Sporting Hasselt 1 - 2 Cercle Brugge — rezultat
16.10.2026 18:30 • Belgija - Kup
Forma i statistika timova
Sporting Hasselt Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Excelsior Virton | A | 3-4 (2-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Mandel United | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Seraing United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | KRC Genk II | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 28.08.2026 | KAA Gent II | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 23.08.2026 | Francs Borains | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.08.2026 | Dender | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2024 | Thes Sport | H | 0-1 | I | U |
| 18.08.2024 | La Calamine | A | 1-6 (0-3) | P | O |
Cercle Brugge Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Anderlecht | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Charleroi | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 12.09.2026 | OH Leuven | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.09.2026 | Gent | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Lommel United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.08.2026 | Club Brugge KV | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | St. Truiden | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 08.08.2026 | Standard Liege | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.05.2026 | RAAL La Louviere | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 01.05.2026 | Zulte Waregem | H | 2-3 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.1% | 91.6% | 92.1% | 91.8% | 92.5% | 91.6% |
| 1 | 4.32 22.7% | 4.34 22.6% | 4.05 4.7% | 4.15 18.6% | 4.18 9.4% | 4.50 21.6% | 4.05 6.6% |
| X | 4.28 7.5% | 4.30 7.5% | 4.00 8.1% | 4.00 3.9% | 3.87 9.6% | 3.85 5.5% | 4.00 11.1% |
| 2 | 1.70 11.5% | 1.70 11.9% | 1.68 2.9% | 1.68 10.2% | 1.69 8.2% | 1.67 10.7% | 1.68 7.7% |
| 0-2 | 2.22 4.7% | 2.22 4.7% | 2.30 12.2% | 2.27 9.7% | 2.30 12.7% | 2.30 13.3% | 2.30 13.9% |
| 3+ | 1.66 3.5% | 1.66 3.5% | 1.55 8.8% | 1.56 7.1% | 1.54 8.9% | 1.55 8.8% | 1.55 8.8% |
| 4+ | 2.50 5.7% | 2.50 5.7% | 2.45 14.0% | 2.40 11.1% | - | 2.40 12.7% | 2.45 14.0% |
| GG | 1.60 1.8% | 1.60 1.8% | 1.55 7.7% | 1.58 4.2% | 1.56 4.9% | 1.55 4.9% | 1.56 6.0% |
| NG | 2.19 0.9% | 2.19 0.9% | 2.25 9.8% | 2.25 7.1% | 2.26 6.6% | 2.30 7.0% | 2.25 7.1% |
| I2+ | 2.32 2.9% | 2.32 2.9% | 2.30 11.5% | 2.27 7.3% | 2.32 9.7% | 2.30 11.5% | 2.32 10.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice