Belgija - Kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 21 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Belgija - Kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
petak, 16. oktobar 2026
nedelja, 27. septembar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 100% mečeva, a preokret se desi u 0% (uzorak: 13 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (1)
- 1 19% (4)
- 2 14% (3)
- 3 24% (5)
- 4 5% (1)
- 5+ 33% (7)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.62 | 3.38 | -0.24 |
| 3+ golova | 67% | 62% | -5 pp |
| Oba tima daju gol | 55% | 43% | -12 pp |
| Pobede domaćina | 43% | 62% | +19 pp |
Uzorak prošle sezone: 84 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crossing Schaerbeek | 1 | 8.00 | 3.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Knokke | 1 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Gent | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| KV Mechelen | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Beerschot Wilrijk | 2 | 5.50 | 3.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Rochefort | 2 | 5.50 | 3.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Lierse Kempenzonen | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lommel United | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Seraing United | 2 | 5.00 | 2.50 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| St. Truiden | 1 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Wellen | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Liege | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| RAAL La Louviere | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| AS Eupen | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Anderlecht | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cercle Brugge | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Habay-la-Neuve | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Nijlen | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Sporting Hasselt | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Union St. Gilloise | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Waasland-beveren | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Zulte Waregem | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Dender | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Excelsior Virton | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Genk | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| KVC Westerlo | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Patro Eisden | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Standard Liege | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Antwerp | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Club Brugge KV | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Francs Borains | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Heist | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Lokeren-Temse | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Merelbeke | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| OH Leuven | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Albert Quevy-Mons | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Charleroi | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.