Plzen 1 - 1 Slovacko — rezultat
Mečevi iz lige Ceska - Ceška liga
Tabele Ceska - Ceška liga
Czech Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | 20 | 3.2 | 26 |
| 2 | Slovan Liberec | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 3 | Sparta Praha | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 4 | Mlada Boleslav | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 12 | 5 | 3.2 | 17 |
| 5 | Sigma Olomouc | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 17 |
| 6 | FK Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.1 | 17 |
| 7 | Teplice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | 2 | 3.4 | 17 |
| 8 | Zbrojovka Brno | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 16 |
| 9 | Hradec Kralove | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 10 | Plzen | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 13 |
| 11 | Bohemians 1905 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Banik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 10 |
| 13 | Pardubice | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 8 |
| 14 | Lisen | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | 8 |
| 15 | Slovacko | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 7 |
| 16 | Zlin | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 13 |
| 2 | Mlada Boleslav | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Sparta Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FK Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 6 | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bohemians 1905 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 8 | Plzen | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 8 |
| 9 | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 8 |
| 10 | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 11 | Sigma Olomouc | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 12 | Banik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Pardubice | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 15 | Lisen | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 13 | -10 | 3.2 | 1 |
| 16 | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 10 | -8 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 2.4 | 13 |
| 2 | Slovan Liberec | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Sigma Olomouc | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 4 | Teplice | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 5 | Lisen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 6 | FK Jablonec | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 7 | Sparta Praha | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 8 | Plzen | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 9 | Mlada Boleslav | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Hradec Kralove | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 11 | Zbrojovka Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 12 | Bohemians 1905 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 13 | Pardubice | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 15 | Banik Ostrava | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 4 |
| 16 | Zlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Plzen Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | FK Crvena Zvezda | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Hradec Kralove | A | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | FK Crvena Zvezda | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Zlin | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Teplice | A | 5-5 (3-4) | N | O |
| 01.08.2026 | Zbrojovka Brno | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Slovan Liberec | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 23.07.2026 | Tromso | A | 0-0 | I | U |
| 24.05.2026 | Slavia Praha | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 17.05.2026 | FK Jablonec | H | 5-0 (4-0) | P | O |
Slovacko Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Velka Bites | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Mlada Boleslav | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Sigma Olomouc | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 09.08.2026 | FK Jablonec | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Lisen | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.07.2026 | Slavia Praha | A | 5-1 (4-1) | I | O |
| 31.05.2026 | Lisen | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 27.05.2026 | Lisen | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 23.05.2026 | Zlin | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.05.2026 | Mlada Boleslav | H | 0-3 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Czech Liga | Slovacko | 3-0 (2-0) | Plzen | I | O |
| 09.08.2025 | Czech Liga | Plzen | 1-1 (1-0) | Slovacko | N | U |
| 06.04.2025 | Czech Liga | Plzen | 2-0 (2-0) | Slovacko | P | U |
| 03.11.2024 | Czech Liga | Slovacko | 1-0 (0-0) | Plzen | I | U |
| 11.05.2024 | Czech Liga | Plzen | 4-2 (2-1) | Slovacko | P | O |
| 21.04.2024 | Czech Liga | Slovacko | 1-1 (0-1) | Plzen | N | U |
| 12.11.2023 | Czech Liga | Plzen | 1-4 (1-1) | Slovacko | I | O |
| 06.05.2023 | Czech Liga | Plzen | 2-2 (0-0) | Slovacko | N | O |
| 19.02.2023 | Czech Liga | Slovacko | 2-0 (1-0) | Plzen | I | U |
| 31.08.2022 | Czech Liga | Plzen | 3-0 (2-0) | Slovacko | P | O |
| 24.04.2022 | Czech Liga | Plzen | 3-1 (2-1) | Slovacko | P | O |
| 05.12.2021 | Czech Liga | Slovacko | 1-2 (0-1) | Plzen | P | O |
| 08.08.2021 | Czech Liga | Plzen | 2-1 (0-1) | Slovacko | P | O |
| 24.04.2021 | Czech Liga | Plzen | 2-1 (1-1) | Slovacko | P | O |
| 20.12.2020 | Czech Liga | Slovacko | 4-0 (1-0) | Plzen | I | O |
| 07.12.2019 | Czech Liga | Slovacko | 2-1 (1-1) | Plzen | I | O |
| 11.08.2019 | Czech Liga | Plzen | 0-2 (0-1) | Slovacko | I | U |
| 07.04.2019 | Czech Liga | Slovacko | 0-1 (0-1) | Plzen | P | U |
| 28.10.2018 | Czech Liga | Plzen | 2-1 (1-0) | Slovacko | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | 93.0% | 91.8% | 94.7% | 94.4% | 93.6% |
| 1 | 1.31 2.3% | 1.31 2.3% | 1.34 1.5% | 1.32 1.5% | 1.32 1.5% | 1.35 1.5% | 1.36 4.6% |
| X | 5.15 7.2% | 5.15 7.2% | 4.80 4.0% | 5.00 2.0% | 5.35 4.9% | 5.00 4.8% | 4.80 0.0% |
| 2 | 8.60 3.9% | 8.60 3.9% | 8.25 3.1% | 7.60 10.1% | 8.95 7.2% | 8.40 1.2% | 8.00 8.1% |
| 0-2 | 2.28 7.3% | 2.28 7.3% | 2.20 10.2% | 2.15 10.4% | 2.30 4.6% | 2.25 10.7% | 2.22 10.1% |
| 3+ | 1.50 4.9% | 1.50 4.9% | 1.58 6.8% | 1.62 8.0% | 1.60 3.2% | 1.65 7.8% | 1.59 8.2% |
| 4+ | 2.40 8.6% | 2.40 8.6% | 2.55 10.9% | 2.55 13.3% | 2.56 9.4% | 2.65 12.8% | 2.55 13.3% |
| GG | 1.84 2.8% | 1.84 2.8% | 1.95 8.3% | 1.97 7.7% | 2.01 8.6% | 2.00 11.1% | 1.94 8.4% |
| NG | 1.86 3.1% | 1.86 3.1% | 1.73 8.9% | 1.75 6.4% | 1.75 9.3% | 1.75 10.3% | 1.76 7.4% |
| I2+ | 2.31 6.5% | 2.31 6.5% | 2.40 6.7% | 2.30 8.5% | 2.42 5.7% | 2.50 8.7% | 2.40 9.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice