Uporedi kvote: Heist - Antwerp
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 93.5% | 91.9% | 91.9% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 9.90 7.6% | 9.50 3.3% | 9.50 5.6% | 8.30 13.7% | 8.60 0.0% | 8.30 5.7% | 9.00 4.7% |
| X | 5.40 7.7% | 5.35 8.5% | 5.45 0.0% | 5.75 2.5% | 5.10 0.0% | 5.25 12.5% | 5.45 0.9% |
| 2 | 1.26 0.8% | 1.27 1.6% | 1.28 0.8% | 1.26 1.6% | 1.29 0.0% | 1.30 4.0% | 1.26 0.0% |
| 0-2 | 2.42 18.5% | 2.41 18.9% | 2.55 5.6% | 2.50 16.7% | - | 2.42 12.0% | 2.55 3.8% |
| 3+ | 1.44 10.8% | 1.45 11.5% | 1.45 2.1% | 1.47 9.7% | - | 1.50 7.1% | 1.45 2.1% |
| 4+ | 2.20 18.3% | 2.21 18.8% | 2.20 3.8% | 2.17 17.3% | 2.29 0.0% | 2.25 9.8% | 2.18 3.8% |
| GG | 1.85 12.8% | 1.84 12.2% | 1.88 4.4% | 1.87 13.3% | 1.89 0.0% | 1.77 4.1% | 1.88 5.0% |
| NG | 1.85 13.1% | 1.86 12.7% | 1.80 6.7% | 1.83 12.9% | 1.78 0.0% | 1.95 4.9% | 1.80 6.3% |
| I2+ | 2.19 12.9% | 2.19 12.9% | 2.20 3.8% | 2.10 12.3% | 2.23 0.0% | 2.25 9.8% | 2.18 2.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Belgija - Kup
Forma i statistika timova
Heist Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 75%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Kortrijk | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 29.10.2025 | RAAL La Louviere | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 10.08.2025 | Zwarte Leeuw | H | - | I | U |
| 17.08.2024 | Diksmuide | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.08.2023 | Crossing Schaerbeek | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 28.08.2022 | Cappellen | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 20.08.2022 | Lille | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 14.08.2022 | Achel | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2021 | Ganshoren | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 11.10.2020 | Union St. Gilloise | A | 4-0 (1-0) | I | O |
Antwerp Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 3
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | KVC Westerlo | A | 5-1 (1-1) | I | O |
| 20.09.2026 | Union St. Gilloise | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Club Brugge KV | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Standard Liege | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | St. Truiden | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Genk | H | 4-4 (1-1) | N | O |
| 15.08.2026 | Kortrijk | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Waasland-beveren | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 23.05.2026 | KVC Westerlo | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.05.2026 | Genk | A | 0-0 (0-0) | N | U |