Antwerp 4 - 4 Genk — rezultat
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Antwerp Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Kortrijk | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Waasland-beveren | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 23.05.2026 | KVC Westerlo | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.05.2026 | Genk | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.05.2026 | OH Leuven | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Charleroi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.05.2026 | Standard Liege | H | 0-5 (0-3) | I | O |
| 25.04.2026 | KVC Westerlo | A | 2-4 (0-3) | P | O |
| 21.04.2026 | Standard Liege | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 18.04.2026 | OH Leuven | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Genk Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | KVC Westerlo | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 09.08.2026 | Zulte Waregem | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 31.05.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | OH Leuven | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 19.05.2026 | Antwerp | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Standard Liege | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | KVC Westerlo | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Charleroi | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Standard Liege | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.04.2026 | Charleroi | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (32 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | Jupiler Pro League | Genk | 0-0 (0-0) | Antwerp | N | U |
| 03.04.2026 | Jupiler Pro League | Antwerp | 1-2 (0-1) | Genk | I | O |
| 07.12.2025 | Jupiler Pro League | Antwerp | 3-0 (2-0) | Genk | P | O |
| 03.08.2025 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (1-1) | Antwerp | N | U |
| 27.04.2025 | Jupiler Pro League | Genk | 0-1 (0-1) | Antwerp | P | U |
| 23.04.2025 | Jupiler Pro League | Antwerp | 1-1 (0-0) | Genk | N | U |
| 26.12.2024 | Jupiler Pro League | Antwerp | 2-2 (2-1) | Genk | N | O |
| 03.11.2024 | Jupiler Pro League | Genk | 2-0 (1-0) | Antwerp | I | U |
| 20.05.2024 | Jupiler Pro League | Genk | 1-0 (1-0) | Antwerp | I | U |
| 06.04.2024 | Jupiler Pro League | Antwerp | 0-1 (0-1) | Genk | I | U |
| 26.12.2023 | Jupiler Pro League | Genk | 3-0 (1-0) | Antwerp | I | O |
| 04.11.2023 | Jupiler Pro League | Antwerp | 3-2 (3-1) | Genk | P | O |
| 04.06.2023 | Jupiler Pro League | Genk | 2-2 (1-0) | Antwerp | N | O |
| 07.05.2023 | Jupiler Pro League | Antwerp | 2-1 (1-1) | Genk | P | O |
| 12.02.2023 | Jupiler Pro League | Genk | 0-1 (0-0) | Antwerp | P | U |
| 11.01.2023 | Cup | Genk | 0-3 (0-2) | Antwerp | P | O |
| 23.10.2022 | Jupiler Pro League | Antwerp | 1-3 (1-2) | Genk | I | O |
| 19.12.2021 | Jupiler Pro League | Genk | 1-1 (1-0) | Antwerp | N | U |
| 22.09.2021 | Jupiler Pro League | Antwerp | 4-2 (3-1) | Genk | P | O |
| 20.05.2021 | Jupiler Pro League | Genk | 4-0 (1-0) | Antwerp | I | O |
| 30.04.2021 | Jupiler Pro League | Antwerp | 2-3 (0-1) | Genk | I | O |
| 17.04.2021 | Jupiler Pro League | Antwerp | 3-2 (0-1) | Genk | P | O |
| 06.12.2020 | Jupiler Pro League | Genk | 4-2 (2-1) | Antwerp | I | O |
| 13.02.2020 | Jupiler Pro League | Antwerp | 1-1 (1-1) | Genk | N | U |
| 03.12.2019 | Cup | Antwerp | 2-2 (1-1) | Genk | N | O |
| 30.10.2019 | Jupiler Pro League | Genk | 2-2 (0-1) | Antwerp | N | O |
| 03.05.2019 | Jupiler Pro League | Genk | 4-0 (1-0) | Antwerp | I | O |
| 02.04.2019 | Jupiler Pro League | Antwerp | 1-0 (1-0) | Genk | P | U |
| 24.02.2019 | Jupiler Pro League | Genk | 0-0 (0-0) | Antwerp | N | U |
| 31.10.2018 | Jupiler Pro League | Antwerp | 2-4 (2-0) | Genk | I | O |
| 23.02.2018 | Jupiler Pro League | Genk | 4-0 (1-0) | Antwerp | I | O |
| 13.08.2017 | Jupiler Pro League | Antwerp | 3-5 (1-4) | Genk | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.5% | 94.4% | 95.2% | 94.5% | 95.1% | 93.3% |
| 1 | 3.54 6.0% | 3.56 6.0% | 3.45 3.0% | 3.45 7.8% | 3.32 0.3% | 3.45 6.2% | 3.45 11.3% |
| X | 3.54 4.1% | 3.56 3.8% | 3.55 6.0% | 3.60 7.5% | 3.45 2.7% | 3.65 4.3% | 3.55 7.6% |
| 2 | 2.05 5.5% | 2.06 5.5% | 2.05 4.7% | 2.07 8.8% | 2.14 1.4% | 2.05 6.8% | 2.00 8.3% |
| 0-2 | 2.10 8.2% | 2.11 7.7% | 2.12 8.7% | 2.05 9.0% | 2.11 7.7% | 2.12 9.3% | 2.08 8.9% |
| 3+ | 1.74 6.5% | 1.74 6.5% | 1.70 7.1% | 1.69 7.1% | 1.71 6.6% | 1.73 7.5% | 1.68 6.1% |
| 4+ | 2.61 9.7% | 2.61 9.7% | 2.85 9.5% | 2.67 11.0% | 2.83 10.4% | 2.85 10.9% | 2.80 9.7% |
| GG | 1.59 4.2% | 1.59 4.2% | 1.63 4.1% | 1.61 3.6% | 1.62 4.7% | 1.64 3.0% | 1.61 3.6% |
| NG | 2.21 5.7% | 2.21 5.7% | 2.25 6.1% | 2.17 4.8% | 2.26 6.1% | 2.20 2.3% | 2.20 5.8% |
| I2+ | 2.44 6.9% | 2.44 6.9% | 2.60 7.1% | 2.47 5.7% | 2.60 6.5% | 2.65 7.0% | 2.55 7.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice