Ciudad de Lucena 0 - 1 Rayo Majadahonda — rezultat
27.10.2026 19:00 • Spanija - Kup kralja
Mečevi iz lige Spanija - Kup kralja
Forma i statistika timova
Ciudad de Lucena Domaćin
- Dao
- 0.3
- Primio
- 3.7
- GG
- 33%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 67%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Villarreal | H | 0-6 (0-2) | I | O |
| 30.10.2024 | Leganes | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 15.12.2020 | Sevilla | H | 0-3 (0-3) | I | O |
Rayo Majadahonda Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2025 | CF Talavera | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 13.11.2022 | Ibiza Islas Pitiusas | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 06.01.2022 | Atletico Madrid | H | 0-5 (0-3) | I | O |
| 14.12.2021 | Malaga | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.12.2021 | Eldense | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 16.12.2020 | Yeclano | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.01.2020 | Tenerife | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.12.2019 | Racing Ferrol | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.06.2019 | Reus | H | 1-0 | P | U |
| 04.06.2019 | Oviedo | A | 4-3 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 92.0% | 91.1% | 91.8% | 89.9% | 89.9% |
| 1 | 3.18 7.0% | 3.18 7.0% | 3.25 3.0% | 3.20 4.9% | 3.09 5.5% | 2.85 0.0% | 3.05 4.7% |
| X | 3.42 6.6% | 3.42 6.6% | 3.25 1.5% | 3.45 5.5% | 3.23 0.9% | 3.65 0.0% | 3.20 1.5% |
| 2 | 2.16 0.5% | 2.16 0.5% | 2.12 3.4% | 2.02 0.0% | 2.19 4.3% | 2.05 3.5% | 2.12 3.9% |
| 0-2 | 1.88 3.1% | 1.88 3.1% | 1.85 0.0% | 1.85 2.6% | 1.85 0.0% | 1.85 3.1% | 1.84 0.0% |
| 3+ | 1.86 4.1% | 1.86 4.1% | 1.83 1.1% | 1.85 2.8% | 1.85 0.0% | 1.85 2.8% | 1.84 0.0% |
| 4+ | 2.97 6.6% | 2.97 6.6% | 3.25 0.0% | 2.95 1.7% | - | 3.20 4.9% | 3.25 0.0% |
| GG | 1.69 1.2% | 1.69 1.2% | 1.70 1.7% | 1.73 1.2% | 1.70 0.6% | 1.70 1.8% | 1.70 1.2% |
| NG | 2.05 1.5% | 2.05 1.5% | 2.00 0.0% | 1.97 1.5% | 2.03 1.0% | 2.00 4.8% | 2.02 1.5% |
| I2+ | 2.54 0.0% | 2.54 0.0% | 2.80 0.0% | 2.60 1.2% | 2.81 0.0% | 2.80 1.8% | 2.80 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice