KVC Westerlo 2 - 0 Patro Eisden — rezultat
16.10.2026 18:30 • Belgija - Kup
Forma i statistika timova
KVC Westerlo Domaćin
- Dao
- 3.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Antwerp | H | 5-1 (1-1) | P | O |
| 20.09.2026 | St. Truiden | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Standard Liege | H | 4-2 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | KV Mechelen | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 30.08.2026 | Zulte Waregem | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Lommel United | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Genk | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 08.08.2026 | Union St. Gilloise | H | 1-5 (1-1) | I | O |
| 23.05.2026 | Antwerp | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.05.2026 | Standard Liege | H | 1-2 (1-2) | I | O |
Patro Eisden Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | KRC Genk II | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Roeselare Daisel | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Roeselare | A | - | I | U |
| 20.09.2026 | Dender | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | AS Eupen | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 04.09.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Club Brugge II | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 15.08.2026 | RSC Anderlecht II | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 95.4% | 91.8% | 92.2% | 91.7% | 92.6% | 91.6% |
| 1 | 1.45 0.0% | 1.46 0.0% | 1.45 3.3% | 1.46 0.7% | 1.43 4.7% | 1.45 2.0% | 1.42 1.4% |
| X | 5.05 1.0% | 5.10 0.8% | 4.45 2.3% | 4.55 1.1% | 4.53 3.9% | 4.50 0.0% | 4.75 1.1% |
| 2 | 5.95 0.8% | 6.00 0.8% | 5.70 7.5% | 5.55 1.8% | 5.85 11.4% | 5.95 8.2% | 5.65 3.7% |
| 0-2 | 2.56 1.6% | 2.56 1.6% | 2.55 0.0% | 2.42 4.3% | - | 2.42 5.2% | 2.55 0.0% |
| 3+ | 1.49 0.7% | 1.49 0.7% | 1.45 0.0% | 1.50 2.0% | - | 1.50 3.2% | 1.45 0.0% |
| 4+ | 2.16 1.4% | 2.16 1.4% | 2.20 0.0% | 2.22 4.3% | 2.17 0.5% | 2.25 6.3% | 2.20 0.9% |
| GG | 1.62 1.2% | 1.62 1.2% | 1.60 1.3% | 1.63 3.0% | 1.60 2.6% | 1.60 0.6% | 1.61 1.3% |
| NG | 2.17 0.9% | 2.17 0.9% | 2.20 2.2% | 2.15 4.9% | 2.18 4.0% | 2.20 0.0% | 2.18 1.8% |
| I2+ | 2.20 5.3% | 2.20 5.3% | 2.20 0.0% | 2.10 4.5% | 2.16 0.0% | 2.25 2.2% | 2.18 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice