Uporedi kvote: Dren Vrhnika - Rudar
04.09.2026 15:00 • Slovenija - 2. SNL
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,6 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | 91.5% | – | – | – |
| 1 | 2.78 7.3% | 2.78 7.3% | - | 2.65 0.0% | - | - | - |
| X | 3.30 0.6% | 3.30 0.6% | - | 3.35 0.0% | - | - | - |
| 2 | 2.28 4.2% | 2.28 4.2% | - | 2.40 0.0% | - | - | - |
| 0-2 | 1.83 5.8% | 1.83 5.8% | - | 1.82 4.0% | - | - | - |
| 3+ | 1.86 5.6% | 1.86 5.6% | - | 1.90 2.6% | - | - | - |
| 4+ | 3.08 9.9% | 3.08 9.9% | - | 3.10 4.6% | - | - | - |
| GG | 1.67 4.6% | 1.67 4.6% | - | 1.73 2.8% | - | - | - |
| NG | 2.04 5.7% | 2.04 5.7% | - | 2.00 4.2% | - | - | - |
| I2+ | 2.71 5.9% | 2.71 5.9% | - | 2.67 3.6% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 3 | 9 |
| 3 | Slovan Ljubljana | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 4 | Jesenice | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 5 | Bistrica | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 6 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | Beltinci | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 8 | Rudar | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 9 | Dren Vrhnika | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 10 | Bilje | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 6 |
| 11 | Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 6 |
| 12 | Krsko | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 5 |
| 13 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 4 |
| 14 | Krka | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| 15 | Brezice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Rudar | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Ilirija | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 5 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 6 | Primorje | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 7 | Jesenice | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Krsko | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | -5 | 3 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Dekani | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 12 | Bistrica | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | Krka | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Triglav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Brezice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 4.5 | 6 |
| 2 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 3 | Bistrica | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Ilirija | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 3 |
| 5 | Jesenice | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 7 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Slovan Ljubljana | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 9 | Krsko | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Dekani | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 11 | Brezice | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 12 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 13 | Beltinci | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 14 | Rudar | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 15 | Krka | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 16 | Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Dren Vrhnika Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bistrica | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Dravinja | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Brezice | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Triglav | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.10.2024 | Bistrica | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 18.09.2024 | Jevnica | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 27.08.2024 | Komenda | H | 8-0 (6-0) | P | O |
| 14.08.2024 | Sentjernej | A | 1-8 | P | O |
| 26.08.2023 | Kamnik | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2022 | Litija | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Rudar Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bilje | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Ilirija | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Krka | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Beltinci | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.05.2026 | Tabor Sezana | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.05.2026 | Dekani | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Jesenice | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 07.05.2026 | Krsko | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Gorica | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Dravinja | H | 1-1 (1-1) | N | U |