Uporedi kvote: Zulte Waregem - Seraing United
17.10.2026 18:45 • Belgija - Kup
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 93.6% | 91.7% | 91.8% | 92.6% | 91.6% |
| 1 | 1.39 2.1% | 1.39 2.1% | 1.40 1.4% | 1.37 4.2% | 1.37 0.0% | 1.37 4.2% | 1.38 1.4% |
| X | 4.70 2.2% | 4.70 2.2% | 4.85 3.2% | 4.90 3.2% | 4.77 0.0% | 5.00 5.3% | 4.70 3.3% |
| 2 | 6.77 7.1% | 6.77 7.1% | 6.75 2.3% | 6.40 13.3% | 6.70 0.0% | 6.65 12.7% | 6.50 3.2% |
| 0-2 | 2.35 1.7% | 2.35 1.7% | 2.40 4.3% | 2.42 3.0% | - | 2.42 3.0% | 2.40 5.3% |
| 3+ | 1.47 5.8% | 1.47 5.8% | 1.50 3.2% | 1.50 2.0% | - | 1.50 2.0% | 1.51 2.6% |
| 4+ | 2.27 2.6% | 2.27 2.6% | 2.35 4.1% | 2.25 4.3% | 2.34 0.0% | 2.25 4.3% | 2.35 4.1% |
| GG | 1.68 1.8% | 1.68 1.8% | 1.73 1.1% | 1.73 0.6% | 1.74 0.0% | 1.68 3.7% | 1.73 1.7% |
| NG | 2.06 2.0% | 2.06 2.0% | 2.00 2.6% | 2.00 1.0% | 1.97 0.0% | 2.05 4.7% | 1.99 1.5% |
| I2+ | 2.21 3.5% | 2.21 3.5% | 2.30 2.1% | 2.15 2.3% | 2.26 0.0% | 2.25 2.2% | 2.28 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Belgija - Kup
Forma i statistika timova
Zulte Waregem Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Gent | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 19.09.2026 | Anderlecht | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Charleroi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.09.2026 | Kortrijk | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | KVC Westerlo | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Waasland-beveren | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Union St. Gilloise | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Genk | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Dender | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 01.05.2026 | Cercle Brugge | A | 2-3 (1-0) | P | O |
Seraing United Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | KAA Gent II | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 27.09.2026 | Knokke | A | 2-5 (0-3) | P | O |
| 19.09.2026 | KRC Genk II | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 12.09.2026 | Sporting Hasselt | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 04.09.2026 | Dender | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Lierse Kempenzonen | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Club Brugge II | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Lokeren-Temse | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 17.04.2026 | Waasland-beveren | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 10.04.2026 | Lokeren-Temse | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2025 | Challenger Pro League | Seraing United | 0-0 (0-0) | Zulte Waregem | N | U |
| 24.11.2024 | Challenger Pro League | Zulte Waregem | 5-1 (2-0) | Seraing United | P | O |
| 15.12.2023 | Challenger Pro League | Zulte Waregem | 2-1 (0-0) | Seraing United | P | O |
| 25.08.2023 | Challenger Pro League | Seraing United | 0-5 (0-0) | Zulte Waregem | P | O |
| 18.02.2023 | Jupiler Pro League | Seraing United | 1-1 (0-1) | Zulte Waregem | N | U |
| 23.07.2022 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-0 (0-0) | Seraing United | P | U |
| 27.02.2022 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 1-0 (1-0) | Seraing United | P | U |
| 03.10.2021 | Jupiler Pro League | Seraing United | 5-1 (2-0) | Zulte Waregem | I | O |