 5.7% | 2.12 0.0% | - | - | - | - | - |
| 3+ | 1.72 4.9% | 1.63 0.0% | - | - | - | - | - |
| 4+ | 2.70 8.4% | 2.43 2.4% | - | - | - | - | - |
| GG | 2.01 26.9% | 2.27 17.5% | - | - | - | - | - |
| NG | 1.69 22.5% | 1.54 11.6% | - | - | - | - | - |
| I2+ | 2.56 3.6% | 2.46 0.0% | - | - | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Dekani
Tabor Sezana
H2H serije
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 3 | 9 |
| 3 | Slovan Ljubljana | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 4 | Jesenice | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 5 | Bistrica | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 6 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | Beltinci | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 8 | Rudar | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 9 | Dren Vrhnika | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 10 | Bilje | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 6 |
| 11 | Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 6 |
| 12 | Krsko | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 5 |
| 13 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 4 |
| 14 | Krka | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| 15 | Brezice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Rudar | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Ilirija | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 5 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 6 | Primorje | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 7 | Jesenice | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Krsko | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | -5 | 3 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Dekani | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 12 | Bistrica | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | Krka | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Triglav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Brezice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 4.5 | 6 |
| 2 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 3 | Bistrica | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Ilirija | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 3 |
| 5 | Jesenice | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 7 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Slovan Ljubljana | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 9 | Krsko | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Dekani | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 11 | Brezice | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 12 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 13 | Beltinci | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 14 | Rudar | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 15 | Krka | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 16 | Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Dekani Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Krsko | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Jesenice | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Primorje | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Slovan Ljubljana | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Krka | H | 4-3 (1-3) | P | O |
| 15.05.2026 | Rudar | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Slovan Ljubljana | H | 5-1 (4-1) | P | O |
| 06.05.2026 | Triglav | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.04.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Beltinci | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Tabor Sezana Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Brezice | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Krsko | A | 0-6 (0-5) | P | O |
| 14.08.2026 | Triglav | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Jesenice | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 23.05.2026 | Rudar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 17.05.2026 | Slovan Ljubljana | A | 5-1 (1-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Triglav | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.05.2026 | Brinje-Grosuplje | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Beltinci | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Bilje | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | 2. SNL | Tabor Sezana | 2-0 (1-0) | Dekani | I | U |
| 13.09.2025 | 2. SNL | Dekani | 0-3 (0-1) | Tabor Sezana | I | O |
| 23.11.2024 | 2. SNL | Tabor Sezana | 3-1 (2-0) | Dekani | I | O |
| 10.08.2024 | 2. SNL | Dekani | 3-1 (2-1) | Tabor Sezana | P | O |
| 29.03.2024 | 2. SNL | Dekani | 0-1 (0-1) | Tabor Sezana | I | U |
| 04.10.2023 | Cup | Dekani | 1-4 (1-3) | Tabor Sezana | I | O |
| 16.09.2023 | 2. SNL | Tabor Sezana | 1-2 (1-0) | Dekani | P | O |
| 14.09.2022 | Cup | Tabor Sezana | 4-0 (2-0) | Dekani | I | O |
| 30.03.2019 | 2. SNL | Dekani | 0-2 | Tabor Sezana | I | U |
| 09.09.2018 | 2. SNL | Tabor Sezana | 3-1 (2-0) | Dekani | I | O |