Don Benito 2 - 2 Extremadura 1924 — rezultat
27.10.2026 19:30 • Spanija - Kup kralja
Mečevi iz lige Spanija - Kup kralja
Forma i statistika timova
Don Benito Domaćin
- Dao
- 0.5
- Primio
- 1.5
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2024 | FC Andorra | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 05.09.2018 | FC Cartagena | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Extremadura 1924 Gost
- Dao
- 1.3
- Primio
- 2.3
- GG
- 67%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 33%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2025 | Sevilla | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 28.10.2025 | Las Palmas | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 30.10.2024 | Girona | H | 0-4 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 91.9% | 91.4% | 92.8% | 89.9% | 90.2% |
| 1 | 3.74 0.0% | 3.74 0.0% | 3.70 1.3% | 3.50 11.1% | 3.70 3.4% | 3.50 0.0% | 3.55 2.7% |
| X | 3.54 4.8% | 3.54 4.8% | 3.50 1.4% | 3.55 1.4% | 3.53 1.1% | 3.50 0.0% | 3.45 0.0% |
| 2 | 1.92 5.0% | 1.92 5.0% | 1.88 1.6% | 1.90 5.0% | 1.91 2.7% | 1.85 0.0% | 1.86 2.2% |
| 0-2 | 1.93 10.6% | 1.93 10.6% | 2.00 2.4% | 1.83 15.7% | 2.01 1.5% | 1.94 6.7% | 2.00 1.0% |
| 3+ | 1.81 2.8% | 1.81 2.8% | 1.70 0.0% | 1.85 17.1% | 1.72 1.2% | 1.77 6.0% | 1.71 1.2% |
| 4+ | 2.92 5.0% | 2.92 5.0% | 2.90 1.8% | 3.00 24.0% | - | 3.00 13.2% | 2.88 1.1% |
| GG | 1.68 5.7% | 1.68 5.7% | 1.65 1.2% | 1.77 14.9% | 1.65 0.6% | 1.72 4.2% | 1.65 0.6% |
| NG | 2.06 6.8% | 2.06 6.8% | 2.10 0.9% | 1.92 16.5% | 2.12 0.5% | 1.95 4.9% | 2.10 0.0% |
| I2+ | 2.48 5.5% | 2.48 5.5% | 2.60 0.0% | 2.62 13.9% | 2.62 1.2% | 2.70 5.9% | 2.60 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice