Atletico Tordesillas 3 - 3 Mirandes — rezultat
27.10.2026 19:00 • Spanija - Kup kralja
Mečevi iz lige Spanija - Kup kralja
Forma i statistika timova
Atletico Tordesillas Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2025 | Burgos | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Mirandes Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Leganes | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.05.2026 | Granada CF | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 16.05.2026 | Real Sociedad II | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Eibar | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.05.2026 | Almeria | A | 4-2 (2-2) | I | O |
| 26.04.2026 | Cultural Leonesa | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 20.04.2026 | Deportivo La Coruna | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 12.04.2026 | Castellon | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 05.04.2026 | Zaragoza | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 31.03.2026 | Albacete | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 91.9% | 91.3% | 91.9% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 4.76 0.4% | 4.76 0.4% | 4.30 9.5% | 4.30 0.0% | 4.27 10.5% | 4.35 1.1% | 4.15 10.8% |
| X | 3.52 13.7% | 3.52 13.7% | 3.40 5.6% | 3.55 11.3% | 3.62 6.9% | 3.50 12.5% | 3.35 5.6% |
| 2 | 1.74 0.0% | 1.74 0.0% | 1.78 7.9% | 1.72 6.8% | 1.73 7.5% | 1.68 6.3% | 1.76 8.0% |
| 0-2 | 1.86 9.7% | 1.86 9.7% | 1.83 3.7% | 1.80 10.0% | 1.84 3.2% | 1.94 0.0% | 1.83 3.2% |
| 3+ | 1.88 2.2% | 1.88 2.2% | 1.85 2.8% | 1.88 9.9% | 1.86 3.3% | 1.77 0.0% | 1.85 3.4% |
| 4+ | 3.08 2.7% | 3.08 2.7% | 3.30 6.5% | 3.05 13.0% | - | 3.00 0.0% | 3.25 4.8% |
| GG | 1.80 4.0% | 1.80 4.0% | 1.80 0.0% | 1.85 4.5% | 1.81 1.6% | 1.79 1.1% | 1.80 1.1% |
| NG | 1.90 5.0% | 1.90 5.0% | 1.90 1.1% | 1.85 3.6% | 1.89 3.8% | 1.90 2.7% | 1.89 1.1% |
| I2+ | 2.60 6.1% | 2.60 6.1% | 2.85 3.6% | 2.62 6.9% | 2.83 3.3% | 2.70 0.0% | 2.80 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice