Nacional Potosi 1 - 1 Gualberto Villarroel SJ — rezultat
25.04.2026 19:00 • Bolivija - Primera División
Mečevi iz lige Bolivija - Primera División
Tabele Bolivija - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 21 | 14 | 6 | 1 | 49 | 13 | 36 | 3 | 48 |
| 2 | Bolivar | 21 | 15 | 3 | 3 | 55 | 22 | 33 | 3.7 | 48 |
| 3 | The Strongest | 21 | 12 | 6 | 3 | 39 | 23 | 16 | 3 | 42 |
| 4 | Real Potosi | 21 | 9 | 8 | 4 | 28 | 14 | 14 | 2 | 35 |
| 5 | Oriente Petrolero | 21 | 10 | 3 | 8 | 37 | 27 | 10 | 3 | 33 |
| 6 | Aurora | 21 | 7 | 10 | 4 | 33 | 29 | 4 | 3 | 31 |
| 7 | Guabira | 21 | 8 | 5 | 8 | 33 | 43 | -10 | 3.6 | 29 |
| 8 | Nacional Potosi | 21 | 8 | 4 | 9 | 32 | 30 | 2 | 3 | 28 |
| 9 | Blooming | 21 | 6 | 9 | 6 | 30 | 23 | 7 | 2.5 | 27 |
| 10 | Independiente Petrolero | 21 | 7 | 4 | 10 | 27 | 37 | -10 | 3 | 25 |
| 11 | Real Oruro | 21 | 7 | 3 | 11 | 35 | 51 | -16 | 4.1 | 24 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 6 | 3 | 12 | 21 | 40 | -19 | 2.9 | 21 |
| 13 | ABB | 21 | 6 | 2 | 13 | 31 | 46 | -15 | 3.7 | 20 |
| 14 | Universitario de Vinto | 21 | 5 | 3 | 13 | 27 | 42 | -15 | 3.3 | 18 |
| 15 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 3 | 8 | 10 | 25 | 38 | -13 | 3 | 17 |
| 16 | Real Tomayapo | 21 | 4 | 5 | 12 | 15 | 39 | -24 | 2.6 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 11 | 9 | 1 | 1 | 34 | 11 | 23 | 4.1 | 28 |
| 2 | Always Ready | 11 | 8 | 2 | 1 | 27 | 6 | 21 | 3 | 26 |
| 3 | Oriente Petrolero | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 22 |
| 4 | Blooming | 11 | 5 | 6 | 0 | 21 | 6 | 15 | 2.5 | 21 |
| 5 | Guabira | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3.3 | 21 |
| 6 | Real Potosi | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 6 | 12 | 2.2 | 21 |
| 7 | The Strongest | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 12 | 11 | 3.5 | 21 |
| 8 | Nacional Potosi | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 19 |
| 9 | Aurora | 10 | 4 | 5 | 1 | 21 | 15 | 6 | 3.6 | 17 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 17 |
| 11 | ABB | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 15 | 4 | 3.4 | 16 |
| 12 | Universitario de Vinto | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 17 | 1 | 3.2 | 14 |
| 13 | Independiente Petrolero | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 18 | -5 | 2.8 | 14 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 13 |
| 15 | Real Tomayapo | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 12 | -4 | 2 | 10 |
| 16 | Real Oruro | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 25 | -8 | 4.2 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 7 | 15 | 2.9 | 22 |
| 2 | The Strongest | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 2.5 | 21 |
| 3 | Bolivar | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | 11 | 10 | 3.2 | 20 |
| 4 | Real Potosi | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | 2 | 1.8 | 14 |
| 5 | Aurora | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 26 | -8 | 4 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 20 | -4 | 3.3 | 11 |
| 8 | Independiente Petrolero | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 19 | -5 | 3.3 | 11 |
| 9 | Nacional Potosi | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | 16 | -2 | 2.7 | 9 |
| 10 | Guabira | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 33 | -23 | 3.9 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 27 | -20 | 3.1 | 7 |
| 12 | Blooming | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 17 | -8 | 2.6 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 25 | -16 | 3.4 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | 26 | -18 | 3.4 | 4 |
| 16 | ABB | 11 | 1 | 1 | 9 | 12 | 31 | -19 | 3.9 | 4 |
Forma i statistika timova
Nacional Potosi Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2026 | Blooming | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Universitario de Vinto | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Independiente Petrolero | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 26.02.2026 | Botafogo | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.02.2026 | Botafogo | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.02.2026 | Real Potosi | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.02.2026 | Real Potosi | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 22.12.2025 | Bolivar | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 20.12.2025 | Bolivar | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 18.12.2025 | The Strongest | H | 1-0 (0-0) | P | U |
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | Aurora | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.04.2026 | Oriente Petrolero | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.04.2026 | ABB | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 18.02.2026 | Always Ready | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 13.12.2025 | Universitario de Vinto | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.12.2025 | Jorge Wilstermann | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 06.12.2025 | Oriente Petrolero | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 02.12.2025 | San Antonio Bulo Bulo | H | 1-5 (1-1) | I | O |
| 29.11.2025 | Guabira | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 26.11.2025 | Nacional Potosi | H | 3-1 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2025 | Copa de la División Profesional | Gualberto Villarroel SJ | 3-1 (3-0) | Nacional Potosi | I | O |
| 18.11.2025 | Copa de la División Profesional | Nacional Potosi | 3-0 (2-0) | Gualberto Villarroel SJ | P | O |
| 24.09.2025 | Primera División | Nacional Potosi | 1-2 (1-0) | Gualberto Villarroel SJ | I | O |
| 01.06.2025 | Primera División | Gualberto Villarroel SJ | 1-0 (1-0) | Nacional Potosi | I | U |
| 09.12.2024 | Primera División | Gualberto Villarroel SJ | 2-1 (0-0) | Nacional Potosi | I | O |
| 17.08.2024 | Primera División | Nacional Potosi | 2-1 (0-1) | Gualberto Villarroel SJ | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.5% | 92.2% | 91.7% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.51 3.8% | 1.51 3.8% | 1.60 0.0% | 1.53 4.4% | 1.60 0.6% | 1.52 1.9% | 1.59 2.6% |
| X | 4.10 0.0% | 4.10 0.0% | 4.15 1.2% | 4.10 3.5% | 4.18 1.0% | 4.00 0.0% | 4.20 0.0% |
| 2 | 5.17 12.4% | 5.17 12.4% | 4.40 0.0% | 5.35 18.9% | 4.42 2.4% | 4.95 6.5% | 4.15 6.7% |
| 0-2 | 2.49 1.2% | 2.49 1.2% | 2.60 4.0% | 2.57 1.2% | 2.65 4.3% | 2.63 0.0% | 2.62 6.1% |
| 3+ | 1.42 0.7% | 1.42 0.7% | 1.40 1.4% | 1.44 0.0% | 1.42 2.1% | 1.43 0.0% | 1.42 2.7% |
| 4+ | 2.08 0.5% | 2.08 0.5% | 2.10 2.3% | 2.05 2.4% | 2.12 3.6% | 2.15 0.0% | 2.10 5.4% |
| GG | 1.51 1.3% | 1.51 1.3% | 1.45 2.0% | 1.53 0.7% | 1.48 2.0% | 1.57 3.3% | 1.47 3.9% |
| NG | 2.36 2.5% | 2.36 2.5% | 2.40 2.1% | 2.35 0.8% | 2.45 3.8% | 2.20 4.3% | 2.47 7.4% |
| I2+ | 2.11 0.5% | 2.11 0.5% | 2.10 2.3% | 2.07 1.0% | 2.12 2.8% | 2.10 0.0% | 2.12 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice