Castellonense 0 - 0 Almeria — rezultat
27.10.2026 18:45 • Spanija - Kup kralja
Mečevi iz lige Spanija - Kup kralja
Forma i statistika timova
Castellonense Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|
Almeria Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Oviedo | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 17.10.2026 | Real Sociedad II | A | 2-4 (0-2) | P | O |
| 11.10.2026 | Leganes | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 03.10.2026 | Burgos | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 27.09.2026 | Mallorca | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 20.09.2026 | Celta de Vigo II | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Cordoba | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 06.09.2026 | Cadiz | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Sabadell | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.08.2026 | Tenerife | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 91.6% | 90.8% | 91.9% | 90.2% | 90.1% |
| 1 | 6.28 15.1% | 6.28 15.1% | 5.60 15.2% | 5.25 2.8% | 5.50 16.0% | 5.45 0.9% | 5.30 11.7% |
| X | 4.10 9.7% | 4.10 9.7% | 3.85 6.1% | 4.10 10.9% | 4.10 6.0% | 4.00 5.9% | 4.00 4.8% |
| 2 | 1.50 1.4% | 1.50 1.4% | 1.53 5.5% | 1.50 4.9% | 1.51 7.1% | 1.48 2.1% | 1.49 4.9% |
| 0-2 | 1.98 6.2% | 1.98 6.2% | 1.93 3.5% | 2.00 2.4% | 1.94 3.0% | 2.03 0.0% | 1.93 4.5% |
| 3+ | 1.77 1.7% | 1.77 1.7% | 1.78 2.9% | 1.70 1.8% | 1.77 2.9% | 1.70 0.0% | 1.76 4.1% |
| 4+ | 2.83 1.0% | 2.83 1.0% | 3.05 5.2% | 2.67 0.8% | - | 2.75 0.0% | 3.00 5.3% |
| GG | 1.86 1.6% | 1.86 1.6% | 1.88 3.6% | 1.82 2.7% | 1.89 3.6% | 1.83 1.1% | 1.89 0.5% |
| NG | 1.84 1.7% | 1.84 1.7% | 1.78 2.9% | 1.87 2.7% | 1.78 3.5% | 1.84 1.1% | 1.77 0.6% |
| I2+ | 2.45 2.1% | 2.45 2.1% | 2.70 1.9% | 2.40 0.0% | 2.69 2.7% | 2.60 0.0% | 2.70 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice