Uporedi kvote: Excelsior Virton - Genk
17.10.2026 18:45 • Belgija - Kup
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 93.2% | 91.9% | 92.0% | 92.6% | 91.6% |
| 1 | 7.85 26.0% | 7.85 26.0% | 7.80 30.0% | 6.80 28.3% | 6.95 0.0% | 7.75 40.9% | 7.80 33.3% |
| X | 4.50 3.4% | 4.50 3.4% | 4.55 1.1% | 4.85 14.1% | 4.46 0.0% | 4.75 5.6% | 4.60 7.0% |
| 2 | 1.37 5.5% | 1.37 5.5% | 1.38 6.8% | 1.36 9.9% | 1.39 0.0% | 1.35 8.8% | 1.34 8.2% |
| 0-2 | 2.17 8.8% | 2.17 8.8% | 2.10 14.3% | 2.25 4.3% | 2.17 0.0% | 2.14 7.0% | 2.15 5.7% |
| 3+ | 1.63 11.6% | 1.63 11.6% | 1.65 10.0% | 1.57 2.6% | 1.61 0.0% | 1.63 5.2% | 1.62 3.8% |
| 4+ | 2.43 10.5% | 2.43 10.5% | 2.75 19.6% | 2.40 4.3% | - | 2.60 8.3% | 2.62 6.1% |
| GG | 1.86 14.1% | 1.86 14.1% | 1.98 20.0% | 1.85 14.2% | 1.88 0.0% | 1.90 19.5% | 1.98 15.1% |
| NG | 1.84 14.0% | 1.84 14.0% | 1.73 18.4% | 1.87 13.0% | 1.79 0.0% | 1.81 17.7% | 1.72 14.0% |
| I2+ | 2.29 8.0% | 2.29 8.0% | 2.55 13.3% | 2.25 3.7% | 2.45 0.0% | 2.50 8.7% | 2.47 5.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Belgija - Kup
Forma i statistika timova
Excelsior Virton Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Sporting Hasselt | H | 3-4 (2-1) | I | O |
| 26.09.2026 | Oostkamp | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 20.09.2026 | Lokeren-Temse | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | KRC Genk II | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Francs Borains | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.08.2026 | RSC Anderlecht II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 15.08.2026 | Lierse Kempenzonen | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 18.08.2024 | HO Kalken | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 09.09.2023 | Waasland-beveren | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 26.08.2023 | Esperanza Pelt | A | 2-2 (0-0) | N | O |
Genk Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Kortrijk | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Club Brugge KV | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Gent | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.09.2026 | Anderlecht | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Waasland-beveren | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Antwerp | A | 4-4 (1-1) | N | O |
| 15.08.2026 | KVC Westerlo | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 09.08.2026 | Zulte Waregem | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 31.05.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | OH Leuven | A | 0-2 (0-2) | P | U |