Bate Borisov 2 - 1 FC Minsk — rezultat
30.08.2026 17:00 • Belorusija - Premier liga
Mečevi iz lige Belorusija - Premier liga
Tabele Belorusija - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MKK-Dnepr | 22 | 13 | 8 | 1 | 47 | 18 | 29 | 3 | 47 |
| 2 | Dinamo Minsk | 22 | 14 | 4 | 4 | 40 | 18 | 22 | 2.6 | 46 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 23 | 13 | 7 | 3 | 37 | 18 | 19 | 2.4 | 46 |
| 4 | Dinamo Brest | 24 | 13 | 4 | 7 | 39 | 23 | 16 | 2.6 | 43 |
| 5 | Neman | 23 | 12 | 4 | 7 | 29 | 20 | 9 | 2.1 | 40 |
| 6 | FC Gomel | 24 | 11 | 6 | 7 | 34 | 23 | 11 | 2.4 | 39 |
| 7 | FC Vitebsk | 24 | 10 | 7 | 7 | 28 | 21 | 7 | 2 | 37 |
| 8 | FC Minsk | 24 | 10 | 4 | 10 | 30 | 29 | 1 | 2.5 | 34 |
| 9 | Torpedo Zhodino | 23 | 8 | 6 | 9 | 29 | 29 | 0 | 2.5 | 30 |
| 10 | Slavia Mozyr | 23 | 6 | 7 | 10 | 24 | 28 | -4 | 2.3 | 25 |
| 11 | Baranovichi | 24 | 6 | 7 | 11 | 24 | 41 | -17 | 2.7 | 25 |
| 12 | Arsenal | 24 | 5 | 8 | 11 | 24 | 42 | -18 | 2.8 | 23 |
| 13 | Bate Borisov | 23 | 4 | 9 | 10 | 18 | 28 | -10 | 2 | 21 |
| 14 | Belshina | 23 | 5 | 6 | 12 | 23 | 40 | -17 | 2.7 | 21 |
| 15 | Naftan | 24 | 4 | 5 | 15 | 24 | 55 | -31 | 3.3 | 17 |
| 16 | FC Dnepr Mogilev | 24 | 2 | 10 | 12 | 22 | 39 | -17 | 2.5 | 16 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | 7 | 14 | 2.5 | 25 |
| 2 | FC Vitebsk | 12 | 6 | 4 | 2 | 18 | 7 | 11 | 2.1 | 22 |
| 3 | Neman | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | 10 | 6 | 2.2 | 22 |
| 4 | Dinamo Minsk | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 10 | 12 | 2.9 | 20 |
| 5 | FC Gomel | 12 | 6 | 2 | 4 | 21 | 14 | 7 | 2.9 | 20 |
| 6 | Dinamo Brest | 12 | 6 | 1 | 5 | 23 | 15 | 8 | 3.2 | 19 |
| 7 | MKK-Dnepr | 11 | 4 | 6 | 1 | 17 | 7 | 10 | 2.2 | 18 |
| 8 | Belshina | 11 | 5 | 3 | 3 | 16 | 11 | 5 | 2.5 | 18 |
| 9 | FC Minsk | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.5 | 18 |
| 10 | Bate Borisov | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 14 | 0 | 2.5 | 15 |
| 11 | Torpedo Zhodino | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | 12 | 1 | 2.1 | 13 |
| 12 | Slavia Mozyr | 12 | 3 | 4 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 13 |
| 13 | Baranovichi | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 22 | -6 | 3.2 | 13 |
| 14 | Naftan | 12 | 3 | 3 | 6 | 11 | 18 | -7 | 2.4 | 12 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 12 | 1 | 7 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 10 |
| 16 | Arsenal | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 | 20 | -9 | 2.6 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MKK-Dnepr | 11 | 9 | 2 | 0 | 30 | 11 | 19 | 3.7 | 29 |
| 2 | Dinamo Minsk | 11 | 8 | 2 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.4 | 26 |
| 3 | Dinamo Brest | 12 | 7 | 3 | 2 | 16 | 8 | 8 | 2 | 24 |
| 4 | FC Isloch Minsk R. | 12 | 5 | 6 | 1 | 16 | 11 | 5 | 2.2 | 21 |
| 5 | FC Gomel | 12 | 5 | 4 | 3 | 13 | 9 | 4 | 1.8 | 19 |
| 6 | Neman | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 18 |
| 7 | Torpedo Zhodino | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 17 | -1 | 3 | 17 |
| 8 | FC Minsk | 12 | 5 | 1 | 6 | 13 | 16 | -3 | 2.4 | 16 |
| 9 | FC Vitebsk | 12 | 4 | 3 | 5 | 10 | 14 | -4 | 2 | 15 |
| 10 | Arsenal | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 22 | -9 | 2.9 | 14 |
| 11 | Slavia Mozyr | 11 | 3 | 3 | 5 | 10 | 14 | -4 | 2.2 | 12 |
| 12 | Baranovichi | 12 | 3 | 3 | 6 | 8 | 19 | -11 | 2.2 | 12 |
| 13 | Bate Borisov | 12 | 0 | 6 | 6 | 4 | 14 | -10 | 1.5 | 6 |
| 14 | FC Dnepr Mogilev | 12 | 1 | 3 | 8 | 9 | 24 | -15 | 2.8 | 6 |
| 15 | Naftan | 12 | 1 | 2 | 9 | 13 | 37 | -24 | 4.2 | 5 |
| 16 | Belshina | 12 | 0 | 3 | 9 | 7 | 29 | -22 | 3 | 3 |
Forma i statistika timova
Bate Borisov Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | MKK-Dnepr | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | FC Vitebsk | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Baranovichi | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 30.07.2026 | FC Sion | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 26.07.2026 | Orsha | A | 0-0 | I | U |
| 23.07.2026 | FC Sion | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.07.2026 | AF Elbasani | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.07.2026 | AF Elbasani | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.07.2026 | FC Gomel | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 27.06.2026 | Torpedo Zhodino | A | 3-0 (1-0) | I | O |
FC Minsk Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | FC Vitebsk | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Neman | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 09.08.2026 | FC Gomel | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 01.08.2026 | Arsenal | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 25.07.2026 | Belshina | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.07.2026 | Smorgon | A | 3-4 (1-2) | P | O |
| 10.07.2026 | FC Dnepr Mogilev | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 02.07.2026 | Dinamo Minsk | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 27.06.2026 | Dinamo Brest | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.06.2026 | MKK-Dnepr | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Premier League | FC Minsk | 1-0 (0-0) | Bate Borisov | I | U |
| 30.11.2025 | Premier League | FC Minsk | 2-0 (0-0) | Bate Borisov | I | U |
| 05.07.2025 | Premier League | Bate Borisov | 0-2 (0-1) | FC Minsk | I | U |
| 02.08.2024 | Premier League | Bate Borisov | 0-1 (0-1) | FC Minsk | I | U |
| 16.03.2024 | Premier League | FC Minsk | 0-1 (0-0) | Bate Borisov | P | U |
| 25.10.2023 | Premier League | Bate Borisov | 1-2 (0-1) | FC Minsk | I | O |
| 08.04.2023 | Premier League | FC Minsk | 2-2 (0-1) | Bate Borisov | N | O |
| 06.11.2022 | Premier League | Bate Borisov | 3-2 (1-0) | FC Minsk | P | O |
| 09.07.2022 | Premier League | FC Minsk | 2-2 (2-0) | Bate Borisov | N | O |
| 15.08.2021 | Premier League | Bate Borisov | 1-0 (0-0) | FC Minsk | P | U |
| 11.04.2021 | Premier League | FC Minsk | 2-2 (0-0) | Bate Borisov | N | O |
| 26.07.2020 | Premier League | Bate Borisov | 6-0 (2-0) | FC Minsk | P | O |
| 12.04.2020 | Premier League | FC Minsk | 0-3 (0-2) | Bate Borisov | P | O |
| 01.09.2019 | Premier League | FC Minsk | 3-2 (3-0) | Bate Borisov | I | O |
| 26.04.2019 | Premier League | Bate Borisov | 1-0 (1-0) | FC Minsk | P | U |
| 20.07.2018 | Premier League | Bate Borisov | 2-0 (0-0) | FC Minsk | P | U |
| 06.04.2018 | Premier League | FC Minsk | 0-2 (0-2) | Bate Borisov | P | U |
| 06.08.2017 | Premier League | FC Minsk | 1-0 (0-0) | Bate Borisov | I | U |
| 09.04.2017 | Premier League | Bate Borisov | 1-0 (0-0) | FC Minsk | P | U |
| 13.08.2016 | Premier League | Bate Borisov | 3-1 (2-1) | FC Minsk | P | O |
| 16.04.2016 | Premier League | FC Minsk | 2-3 (1-1) | Bate Borisov | P | O |
| 25.09.2015 | Premier League | FC Minsk | 1-2 (0-0) | Bate Borisov | P | O |
| 30.05.2015 | Premier League | Bate Borisov | 1-0 (0-0) | FC Minsk | P | U |
| 16.06.2014 | Premier League | FC Minsk | 1-4 (0-2) | Bate Borisov | P | O |
| 05.04.2014 | Premier League | Bate Borisov | 1-0 (0-0) | FC Minsk | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 91.7% | 92.4% | 91.9% | 92.8% | 91.4% |
| 1 | 2.37 4.0% | 2.37 4.0% | 2.30 4.2% | 2.37 4.0% | 2.29 5.0% | 2.35 4.1% | 2.28 4.2% |
| X | 3.12 4.0% | 3.12 4.0% | 3.00 1.6% | 3.15 0.0% | 3.02 1.3% | 3.25 3.2% | 3.00 0.0% |
| 2 | 3.07 3.4% | 3.07 3.4% | 3.10 8.8% | 2.92 4.3% | 3.12 8.3% | 2.90 3.6% | 3.10 10.7% |
| 0-2 | 1.69 2.3% | 1.69 2.3% | 1.68 2.9% | 1.68 0.6% | 1.67 3.5% | 1.70 0.0% | 1.67 2.9% |
| 3+ | 2.13 6.5% | 2.13 6.5% | 2.05 3.5% | 2.07 1.0% | 2.07 4.0% | 2.05 0.0% | 2.07 4.5% |
| 4+ | 3.72 14.5% | 3.72 14.5% | 3.85 5.5% | 3.65 2.8% | 3.87 6.6% | 3.75 0.0% | 3.85 6.9% |
| GG | 1.82 5.8% | 1.82 5.8% | 1.85 3.9% | 1.83 1.7% | 1.85 3.9% | 1.82 0.5% | 1.86 4.5% |
| NG | 1.88 6.9% | 1.88 6.9% | 1.80 6.7% | 1.87 1.6% | 1.81 5.7% | 1.90 2.7% | 1.81 5.2% |
| I2+ | 3.10 10.7% | 3.10 10.7% | 3.10 3.3% | 3.00 1.7% | 3.11 4.0% | 3.10 0.0% | 3.10 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice