Uporedi kvote: Triglav - Bistrica
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | 91.5% | – | – | – | – | – |
| 1 | - | 1.75 0.0% | - | - | - | - | - |
| X | - | 3.70 0.0% | - | - | - | - | - |
| 2 | - | 3.99 0.0% | - | - | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Triglav
Bistrica
H2H serije
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| petak, 4. septembar 2026. | ||||
| ── 2. SNL ── | ||||
| Ilirija - Primorje | 04.09.2026 15:00 | 2.49 | 3.35 | 2.5 |
| Triglav - Bistrica | 04.09.2026 16:00 | 1.75 | 3.7 | 3.99 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| petak, 4. septembar 2026. | ||
| ── 2. SNL ── | ||
| Ilirija - Primorje | 04.09 15:00 |
2.49
|
3.35
|
2.5
|
| Triglav - Bistrica | 04.09 16:00 |
1.75
|
3.7
|
3.99
|
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 3 | 9 |
| 3 | Slovan Ljubljana | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 4 | Jesenice | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 5 | Bistrica | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 6 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | Beltinci | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 8 | Rudar | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 9 | Dren Vrhnika | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 10 | Bilje | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 6 |
| 11 | Primorje | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 6 |
| 12 | Krsko | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 5 |
| 13 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 4 |
| 14 | Krka | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| 15 | Brezice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Rudar | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Ilirija | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 5 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 6 | Primorje | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 7 | Jesenice | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 4 |
| 8 | Krsko | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | -5 | 3 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Dekani | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 12 | Bistrica | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | Krka | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Triglav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Brezice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 4.5 | 6 |
| 2 | Triglav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 3 | Bistrica | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Ilirija | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 3 |
| 5 | Jesenice | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Dren Vrhnika | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 7 | Bilje | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Slovan Ljubljana | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 9 | Krsko | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Dekani | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 11 | Brezice | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 12 | Dravinja | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 13 | Beltinci | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 14 | Rudar | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 15 | Krka | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 16 | Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Triglav Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Dravinja | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 21.08.2026 | Brezice | H | 0-0 | I | U |
| 14.08.2026 | Tabor Sezana | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.08.2026 | Dren Vrhnika | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.05.2026 | Nafta | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Bistrica | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Tabor Sezana | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Dekani | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Jesenice | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 24.04.2026 | Krsko | H | 4-0 (1-0) | P | O |
Bistrica Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Dren Vrhnika | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Bilje | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Ilirija | H | 0-6 (0-2) | I | O |
| 07.08.2026 | Krka | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Slovan Ljubljana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Triglav | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Brinje-Grosuplje | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 06.05.2026 | Beltinci | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.04.2026 | Bilje | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Nafta | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | 2. SNL | Triglav | 0-4 (0-1) | Bistrica | I | O |
| 09.11.2025 | 2. SNL | Bistrica | 4-3 (2-2) | Triglav | I | O |
| 06.04.2025 | 2. SNL | Bistrica | 2-3 (1-1) | Triglav | P | O |
| 21.09.2024 | 2. SNL | Triglav | 3-1 (2-1) | Bistrica | P | O |
| 17.03.2024 | 2. SNL | Bistrica | 1-3 (0-1) | Triglav | P | O |
| 03.09.2023 | 2. SNL | Triglav | 2-1 (1-1) | Bistrica | P | O |
| 29.04.2023 | 2. SNL | Triglav | 2-3 (0-1) | Bistrica | I | O |
| 15.10.2022 | 2. SNL | Bistrica | 1-1 (0-0) | Triglav | N | U |