Zulte Waregem 4 - 0 Waasland-beveren — rezultat
22.08.2026 14:00 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Zulte Waregem Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Union St. Gilloise | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Genk | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Dender | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 01.05.2026 | Cercle Brugge | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | RAAL La Louviere | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 19.04.2026 | RAAL La Louviere | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.04.2026 | Dender | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Cercle Brugge | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.03.2026 | Charleroi | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.03.2026 | Gent | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Waasland-beveren Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Anderlecht | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Antwerp | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Seraing United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Kortrijk | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.04.2026 | RSC Anderlecht II | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 21.03.2026 | Liege | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Club Brugge II | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 11.03.2026 | RWDM | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Lokeren-Temse | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | Olympic Charleroi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2025 | Challenger Pro League | Waasland-beveren | 3-2 (0-0) | Zulte Waregem | I | O |
| 07.12.2024 | Challenger Pro League | Zulte Waregem | 4-0 (1-0) | Waasland-beveren | P | O |
| 03.02.2024 | Challenger Pro League | Zulte Waregem | 0-1 (0-1) | Waasland-beveren | I | U |
| 08.10.2023 | Challenger Pro League | Waasland-beveren | 0-3 (0-2) | Zulte Waregem | P | O |
| 16.01.2021 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 1-5 (0-2) | Zulte Waregem | P | O |
| 22.08.2020 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 4-1 (1-0) | Waasland-beveren | P | O |
| 02.02.2020 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 5-0 (3-0) | Waasland-beveren | P | O |
| 02.11.2019 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 1-2 (0-1) | Zulte Waregem | P | O |
| 10.03.2019 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 1-1 (0-0) | Zulte Waregem | N | U |
| 28.07.2018 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-2 (1-0) | Waasland-beveren | N | O |
| 27.01.2018 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 2-2 (1-0) | Zulte Waregem | N | O |
| 22.10.2017 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-5 (1-2) | Waasland-beveren | I | O |
| 03.12.2016 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 1-1 (1-1) | Waasland-beveren | N | U |
| 06.08.2016 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 0-2 (0-1) | Zulte Waregem | P | U |
| 12.12.2015 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-1 (2-0) | Waasland-beveren | P | O |
| 15.08.2015 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 2-1 (1-0) | Zulte Waregem | I | O |
| 25.04.2015 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 0-2 (0-1) | Zulte Waregem | P | U |
| 18.04.2015 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 2-2 (1-1) | Waasland-beveren | N | O |
| 17.01.2015 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 1-3 (0-0) | Zulte Waregem | P | O |
| 13.09.2014 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 1-4 (1-1) | Waasland-beveren | I | O |
| 01.03.2014 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 2-2 (1-2) | Zulte Waregem | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.5% | 94.7% | 95.1% | 94.5% | 95.1% | 93.7% |
| 1 | 2.05 4.6% | 2.06 4.0% | 2.05 6.2% | 2.05 2.5% | 2.09 7.7% | 2.05 0.0% | 2.02 4.7% |
| X | 3.54 1.7% | 3.56 1.7% | 3.65 2.8% | 3.60 4.3% | 3.60 2.9% | 3.50 0.0% | 3.60 4.3% |
| 2 | 3.54 8.8% | 3.56 9.0% | 3.40 13.9% | 3.50 7.9% | 3.31 14.2% | 3.60 0.0% | 3.40 11.7% |
| 0-2 | 2.12 12.8% | 2.13 12.1% | 2.12 12.8% | 2.05 10.8% | 2.11 12.2% | 2.10 8.2% | 2.08 12.4% |
| 3+ | 1.72 9.9% | 1.73 9.9% | 1.70 10.5% | 1.69 8.6% | 1.71 10.0% | 1.75 6.4% | 1.68 10.2% |
| 4+ | 2.57 16.6% | 2.57 16.6% | 2.85 14.9% | 2.65 14.5% | 2.84 15.7% | 2.90 9.4% | 2.80 15.2% |
| GG | 1.58 9.2% | 1.58 9.2% | 1.63 9.4% | 1.60 7.5% | 1.62 9.5% | 1.66 3.5% | 1.60 9.1% |
| NG | 2.23 12.6% | 2.23 12.6% | 2.25 12.5% | 2.20 10.0% | 2.25 12.5% | 2.20 4.8% | 2.20 11.7% |
| I2+ | 2.44 10.6% | 2.44 10.6% | 2.60 10.3% | 2.45 8.2% | 2.60 10.0% | 2.70 5.3% | 2.55 10.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice