Cercle Brugge 3 - 3 St. Truiden — rezultat
14.08.2026 18:45 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Cercle Brugge Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Standard Liege | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.05.2026 | RAAL La Louviere | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 01.05.2026 | Zulte Waregem | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Dender | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 19.04.2026 | Dender | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 11.04.2026 | RAAL La Louviere | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Zulte Waregem | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.03.2026 | Anderlecht | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 15.03.2026 | RAAL La Louviere | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 08.03.2026 | St. Truiden | A | 2-1 (1-0) | I | O |
St. Truiden Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Lommel United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | KV Mechelen | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Anderlecht | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | Gent | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.05.2026 | Club Brugge KV | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Union St. Gilloise | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 26.04.2026 | KV Mechelen | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 23.04.2026 | Anderlecht | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 19.04.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Club Brugge KV | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (1-0) | Cercle Brugge | I | O |
| 29.08.2025 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 1-1 (1-1) | St. Truiden | N | U |
| 26.04.2025 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 3-1 (2-0) | St. Truiden | P | O |
| 12.04.2025 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 3-1 (2-1) | Cercle Brugge | I | O |
| 27.12.2024 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-1 (0-1) | Cercle Brugge | N | U |
| 04.12.2024 | Cup | Cercle Brugge | 0-1 (0-1) | St. Truiden | I | U |
| 29.09.2024 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 1-1 (1-0) | St. Truiden | N | U |
| 04.02.2024 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 4-1 (2-0) | St. Truiden | P | O |
| 27.08.2023 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-2 (0-0) | Cercle Brugge | P | U |
| 15.04.2023 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 3-1 (2-0) | St. Truiden | P | O |
| 12.11.2022 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-1 (0-0) | Cercle Brugge | P | U |
| 11.12.2021 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-2 (0-0) | Cercle Brugge | P | O |
| 28.08.2021 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 0-1 (0-1) | St. Truiden | I | U |
| 31.01.2021 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 3-0 (1-0) | Cercle Brugge | I | O |
| 21.09.2020 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 3-0 (2-0) | St. Truiden | P | O |
| 15.02.2020 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-1 (0-0) | Cercle Brugge | P | U |
| 09.11.2019 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 2-1 (1-0) | St. Truiden | P | O |
| 26.01.2019 | Jupiler Pro League | Cercle Brugge | 1-2 (1-1) | St. Truiden | I | O |
| 28.07.2018 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-0 (0-0) | Cercle Brugge | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.4% | 94.4% | 95.0% | 94.5% | 95.3% | 93.4% |
| 1 | 2.60 8.3% | 2.61 7.9% | 2.55 13.3% | 2.57 9.4% | 2.55 11.4% | 2.75 19.6% | 2.50 7.8% |
| X | 3.50 1.2% | 3.53 0.9% | 3.45 1.4% | 3.50 6.1% | 3.55 2.0% | 3.50 4.1% | 3.50 6.1% |
| 2 | 2.61 8.7% | 2.62 9.0% | 2.65 13.1% | 2.65 4.3% | 2.60 12.8% | 2.50 15.3% | 2.60 7.1% |
| 0-2 | 2.13 4.9% | 2.14 4.9% | 2.10 2.3% | 2.07 5.1% | 2.16 0.9% | 2.17 2.4% | 2.12 7.6% |
| 3+ | 1.72 3.4% | 1.72 4.4% | 1.70 1.2% | 1.68 3.4% | 1.68 0.6% | 1.70 1.7% | 1.65 5.2% |
| 4+ | 2.61 15.3% | 2.61 6.8% | 2.85 1.8% | 2.62 6.4% | 2.76 1.1% | 2.75 3.5% | 2.70 8.5% |
| GG | 1.55 5.5% | 1.55 3.1% | 1.60 0.0% | 1.56 3.1% | 1.58 0.6% | 1.56 3.1% | 1.56 3.7% |
| NG | 2.30 1.8% | 2.30 5.0% | 2.30 0.0% | 2.27 4.6% | 2.34 0.9% | 2.40 4.3% | 2.30 7.0% |
| I2+ | 2.44 6.2% | 2.44 3.6% | 2.60 2.0% | 2.42 4.0% | 2.56 0.4% | 2.60 1.9% | 2.50 5.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice