Real Potosi 3 - 0 Guabira — rezultat
22.04.2026 22:00 • Bolivija - Primera División
Mečevi iz lige Bolivija - Primera División
Tabele Bolivija - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 21 | 14 | 6 | 1 | 49 | 13 | 36 | 3 | 48 |
| 2 | Bolivar | 21 | 15 | 3 | 3 | 55 | 22 | 33 | 3.7 | 48 |
| 3 | The Strongest | 21 | 12 | 6 | 3 | 39 | 23 | 16 | 3 | 42 |
| 4 | Real Potosi | 21 | 9 | 8 | 4 | 28 | 14 | 14 | 2 | 35 |
| 5 | Oriente Petrolero | 21 | 10 | 3 | 8 | 37 | 27 | 10 | 3 | 33 |
| 6 | Aurora | 21 | 7 | 10 | 4 | 33 | 29 | 4 | 3 | 31 |
| 7 | Guabira | 21 | 8 | 5 | 8 | 33 | 43 | -10 | 3.6 | 29 |
| 8 | Nacional Potosi | 21 | 8 | 4 | 9 | 32 | 30 | 2 | 3 | 28 |
| 9 | Blooming | 21 | 6 | 9 | 6 | 30 | 23 | 7 | 2.5 | 27 |
| 10 | Independiente Petrolero | 21 | 7 | 4 | 10 | 27 | 37 | -10 | 3 | 25 |
| 11 | Real Oruro | 21 | 7 | 3 | 11 | 35 | 51 | -16 | 4.1 | 24 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 6 | 3 | 12 | 21 | 40 | -19 | 2.9 | 21 |
| 13 | ABB | 21 | 6 | 2 | 13 | 31 | 46 | -15 | 3.7 | 20 |
| 14 | Universitario de Vinto | 21 | 5 | 3 | 13 | 27 | 42 | -15 | 3.3 | 18 |
| 15 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 3 | 8 | 10 | 25 | 38 | -13 | 3 | 17 |
| 16 | Real Tomayapo | 21 | 4 | 5 | 12 | 15 | 39 | -24 | 2.6 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 11 | 9 | 1 | 1 | 34 | 11 | 23 | 4.1 | 28 |
| 2 | Always Ready | 11 | 8 | 2 | 1 | 27 | 6 | 21 | 3 | 26 |
| 3 | Oriente Petrolero | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 22 |
| 4 | Blooming | 11 | 5 | 6 | 0 | 21 | 6 | 15 | 2.5 | 21 |
| 5 | Guabira | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3.3 | 21 |
| 6 | Real Potosi | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 6 | 12 | 2.2 | 21 |
| 7 | The Strongest | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 12 | 11 | 3.5 | 21 |
| 8 | Nacional Potosi | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 19 |
| 9 | Aurora | 10 | 4 | 5 | 1 | 21 | 15 | 6 | 3.6 | 17 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 17 |
| 11 | ABB | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 15 | 4 | 3.4 | 16 |
| 12 | Universitario de Vinto | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 17 | 1 | 3.2 | 14 |
| 13 | Independiente Petrolero | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 18 | -5 | 2.8 | 14 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 13 |
| 15 | Real Tomayapo | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 12 | -4 | 2 | 10 |
| 16 | Real Oruro | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 25 | -8 | 4.2 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 7 | 15 | 2.9 | 22 |
| 2 | The Strongest | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 2.5 | 21 |
| 3 | Bolivar | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | 11 | 10 | 3.2 | 20 |
| 4 | Real Potosi | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | 2 | 1.8 | 14 |
| 5 | Aurora | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 26 | -8 | 4 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 20 | -4 | 3.3 | 11 |
| 8 | Independiente Petrolero | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 19 | -5 | 3.3 | 11 |
| 9 | Nacional Potosi | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | 16 | -2 | 2.7 | 9 |
| 10 | Guabira | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 33 | -23 | 3.9 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 27 | -20 | 3.1 | 7 |
| 12 | Blooming | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 17 | -8 | 2.6 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 25 | -16 | 3.4 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | 26 | -18 | 3.4 | 4 |
| 16 | ABB | 11 | 1 | 1 | 9 | 12 | 31 | -19 | 3.9 | 4 |
Forma i statistika timova
Real Potosi Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2026 | Real Tomayapo | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Aurora | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Bolivar | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 13.02.2026 | Bolivar | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.02.2026 | Nacional Potosi | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 01.02.2026 | Nacional Potosi | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.12.2021 | Club Universitario | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.12.2021 | Club Universitario | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 11.12.2021 | Blooming | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.12.2021 | Guabira | H | 1-3 (0-3) | I | O |
Guabira Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Independiente Petrolero | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 03.04.2026 | Blooming | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 03.03.2026 | Independiente Petrolero | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | San Antonio Bulo Bulo | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.01.2026 | San Antonio Bulo Bulo | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 14.12.2025 | Blooming | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.12.2025 | Always Ready | A | 6-0 (2-0) | I | O |
| 07.12.2025 | Jorge Wilstermann | H | 6-3 (1-2) | P | O |
| 02.12.2025 | Independiente Petrolero | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 29.11.2025 | Gualberto Villarroel SJ | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2021 | Primera División | Real Potosi | 1-3 (0-3) | Guabira | I | O |
| 09.08.2021 | Primera División | Guabira | 3-0 (1-0) | Real Potosi | I | O |
| 31.12.2020 | Primera División | Guabira | 4-0 (2-0) | Real Potosi | I | O |
| 27.11.2020 | Primera División | Real Potosi | 0-1 (0-1) | Guabira | I | U |
| 30.11.2019 | Primera División | Real Potosi | 1-0 (0-0) | Guabira | P | U |
| 03.08.2019 | Primera División | Guabira | 0-1 (0-0) | Real Potosi | P | U |
| 31.03.2019 | Primera División | Guabira | 2-1 (1-0) | Real Potosi | I | O |
| 19.01.2019 | Primera División | Real Potosi | 3-1 (1-1) | Guabira | P | O |
| 29.11.2018 | Primera División | Guabira | 2-2 (1-0) | Real Potosi | N | O |
| 18.08.2018 | Primera División | Real Potosi | 2-0 (1-0) | Guabira | P | U |
| 03.06.2018 | Primera División | Real Potosi | 0-2 (0-1) | Guabira | I | U |
| 30.05.2018 | Primera División | Guabira | 4-1 (2-1) | Real Potosi | I | O |
| 15.04.2018 | Primera División | Real Potosi | 2-1 (1-0) | Guabira | P | O |
| 24.02.2018 | Primera División | Guabira | 6-0 (3-0) | Real Potosi | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.3% | 92.2% | 91.9% | 90.2% | 90.0% |
| 1 | 1.60 13.5% | 1.60 13.5% | 1.55 18.4% | 1.60 13.5% | 1.63 14.7% | 1.60 11.1% | 1.61 13.4% |
| X | 3.44 0.6% | 3.44 0.6% | 4.25 21.4% | 3.50 2.8% | 3.94 12.9% | 3.75 7.1% | 3.85 11.6% |
| 2 | 5.44 47.8% | 5.44 47.8% | 4.65 29.2% | 5.75 49.4% | 4.52 25.9% | 4.60 24.3% | 4.35 22.5% |
| 0-2 | 2.17 8.5% | 2.17 8.5% | 2.12 7.1% | 2.17 5.9% | 2.24 12.0% | 2.15 5.9% | 2.22 11.6% |
| 3+ | 1.61 6.4% | 1.61 6.4% | 1.60 5.9% | 1.61 5.3% | 1.57 8.7% | 1.62 4.7% | 1.57 8.2% |
| 4+ | 2.33 13.7% | 2.33 13.7% | 2.60 8.8% | 2.42 10.4% | 2.51 13.4% | 2.60 5.5% | 2.50 13.2% |
| GG | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | 1.65 1.2% | 1.61 2.4% | 1.61 1.8% | 1.72 1.2% | 1.61 2.4% |
| NG | 2.12 0.0% | 2.12 0.0% | 2.05 2.4% | 2.17 3.3% | 2.16 1.9% | 1.95 2.5% | 2.15 2.4% |
| I2+ | 2.33 6.8% | 2.33 6.8% | 2.45 5.8% | 2.30 6.1% | 2.36 9.9% | 2.45 5.8% | 2.35 10.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice