Lommel United 0 - 1 Club Brugge KV — rezultat
04.09.2026 18:45 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Lommel United Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Cercle Brugge | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | KVC Westerlo | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Charleroi | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | St. Truiden | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Dender | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Dender | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Liege | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 23.04.2026 | Liege | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Club Brugge KV Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Gent | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Cercle Brugge | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2026 | OH Leuven | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 07.08.2026 | Kortrijk | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 31.07.2026 | Union St. Gilloise | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Gent | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 21.05.2026 | KV Mechelen | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 17.05.2026 | Union St. Gilloise | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.05.2026 | St. Truiden | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Anderlecht | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.7% | 94.5% | 94.8% | 94.3% | 95.2% | 93.4% |
| 1 | 9.40 39.3% | 9.45 38.6% | 8.25 8.3% | 8.70 35.9% | 8.60 3.4% | 8.75 4.9% | 8.35 26.5% |
| X | 6.05 21.0% | 6.09 20.4% | 6.40 3.0% | 6.30 22.3% | 5.90 2.5% | 6.00 4.0% | 5.90 18.0% |
| 2 | 1.28 9.9% | 1.29 9.2% | 1.28 2.4% | 1.28 9.9% | 1.29 0.8% | 1.30 1.6% | 1.28 5.2% |
| 0-2 | 3.12 1.9% | 3.12 1.9% | 3.45 0.0% | 3.15 14.5% | 3.46 2.5% | 3.40 0.0% | 3.45 25.5% |
| 3+ | 1.28 0.8% | 1.28 0.8% | 1.30 0.0% | 1.31 6.4% | 1.30 0.8% | 1.32 0.0% | 1.27 9.3% |
| 4+ | 1.80 0.0% | 1.81 0.6% | 1.78 0.0% | 1.80 10.0% | 1.78 1.1% | 1.83 0.0% | 1.74 15.1% |
| GG | 1.59 0.6% | 1.59 0.6% | 1.55 3.1% | 1.61 1.3% | 1.57 0.6% | 1.60 3.2% | 1.55 3.7% |
| NG | 2.21 0.9% | 2.21 0.9% | 2.38 3.5% | 2.17 2.3% | 2.36 1.3% | 2.20 8.3% | 2.32 7.9% |
| I2+ | 1.87 0.5% | 1.87 0.5% | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | 1.82 0.6% | 1.90 0.0% | 1.80 13.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice