Tudelano 0 - 4 Zaragoza — rezultat
Mečevi iz lige Spanija - Kup kralja
Forma i statistika timova
Tudelano Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2024 | Deportiva Minera | H | 0-5 (0-2) | I | O |
| 06.12.2023 | Las Palmas | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.11.2023 | Recreativo Huelva | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.12.2021 | Bergantinos | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.12.2019 | Albacete | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 12.09.2018 | Melilla | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Zaragoza Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Malaga | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 24.05.2026 | Las Palmas | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Sporting Gijon | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 09.05.2026 | Valladolid | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.05.2026 | Granada CF | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Huesca | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | AD Ceuta FC | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Cordoba | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Mirandes | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 02.04.2026 | Leganes | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 91.9% | 90.9% | 91.9% | 90.2% | – |
| 1 | 5.37 4.4% | 5.37 4.4% | 5.10 3.8% | 5.10 4.1% | 5.05 6.5% | 4.60 8.9% | - |
| X | 3.82 4.5% | 3.82 4.5% | 3.50 2.8% | 3.80 2.6% | 3.89 4.4% | 3.75 0.0% | - |
| 2 | 1.61 3.0% | 1.61 3.0% | 1.65 3.1% | 1.56 0.6% | 1.58 3.9% | 1.60 3.2% | - |
| 0-2 | 1.77 5.3% | 1.77 5.3% | 1.75 0.0% | 1.75 5.4% | 1.74 4.4% | 1.76 2.8% | - |
| 3+ | 1.98 2.0% | 1.98 2.0% | 1.98 1.5% | 1.95 4.9% | 1.97 4.8% | 1.95 2.6% | - |
| 4+ | 3.28 1.8% | 3.28 1.8% | 3.55 0.0% | 3.20 8.6% | - | 3.45 3.0% | - |
| GG | 1.98 2.1% | 1.98 2.1% | 1.98 1.0% | 2.00 5.7% | 2.01 2.0% | 2.00 2.6% | - |
| NG | 1.74 1.7% | 1.74 1.7% | 1.70 1.2% | 1.71 4.9% | 1.68 1.8% | 1.69 2.3% | - |
| I2+ | 2.67 1.1% | 2.67 1.1% | 2.95 0.0% | 2.70 4.3% | 2.96 3.5% | 2.95 1.7% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice