Universitario de Vinto 1 - 1 Blooming — rezultat
05.05.2026 00:00 • Bolivija - Primera División
Mečevi iz lige Bolivija - Primera División
Tabele Bolivija - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 21 | 14 | 6 | 1 | 49 | 13 | 36 | 3 | 48 |
| 2 | Bolivar | 21 | 15 | 3 | 3 | 55 | 22 | 33 | 3.7 | 48 |
| 3 | The Strongest | 21 | 12 | 6 | 3 | 39 | 23 | 16 | 3 | 42 |
| 4 | Real Potosi | 21 | 9 | 8 | 4 | 28 | 14 | 14 | 2 | 35 |
| 5 | Oriente Petrolero | 21 | 10 | 3 | 8 | 37 | 27 | 10 | 3 | 33 |
| 6 | Aurora | 21 | 7 | 10 | 4 | 33 | 29 | 4 | 3 | 31 |
| 7 | Guabira | 21 | 8 | 5 | 8 | 33 | 43 | -10 | 3.6 | 29 |
| 8 | Nacional Potosi | 21 | 8 | 4 | 9 | 32 | 30 | 2 | 3 | 28 |
| 9 | Blooming | 21 | 6 | 9 | 6 | 30 | 23 | 7 | 2.5 | 27 |
| 10 | Independiente Petrolero | 21 | 7 | 4 | 10 | 27 | 37 | -10 | 3 | 25 |
| 11 | Real Oruro | 21 | 7 | 3 | 11 | 35 | 51 | -16 | 4.1 | 24 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 6 | 3 | 12 | 21 | 40 | -19 | 2.9 | 21 |
| 13 | ABB | 21 | 6 | 2 | 13 | 31 | 46 | -15 | 3.7 | 20 |
| 14 | Universitario de Vinto | 21 | 5 | 3 | 13 | 27 | 42 | -15 | 3.3 | 18 |
| 15 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 3 | 8 | 10 | 25 | 38 | -13 | 3 | 17 |
| 16 | Real Tomayapo | 21 | 4 | 5 | 12 | 15 | 39 | -24 | 2.6 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 11 | 9 | 1 | 1 | 34 | 11 | 23 | 4.1 | 28 |
| 2 | Always Ready | 11 | 8 | 2 | 1 | 27 | 6 | 21 | 3 | 26 |
| 3 | Oriente Petrolero | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 22 |
| 4 | Blooming | 11 | 5 | 6 | 0 | 21 | 6 | 15 | 2.5 | 21 |
| 5 | Guabira | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3.3 | 21 |
| 6 | Real Potosi | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 6 | 12 | 2.2 | 21 |
| 7 | The Strongest | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 12 | 11 | 3.5 | 21 |
| 8 | Nacional Potosi | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 19 |
| 9 | Aurora | 10 | 4 | 5 | 1 | 21 | 15 | 6 | 3.6 | 17 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 17 |
| 11 | ABB | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 15 | 4 | 3.4 | 16 |
| 12 | Universitario de Vinto | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 17 | 1 | 3.2 | 14 |
| 13 | Independiente Petrolero | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 18 | -5 | 2.8 | 14 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 13 |
| 15 | Real Tomayapo | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 12 | -4 | 2 | 10 |
| 16 | Real Oruro | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 25 | -8 | 4.2 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 7 | 15 | 2.9 | 22 |
| 2 | The Strongest | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 2.5 | 21 |
| 3 | Bolivar | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | 11 | 10 | 3.2 | 20 |
| 4 | Real Potosi | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | 2 | 1.8 | 14 |
| 5 | Aurora | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 26 | -8 | 4 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 20 | -4 | 3.3 | 11 |
| 8 | Independiente Petrolero | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 19 | -5 | 3.3 | 11 |
| 9 | Nacional Potosi | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | 16 | -2 | 2.7 | 9 |
| 10 | Guabira | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 33 | -23 | 3.9 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 27 | -20 | 3.1 | 7 |
| 12 | Blooming | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 17 | -8 | 2.6 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 25 | -16 | 3.4 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | 26 | -18 | 3.4 | 4 |
| 16 | ABB | 11 | 1 | 1 | 9 | 12 | 31 | -19 | 3.9 | 4 |
Forma i statistika timova
Universitario de Vinto Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Independiente Petrolero | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 21.04.2026 | ABB | H | 5-2 (3-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Nacional Potosi | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.04.2026 | The Strongest | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 07.02.2026 | Aurora | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 31.01.2026 | Aurora | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 13.12.2025 | Gualberto Villarroel SJ | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 10.12.2025 | Independiente Petrolero | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 08.12.2025 | Aurora | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 04.12.2025 | The Strongest | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Blooming Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2026 | Carabobo FC | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.04.2026 | ABB | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 23.04.2026 | Nacional Potosi | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 17.04.2026 | RB Bragantino | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 12.04.2026 | Real Oruro | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.04.2026 | CA River Plate | H | 0-0 | I | U |
| 09.04.2026 | River Plate | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.04.2026 | Guabira | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 04.03.2026 | San Antonio Bulo Bulo | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Bolivar | H | 1-3 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Copa de la División Profesional | Blooming | 3-1 (2-1) | Universitario de Vinto | I | O |
| 13.11.2025 | Copa de la División Profesional | Universitario de Vinto | 0-0 (0-0) | Blooming | N | U |
| 24.08.2025 | Primera División | Blooming | 1-0 (0-0) | Universitario de Vinto | I | U |
| 12.04.2025 | Primera División | Universitario de Vinto | 1-2 (0-1) | Blooming | I | O |
| 27.11.2024 | Primera División | Blooming | 1-0 (0-0) | Universitario de Vinto | I | U |
| 01.08.2024 | Primera División | Universitario de Vinto | 1-0 (1-0) | Blooming | P | U |
| 28.10.2023 | Copa de la División Profesional | Universitario de Vinto | 2-1 (2-1) | Blooming | P | O |
| 24.07.2023 | Primera División | Universitario de Vinto | 1-0 (0-0) | Blooming | P | U |
| 13.07.2023 | Copa de la División Profesional | Blooming | 2-1 (1-0) | Universitario de Vinto | I | O |
| 16.02.2023 | Primera División | Blooming | 3-4 (2-1) | Universitario de Vinto | P | O |
| 06.10.2022 | Primera División | Blooming | 0-0 (0-0) | Universitario de Vinto | N | U |
| 03.08.2022 | Primera División | Universitario de Vinto | 2-2 (0-0) | Blooming | N | O |
| 01.05.2022 | Primera División | Universitario de Vinto | 2-1 (0-0) | Blooming | P | O |
| 26.02.2022 | Primera División | Blooming | 5-0 (3-0) | Universitario de Vinto | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.7% | 92.2% | 91.7% | 90.2% | 90.2% |
| 1 | 1.78 1.1% | 1.78 1.1% | 1.85 2.8% | 1.83 2.1% | 1.87 2.2% | 1.85 2.8% | 1.83 1.1% |
| X | 3.82 3.2% | 3.82 3.2% | 4.05 5.2% | 3.90 2.6% | 4.04 4.9% | 3.65 2.7% | 4.00 5.3% |
| 2 | 3.62 1.1% | 3.62 1.1% | 3.30 9.6% | 3.55 0.0% | 3.25 8.5% | 3.40 1.4% | 3.20 5.9% |
| 0-2 | 2.78 11.6% | 2.78 11.6% | 2.95 18.0% | 2.90 12.8% | 3.02 18.9% | 2.80 9.8% | 3.00 20.0% |
| 3+ | 1.34 5.6% | 1.34 5.6% | 1.32 7.0% | 1.36 6.2% | 1.33 8.3% | 1.38 4.8% | 1.33 8.3% |
| 4+ | 1.93 8.5% | 1.93 8.5% | 1.88 12.6% | 1.90 9.5% | 1.90 13.6% | 2.00 7.0% | 1.89 14.1% |
| GG | 1.36 4.2% | 1.36 4.2% | 1.32 7.0% | 1.38 4.8% | 1.34 7.6% | 1.38 4.2% | 1.34 6.9% |
| NG | 2.84 8.4% | 2.84 8.4% | 2.90 16.0% | 2.82 9.7% | 2.98 16.9% | 2.75 7.8% | 2.95 15.7% |
| I2+ | 1.99 6.6% | 1.99 6.6% | 1.95 9.3% | 2.00 3.4% | 1.97 9.6% | 2.05 4.7% | 1.97 9.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice