Plzen 3 - 2 Zlin — rezultat
Mečevi iz lige Ceska - Ceška liga
Tabele Ceska - Ceška liga
Czech Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | 20 | 3.2 | 26 |
| 2 | Slovan Liberec | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 3 | Sparta Praha | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 4 | Mlada Boleslav | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 12 | 5 | 3.2 | 17 |
| 5 | Sigma Olomouc | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 17 |
| 6 | FK Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.1 | 17 |
| 7 | Teplice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | 2 | 3.4 | 17 |
| 8 | Zbrojovka Brno | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 16 |
| 9 | Hradec Kralove | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 10 | Plzen | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 13 |
| 11 | Bohemians 1905 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Banik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 10 |
| 13 | Pardubice | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 8 |
| 14 | Lisen | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | 8 |
| 15 | Slovacko | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 7 |
| 16 | Zlin | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 13 |
| 2 | Mlada Boleslav | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Sparta Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FK Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 6 | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bohemians 1905 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 8 | Plzen | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 8 |
| 9 | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 8 |
| 10 | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 11 | Sigma Olomouc | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 12 | Banik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Pardubice | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 15 | Lisen | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 13 | -10 | 3.2 | 1 |
| 16 | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 10 | -8 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 2.4 | 13 |
| 2 | Slovan Liberec | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Sigma Olomouc | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 4 | Teplice | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 5 | Lisen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 6 | FK Jablonec | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 7 | Sparta Praha | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 8 | Plzen | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 9 | Mlada Boleslav | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Hradec Kralove | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 11 | Zbrojovka Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 12 | Bohemians 1905 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 13 | Pardubice | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 15 | Banik Ostrava | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 4 |
| 16 | Zlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Plzen Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Teplice | A | 5-5 (3-4) | N | O |
| 01.08.2026 | Zbrojovka Brno | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Slovan Liberec | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 23.07.2026 | Tromso | A | 0-0 | I | U |
| 24.05.2026 | Slavia Praha | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 17.05.2026 | FK Jablonec | H | 5-0 (4-0) | P | O |
| 12.05.2026 | Sparta Praha | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Slovan Liberec | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Hradec Kralove | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Banik Ostrava | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Zlin Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Bohemians 1905 | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.07.2026 | Sparta Praha | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 25.07.2026 | Banik Ostrava | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.05.2026 | Slovacko | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Banik Ostrava | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.05.2026 | Teplice | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 09.05.2026 | Mlada Boleslav | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Dukla Praha | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Pardubice | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Teplice | H | 3-2 (3-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Czech Liga | Zlin | 3-0 (1-0) | Plzen | I | O |
| 28.09.2025 | Czech Liga | Plzen | 0-1 (0-1) | Zlin | I | U |
| 27.02.2025 | Cup | Plzen | 1-1 (1-1) | Zlin | N | U |
| 24.04.2024 | Cup | Plzen | 3-0 (2-0) | Zlin | P | O |
| 24.02.2024 | Czech Liga | Plzen | 3-0 (1-0) | Zlin | P | O |
| 17.09.2023 | Czech Liga | Zlin | 1-7 (1-4) | Plzen | P | O |
| 23.04.2023 | Czech Liga | Plzen | 4-0 (1-0) | Zlin | P | O |
| 29.10.2022 | Czech Liga | Zlin | 0-3 (0-1) | Plzen | P | O |
| 05.03.2022 | Czech Liga | Zlin | 1-2 (1-1) | Plzen | P | O |
| 02.10.2021 | Czech Liga | Plzen | 2-1 (1-1) | Zlin | P | O |
| 14.04.2021 | Czech Liga | Plzen | 2-0 (1-0) | Zlin | P | U |
| 22.11.2020 | Czech Liga | Zlin | 1-0 (1-0) | Plzen | I | U |
| 10.06.2020 | Czech Liga | Plzen | 3-0 (2-0) | Zlin | P | O |
| 04.11.2019 | Czech Liga | Zlin | 1-1 (0-0) | Plzen | N | U |
| 07.12.2018 | Czech Liga | Zlin | 0-2 (0-2) | Plzen | P | U |
| 11.08.2018 | Czech Liga | Plzen | 1-0 (0-0) | Zlin | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 93.0% | 91.9% | 94.2% | 94.4% | 93.2% |
| 1 | 1.24 2.5% | 1.24 4.2% | 1.29 3.2% | 1.29 5.7% | 1.30 3.2% | 1.30 4.0% | 1.30 7.4% |
| X | 5.85 10.7% | 5.85 7.9% | 5.20 4.6% | 5.25 3.7% | 5.25 7.1% | 5.50 8.3% | 5.10 2.9% |
| 2 | 10.50 19.2% | 10.50 19.2% | 9.25 15.9% | 8.20 6.8% | 9.85 16.5% | 9.20 14.0% | 9.30 10.6% |
| 0-2 | 2.28 5.0% | 2.28 4.2% | 2.25 2.2% | 2.20 0.9% | 2.30 0.9% | 2.25 6.3% | 2.25 1.4% |
| 3+ | 1.50 4.5% | 1.50 3.2% | 1.58 1.9% | 1.61 1.3% | 1.60 0.6% | 1.65 4.4% | 1.58 1.3% |
| 4+ | 2.42 0.0% | 2.42 5.2% | 2.50 2.0% | 2.47 0.0% | 2.55 0.8% | 2.65 6.0% | 2.50 0.0% |
| GG | 1.98 10.0% | 1.98 7.9% | 2.05 4.7% | 2.05 5.5% | 2.08 6.7% | 2.05 0.0% | 2.03 8.6% |
| NG | 1.74 4.2% | 1.74 6.7% | 1.68 5.0% | 1.70 5.6% | 1.71 5.6% | 1.72 0.0% | 1.69 9.0% |
| I2+ | 2.31 1.3% | 2.31 0.9% | 2.38 1.3% | 2.27 0.9% | 2.41 0.4% | 2.50 6.4% | 2.38 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice