Uporedi kvote: RAAL La Louviere - Liege
17.10.2026 18:45 • Belgija - Kup
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | 93.6% | 92.2% | 91.8% | 92.5% | 91.7% |
| 1 | 1.64 5.8% | 1.67 7.7% | 1.70 0.0% | 1.65 5.8% | 1.65 3.5% | 1.70 0.0% | 1.68 5.1% |
| X | 3.94 7.3% | 3.90 8.2% | 3.95 0.0% | 3.90 6.0% | 4.04 3.9% | 3.85 0.0% | 3.85 2.7% |
| 2 | 4.64 7.4% | 4.48 10.6% | 4.40 0.0% | 4.50 10.0% | 4.24 5.5% | 4.30 0.0% | 4.25 9.0% |
| 0-2 | 2.19 6.0% | 2.17 6.9% | 2.25 0.0% | 2.22 5.5% | 2.26 0.9% | 2.26 0.0% | 2.25 1.4% |
| 3+ | 1.54 4.1% | 1.55 4.7% | 1.58 0.0% | 1.58 3.9% | 1.56 0.6% | 1.57 0.0% | 1.57 0.6% |
| 4+ | 2.43 6.1% | 2.43 6.1% | 2.50 0.0% | 2.42 5.2% | - | 2.45 0.0% | 2.50 2.0% |
| GG | 1.60 0.6% | 1.59 0.0% | 1.58 0.0% | 1.61 0.0% | 1.59 1.3% | 1.54 0.0% | 1.59 1.3% |
| NG | 2.19 0.9% | 2.21 0.0% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.20 1.3% | 2.30 0.0% | 2.22 1.3% |
| I2+ | 2.30 3.1% | 2.30 3.1% | 2.38 0.0% | 2.27 4.6% | 2.35 0.8% | 2.35 0.0% | 2.35 2.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Belgija - Kup
Forma i statistika timova
RAAL La Louviere Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Club Brugge KV | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 19.09.2026 | OH Leuven | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Kortrijk | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | St. Truiden | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | KV Mechelen | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 21.08.2026 | Standard Liege | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Gent | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Anderlecht | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 09.05.2026 | Cercle Brugge | H | 4-1 (0-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Dender | A | 2-1 (2-1) | I | O |
Liege Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 5-1 (0-1) | I | O |
| 27.09.2026 | Wellen | H | 4-1 | P | O |
| 19.09.2026 | AS Eupen | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Club Brugge II | H | 4-4 (2-2) | N | O |
| 06.09.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Dender | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | KRC Genk II | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 17.08.2026 | Francs Borains | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 27.04.2026 | Lommel United | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 23.04.2026 | Lommel United | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2025 | Challenger Pro League | Liege | 1-1 (1-1) | RAAL La Louviere | N | U |
| 02.11.2024 | Challenger Pro League | RAAL La Louviere | 3-1 (0-1) | Liege | P | O |
| 09.09.2023 | Cup | RAAL La Louviere | 2-0 (0-0) | Liege | P | U |