Spanija - Kup kralja — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 60 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Rezultati
četvrtak, 29. oktobar 2026
sreda, 28. oktobar 2026
utorak, 27. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
nedelja, 04. oktobar 2026
subota, 03. oktobar 2026
nedelja, 27. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 70% mečeva, a preokret se desi u 9% (uzorak: 33 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 7% (4)
- 1 13% (8)
- 2 23% (14)
- 3 20% (12)
- 4 12% (7)
- 5+ 25% (15)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.06 | 3.15 | +0.09 |
| 3+ golova | 54% | 57% | +3 pp |
| Oba tima daju gol | 52% | 43% | -9 pp |
| Pobede domaćina | 27% | 22% | -5 pp |
Uzorak prošle sezone: 137 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Athletic Club | 1 | 7.00 | 6.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Anaitasuna | 2 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Atletico Tordesillas | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Burgos | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Huesca | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Laredo | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Mirandes | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Numancia | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Osasuna | 1 | 6.00 | 6.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Oviedo | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Pena Sport | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Prat | 3 | 6.00 | 3.67 | 2.33 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Tedeon | 2 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 50% | 0% | L L |
| Atletico Melilla | 2 | 5.50 | 0.00 | 5.50 | 100% | 0% | 0% | L L |
| San Rafael | 2 | 5.50 | 0.50 | 5.00 | 100% | 50% | 0% | L L |
| Getafe | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Manacor | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Pinatar | 3 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 33% | 67% | L W W |
| Villarreal | 1 | 5.00 | 5.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Lebrijana | 3 | 4.33 | 3.00 | 1.33 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Atletico Paso | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Cadiz | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Ceuta 6 de Junio | 2 | 4.00 | 0.50 | 3.50 | 100% | 50% | 0% | L L |
| Cordoba | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Don Benito | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Elche | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Espanyol | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Extremadura 1924 | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Guijuelo | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sestao River | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Sporting Gijon | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Tudelano | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Xerez | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Zaragoza | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Atletico Calatayud | 3 | 3.67 | 1.33 | 2.33 | 67% | 33% | 33% | L W W |
| Guimar | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | D L |
| Hortaleza | 3 | 3.33 | 1.33 | 2.00 | 67% | 33% | 33% | L D W |
| AD Ceuta FC | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Calamocha | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Castellon | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Cieza | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Conquense | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Deportivo La Coruna | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Europa Fc | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| FC Andorra | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Granada CF | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Malaga | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Poblense | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sevilla | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Varea | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Baztan | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L L |
| Alcazar | 3 | 2.33 | 1.00 | 1.33 | 67% | 33% | 33% | L W W |
| Aguilas | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Antequera | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Arosa | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Auriense | 3 | 2.00 | 0.67 | 1.33 | 33% | 0% | 33% | L L W |
| CD Coria | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Coruxo | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Cuarte | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Gimnastica Torrelavega | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Girona | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Las Palmas | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Llanera | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Ponferradina | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Pontevedra | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Racing Santander | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Rayo Vallecano | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Recreativo Huelva | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| RSD Alcala | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| SS Reyes | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Talayuela | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L L |
| UD Ourense | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Zamora | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Ribadesella CF | 3 | 1.67 | 0.67 | 1.00 | 0% | 33% | 33% | L D W |
| CD San Jose | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | W L |
| Noja | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | D L |
| Atletico Baleares | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Ciudad de Lucena | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Covadonga | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Cultural Leonesa | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Eldense | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Gimnastica Segoviana | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Maracena | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Rayo Majadahonda | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Tavernes | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Valladolid | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Almeria | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Castellonense | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Manresa | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Real Avila | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Sant Andreu | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Unionistas de Salamanca | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.