Slovan Liberec 1 - 1 Slavia Praha — rezultat
16.08.2026 18:00 • Ceska - Ceška liga
Mečevi iz lige Ceska - Ceška liga
Tabele Ceska - Ceška liga
Czech Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | 20 | 3.2 | 26 |
| 2 | Slovan Liberec | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 3 | Sparta Praha | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 4 | Mlada Boleslav | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 12 | 5 | 3.2 | 17 |
| 5 | Sigma Olomouc | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 17 |
| 6 | FK Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.1 | 17 |
| 7 | Teplice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | 2 | 3.4 | 17 |
| 8 | Zbrojovka Brno | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 16 |
| 9 | Hradec Kralove | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 10 | Plzen | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 13 |
| 11 | Bohemians 1905 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Banik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 10 |
| 13 | Pardubice | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 8 |
| 14 | Lisen | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | 8 |
| 15 | Slovacko | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 7 |
| 16 | Zlin | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 13 |
| 2 | Mlada Boleslav | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Sparta Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FK Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 6 | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bohemians 1905 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 8 | Plzen | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 8 |
| 9 | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 8 |
| 10 | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 11 | Sigma Olomouc | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 12 | Banik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Pardubice | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 15 | Lisen | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 13 | -10 | 3.2 | 1 |
| 16 | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 10 | -8 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 2.4 | 13 |
| 2 | Slovan Liberec | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Sigma Olomouc | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 4 | Teplice | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 5 | Lisen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 6 | FK Jablonec | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 7 | Sparta Praha | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 8 | Plzen | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 9 | Mlada Boleslav | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Hradec Kralove | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 11 | Zbrojovka Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 12 | Bohemians 1905 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 13 | Pardubice | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 15 | Banik Ostrava | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 4 |
| 16 | Zlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Slovan Liberec Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Zbrojovka Brno | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.08.2026 | Teplice | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.07.2026 | Plzen | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 24.05.2026 | FK Jablonec | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 17.05.2026 | Sparta Praha | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Hradec Kralove | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Plzen | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Slavia Praha | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 25.04.2026 | FK Jablonec | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Mlada Boleslav | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Slavia Praha Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Pardubice | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 01.08.2026 | Banik Ostrava | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 26.07.2026 | Slovacko | H | 5-1 (4-1) | P | O |
| 24.05.2026 | Plzen | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 17.05.2026 | Hradec Kralove | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 13.05.2026 | FK Jablonec | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Sparta Praha | H | 0-0 | I | U |
| 02.05.2026 | Slovan Liberec | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 25.04.2026 | Sigma Olomouc | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 19.04.2026 | Hradec Kralove | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Czech Liga | Slovan Liberec | 1-2 (0-2) | Slavia Praha | I | O |
| 21.02.2026 | Czech Liga | Slavia Praha | 1-0 (0-0) | Slovan Liberec | I | U |
| 21.09.2025 | Czech Liga | Slovan Liberec | 1-1 (1-0) | Slavia Praha | N | U |
| 01.12.2024 | Czech Liga | Slavia Praha | 1-0 (1-0) | Slovan Liberec | I | U |
| 02.08.2024 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-1 (0-1) | Slavia Praha | I | U |
| 17.03.2024 | Czech Liga | Slavia Praha | 3-0 (1-0) | Slovan Liberec | I | O |
| 08.10.2023 | Czech Liga | Slovan Liberec | 2-3 (2-1) | Slavia Praha | I | O |
| 18.03.2023 | Czech Liga | Slovan Liberec | 2-2 (1-1) | Slavia Praha | N | O |
| 02.10.2022 | Czech Liga | Slavia Praha | 3-0 (3-0) | Slovan Liberec | I | O |
| 13.03.2022 | Czech Liga | Slovan Liberec | 1-0 (1-0) | Slavia Praha | P | U |
| 16.10.2021 | Czech Liga | Slavia Praha | 3-1 (1-0) | Slovan Liberec | I | O |
| 18.04.2021 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-1 (0-0) | Slavia Praha | I | U |
| 13.12.2020 | Czech Liga | Slavia Praha | 3-0 (2-0) | Slovan Liberec | I | O |
| 05.07.2020 | Czech Liga | Slovan Liberec | 1-3 (0-2) | Slavia Praha | I | O |
| 06.12.2019 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-3 (0-2) | Slavia Praha | I | O |
| 10.08.2019 | Czech Liga | Slavia Praha | 1-0 (1-0) | Slovan Liberec | I | U |
| 04.05.2019 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-0 (0-0) | Slavia Praha | N | U |
| 30.03.2019 | Czech Liga | Slavia Praha | 1-1 (0-0) | Slovan Liberec | N | U |
| 21.10.2018 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-1 (0-1) | Slavia Praha | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | 92.8% | 92.5% | 94.3% | 94.4% | 93.2% |
| 1 | 4.31 8.8% | 4.31 10.5% | 4.45 15.6% | 4.35 16.0% | 4.36 4.3% | 4.65 14.8% | 4.75 31.9% |
| X | 3.84 3.2% | 3.84 5.2% | 3.55 1.4% | 3.70 8.8% | 3.90 3.2% | 3.75 7.1% | 3.60 5.9% |
| 2 | 1.72 8.5% | 1.72 6.5% | 1.75 6.9% | 1.72 5.5% | 1.74 3.3% | 1.73 8.9% | 1.71 7.6% |
| 0-2 | 2.06 1.0% | 2.06 2.5% | 1.98 2.6% | 1.95 1.6% | 2.02 1.5% | 2.02 3.1% | 1.99 4.2% |
| 3+ | 1.72 3.4% | 1.72 2.3% | 1.75 1.7% | 1.77 0.6% | 1.77 1.7% | 1.80 2.7% | 1.74 2.2% |
| 4+ | 2.66 11.9% | 2.66 2.9% | 2.95 4.8% | 2.90 0.0% | 3.02 2.3% | 3.05 4.7% | 2.95 3.3% |
| GG | 1.68 1.2% | 1.68 1.2% | 1.73 1.8% | 1.75 2.3% | 1.75 0.0% | 1.75 1.2% | 1.74 2.4% |
| NG | 2.06 3.7% | 2.06 1.4% | 2.00 2.4% | 1.97 2.5% | 2.05 0.5% | 2.00 2.4% | 2.00 1.0% |
| I2+ | 2.50 4.6% | 2.50 1.6% | 2.65 3.6% | 2.55 0.0% | 2.70 1.5% | 2.75 1.8% | 2.65 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice