Atletico Paso 3 - 1 Cordoba — rezultat
27.10.2026 20:00 • Spanija - Kup kralja
Mečevi iz lige Spanija - Kup kralja
Forma i statistika timova
Atletico Paso Domaćin
- Dao
- 0.3
- Primio
- 1
- GG
- 33%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 67%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2024 | Eldense | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 20.12.2022 | Espanyol | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.11.2022 | Real Murcia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Cordoba Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Eibar | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 16.10.2026 | Leganes | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.10.2026 | Eldense | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.10.2026 | Tenerife | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 27.09.2026 | Valladolid | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 18.09.2026 | Albacete | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Almeria | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 07.09.2026 | Sabadell | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 30.08.2026 | Granada CF | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Girona | H | 2-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 92.0% | 90.9% | 91.7% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 4.98 30.3% | 4.98 30.3% | 4.75 18.1% | 4.55 25.4% | 4.59 18.8% | 4.75 17.4% | 4.50 18.2% |
| X | 4.05 14.6% | 4.05 14.6% | 3.70 8.6% | 3.85 23.0% | 3.98 10.6% | 3.75 16.7% | 3.75 10.7% |
| 2 | 1.61 9.5% | 1.61 9.5% | 1.65 10.0% | 1.61 18.4% | 1.61 11.0% | 1.58 12.9% | 1.61 11.0% |
| 0-2 | 2.02 6.9% | 2.02 6.9% | 2.00 4.8% | 1.97 10.5% | 1.99 7.4% | 2.00 6.5% | 1.98 7.9% |
| 3+ | 1.74 0.6% | 1.74 0.6% | 1.73 4.8% | 1.72 9.6% | 1.72 6.2% | 1.73 6.1% | 1.72 6.8% |
| 4+ | 2.74 0.0% | 2.74 0.0% | 2.90 5.5% | 2.72 12.4% | - | 2.85 9.6% | 2.90 10.7% |
| GG | 1.75 5.4% | 1.75 5.4% | 1.75 2.8% | 1.77 5.3% | 1.75 0.6% | 1.80 2.7% | 1.75 0.6% |
| NG | 1.97 6.5% | 1.97 6.5% | 1.95 2.6% | 1.92 5.5% | 1.95 0.5% | 1.85 1.6% | 1.95 1.0% |
| I2+ | 2.38 2.6% | 2.38 2.6% | 2.65 6.0% | 2.45 8.9% | 2.62 6.5% | 2.65 6.0% | 2.62 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice